Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat po tę produkcję, choćby nie wiem jak wyglądała, wiele łapek sięgnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls to akurat gra/gry które są czysto skillowe i pokazują, że porządnie wykonany gameplay to klucz do sukcesu i ogólnego uznania przez graczy. Gra nie musi posiadać nie wiadomo jak pięknej grafiki tylko musi być grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True true, nawet jakby podbili tylko rozdziałkę i zostawili resztę to i tak sporo osób się skusi. A jak dają edycję goty z wszystkimi dlc +  jeszcze jakieś featuresy to tym bardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusyjna może być jedynie zasadność wypuszczania tego zaraz po Bloodborne, ale z drugiej strony - mimo mojego nastawienia do remasterów, sam bym brał bez zastanowienia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja,tego chciałem,o to błagałem,nic więcej nie potrzebuje !!! DS 1 i 2 ukończyłem z bananem na twarzy dwa razy, Nie muszą nic zmieniać,wystarczy,że będę miał możliwość ponownie grać w ten cudowny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to sie dobrze sklada, bo wiele o tej grze slyszalem, sam w nia nie gralem, a bardzo podobalo mi sie Lords of the Fallen  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to sie dobrze sklada, bo wiele o tej grze slyszalem, sam w nia nie gralem, a bardzo podobalo mi sie Lords of the Fallen  :whistling:

Nie porównuj LotF do DS,to są inne światy. Przygotuj się na częste umieranie z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Aj si łat ju did der from softłer"...akurat hype na BB osiągnie zenit to wydadzą DKS2Remastered które jako jedyne soulsy na XO sprzedadzą się tam o wiele lepiej niż na Ps4 ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzedadzą się lepiej to nie wiem (a jeżeli tak, to tylko dlatego, że posiadacze ps4 będą ciorać w tym czasie w bloodborne), ale pewnie masz rację. "Nie możemy reszcie dać exa sony, to zarobimy sobie na remasterku". :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to sie dobrze sklada, bo wiele o tej grze slyszalem, sam w nia nie gralem, a bardzo podobalo mi sie Lords of the Fallen  :whistling:

Tyle że w takim wypadku polecałbym jednak zacząć od pierwszego Dark Souls ;). DSII to bardzo dobra gra, ale jednak jedynka wyprzedza ją w wielu kwestiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdej nowo zapowiedzianej grze na ps4 towarzyszy zaskoczenie, ale chyba nie takie jakiego byśmy się spodziewali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data premiery dziwna, chyba jako pocieszenie dla graczy xone (my będziemy zagrywac się w bloodborne'a). Na pewno kupię, przy wersji ps3 spędziłem 90 godzin, choć gra wyglądała momentami jak ktoś napisał kiedyś "jakby ktoś narzygal" na rozjechanego kota". Dodatkowo 60 fps i dlc (podobno świetne), jaram się, choć to tylko remaster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez chwilę od kumpla wersję na PS3 i postanowiłem że kupię ją sobie jak ogram wszystko na PS4. Teraz po prostu zaczekam na kompletną wersję na czwórkę ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje łapki też po to sięgną, koszt nie gra roli. Mogliby wrzucić remastery Demona i dwóch części Darka. Wszystko to na jednej płytce i jestem w raju. Mógłbym w te gry grać bez końca.

Robiłbym to do dzisiaj, ale PS3 mi zdechło :sad: .

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anarom - też mi się marzy taki complete pack, szczekoladę odświeżony demon souls, które już ukończyłem z 12 razy, a wersję na ps4 i tak bym z przyjemnością zplatynowal. Sously są jak narkotyk, ale niestety jak już wpadniesz w ich sidła, inne gry nie dają już takiej radochy, co przedtem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w takim wypadku polecałbym jednak zacząć od pierwszego Dark Souls ;). DSII to bardzo dobra gra, ale jednak jedynka wyprzedza ją w wielu kwestiach.

Spoko, czekam az ja przekodujesz na PS4 i sie biore za pierwsza czesc  :whistling:

Nie porównuj LotF do DS,to są inne światy. Przygotuj się na częste umieranie z uśmiechem na twarzy.

Schemat mechaniki gry jest ten sam, wiec nie rozumiem dlaczego mial bym nie porownywac? Nie badz ortodoksem, miej otwarty umysl  :laugh:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, czekam az ja przekodujesz na PS4 i sie biore za pierwsza czesc  :whistling:

Schemat mechaniki gry jest ten sam, wiec nie rozumiem dlaczego mial bym nie porownywac? Nie badz ortodoksem, miej otwarty umysl  :laugh:

Nie jestem :yes:

Przy LotF wytrzymałem kilka godzin,niby ok,nie ok... Jeden  z  bossów stłukł mnie na miazgę plus błędy z dźwiękiem,koszmarny ruch kamery,odpuściłem... Za to przy DS bawiłem się,płakałem i grałem dalej,dłużej i będę grać długo !!!

 

DS II kupię nawet za 299 zł i dla mnie będą to bardzo dobrze wydane pieniądze :)

Edytowane przez Oldboy72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem znowu TLoU, kupiłem znowu GTA V, to tez znowu kupie. Na serio jestem zajarany bo na razie nowa generacja nie powala, może poprzednia podniesie poprzeczkę (nie liczę shadow of mordor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy LotF wytrzymałem kilka godzin,niby ok,nie ok... Jeden  z  bossów stłukł mnie na miazgę plus błędy z dźwiękiem,koszmarny ruch kamery,odpuściłem... Za to przy DS bawiłem się,płakałem i grałem dalej,dłużej i będę grać długo !!!

Ja wszystkich bossow pojechalem bez zginiecia, jedynie ostatni ukatrupil mnie pare razy. Gralo mi sie wysmienicie i gre polecam kazdemu bo jest fajna a bugi nie wieksze i nie bardziej wkurzajace niz w wielkich produkcjach AAA ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkich bossow pojechalem bez zginiecia, jedynie ostatni ukatrupil mnie pare razy. Gralo mi sie wysmienicie i gre polecam kazdemu bo jest fajna a bugi nie wieksze i nie bardziej wkurzajace niz w wielkich produkcjach AAA ;)

Gratuluje :)

Mam nadzieje,że przy DS na PS4 kilku chętnych z forum się znajdzie i fajne napady na inne światy graczy będziemy robić !!! Nie mogę się doczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, czekam az ja przekodujesz na PS4 i sie biore za pierwsza czesc  :whistling:

 

Ale ja pisałem bez sarkazmu. Serio, DkS1 jest imo obligatoryjny do zaliczenia. Wprawdzie nie jest to wymagane, by grać w "dwójkę", ale mimo wszystko... nawet wersję PC warto obadać.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×