Skocz do zawartości
DeX

Assassin's Creed: Syndicate

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie gruchnęła informacja, że nowy Assassin o podtytule Victory zabierze nas do XIX wiecznego Londynu.

Jednocześnie produkcją zajmie się Ubisoft Quebec zamiast Ubisoft Montreal.

 

assassins_creed_victory.0.0.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo studio w Montrealu zapewne ciężko już pracuje nad Assassin's Creed Misery.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka na pięści zawsze spoko, jeszcze się okaże, że zabójstwa naszego głównego bohatera będzie rozwiązywał Sherlock Holmes( bo może go tam jakoś wklecą :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie wiesz że Holmes był Asasynem !?!?!

 

A na serio to mam nadzieje że wyjdzie im to lepiej niż Unity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że to będzie ostatnia gra z tej serii...

Prawda jest taka że zmianę otoczenia postaci i tekstury z poprzedniej części opanowali do perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejj przeca to Ubisoft...a różnica miedzy FC3,Blood Dragon i FC4 jaka jest ?

Wręcz kosmetyczna, więc nie liczyłbym na jakąś rewolucję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam klimat XIX-wiecznej Anglii więc może być coś z tego niezłego. No ale kredyt zaufania wyczerpali przy okazji Unity, więc poczekam aż wyjdzie do Victory z 10 patchów przed zakupem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Akcja gry rozgrywa się w Londynie w czasach wiktoriańskich (1837-1901), ale najpewniej po roku 1866, kiedy zbudowano dworce kolejowe w centrum Londynu,
  • AC: Victory korzysta z tego samego silnika, co Unity,
  • Również świat zbudowany jest podobnie, jak w najnowszej odsłonie,
  • Pojawi się hazard w pubach i wyścigi dorożkami,
  • Postać będzie mogła wykorzystywać przydrożne stragany do przebierania się "w locie", aby zgubić pościg,
  • Główny bohater może korzystać z linki z hakiem, aby przeskakiwać duże odległości.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/49/kolejny-assassins-creed-zabierze-nas-do-wiktorianskiego-londynu-juz-jesienia-2015

 

Gra tworzona jest przez oddział Ubisoft Quebec (a nie przez studio z Montrealu). Wg informatorów Kotaku "Victory" będzie jedynym tytułem powiązanym z marką Assassin's Creed w 2015 roku. Posiadacze X360 i PS3 nie mogą liczyć na kolejny tytuł w stylu Assassin's Creed Rogue.

Redaktorzy Kotaku twierdzą, że widzieli już 7 minut gameplayu z nowego Assassin's Creed. Rozgrywka jest już ponoć na tyle dopracowana, że można by ją zaprezentować bez wstydu na targach E3. Akcja nowej gry dzieje się w XIX-wiecznym Londynie. Redaktorzy opisują, że skrytobójca będzie miał tym razem do dyspozycji nowy gadżet - linkę z hakiem, dzięki której można dostawać się w niedostępne wcześniej miejsca.

Redakcja opisuje również misję, w trakcie której bohater walczy z żołnierzami na dachu rozpędzonego pociągu, przekraczającego most nad Tamizą. Gameplay zostaje zamknięty scenką skoku do stogu siana. Po tej sztandarowej kaskaderskiej ewolucji wyświetlone zostaje logo: Assassin's Creed: Victory.

Ubisoft potwierdził w wydanym komunikacie, że gameplay pochodzi z nowej gry, przygotowywanej przez Ubisoft Quebec. Wydawca twierdzi, że prace nad tytułem trwają "od kilku lat"Produkcja zostanie ujawniona oficjalnie w późniejszym terminie.

http://www.ppe.pl/news-32491-pierwsze_materialy_z_assassin_s_creed__victory___skrytobojcy_szaleja_w_londynie_.html

 

 

dziwny jest ten przeciek bo nie jest z partyzanta, ale też nie oficjalna prezentacja, więc o co chodzi? ... czyżby Ubisoft bał się reakcji graczy wściekłych jeszcze po wpadkach z Unity, i wybrał taką formę zapowiedzenia?

ja osobiście uważam że te info wyciekło za szybko, przed połataniem wcześniejszej części, ludzie wciąż czekają by móc godnie zagrać w tamtą część, a tu już machina zaczyna pompować nowy balonik ...

Londyn oraz okres Wiktorjański chociaż ostatnio zbyt popularny w grach, to dla mnie git, będzie Sherlock Holmes, dr Watson, Jack the Ripper ... massoni :biggrin:, oraz wiele innych postaci tamtego okresu. Ciesze się że nie wybrali Japonni, ani Egiptu, Assasyn jest z europy i bardzo dobrze że studio się tego trzyma. 

 

 

ac-victory.jpg132756f16f2b768091b08658d752a08b5f185069

 

w Londynie nie było rewolucji, ale ludzi to jest z 10x mniej niż w Paryżu na jednym placu, można śmiało powiedzieć że pustki na ulicach ... ale może to i dobrze bo ten silnik demonem wydajności to to nie jest, .. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarałbym się, gdyby tę grę robiło studio bez Ubi w nazwie :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Również świat zbugowany jest podobnie, jak w najnowszej odsłonie.

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze dobrze Unity nie skończyłem, a już bym przygarnął następnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu k*%a jego mac czekam na patch, ktory ustabilizuje plynnosc animacji, a oni tymczasem juz promuja nastepnego Assassin'a. Na kazdym kroku, czuje sie policzkowany przez Ubisoft. 

 

ubisoft-fuck.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no szaleją , jeszcze nie połatali Unity (też czekam na patch żeby porobić znajdżki , stabilne 20 klatek w tej grze mnie drażni i koniec ) a tu już hajpik all the way jeszcze przed końcem roku .. To kolejną część może "pokażą" w formie teasera po napisach Victory , coś w stylu James Bond will return hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no przecież widać że jest tak z 50 ludzi w tym Londynie, chyba celują w stabilne 25 klatek ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg mi świadkiem, że na tym zdjęciu assasyn wygląda jak Quazimodooo. Szkoda, że to Anglia, bo quazimodo to klimaty Notre Dame ale co tam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka miejscowke obstawiacie w kolejnej części? Coś nowego czy może czasy Napoleońskie? Mnie się marzy Londyn albo Egipt.

 

W końcu jest mój wymarzony wiktoriański Lądek Zdrój \o/ Po tej części mogą spokojnie zakończyć serię albo odstawić na kilka lat, jestem spełniony.

 

A no i zapomniałem dodać, że Ubi to geje, robią gry dla kasy, a nie dla fanów i to tasiemiec taki sam od 2007 roku i kupię tylko jak będzie po 5 złotych, bo każda części to kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy dla casuali, Polski B i prawiczków. Ubi złota kupa dla ciebie. Nie grałem ale 1/10!!!!!!!!!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scr wyglądają mega. 

Klimat Londynu też w pyte :) 

No i przede wszystkim mam wielką nadzieję, że UBI wyciągnie wnioski z obecnej rzeczywistości :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przede wszystkim mam wielką nadzieję, że UBI wyciągnie wnioski z obecnej rzeczywistości :)

 

przecież oni doskonale wyciągają wnioski. "srajmy grami na lewo i prawo, co z tego że gówno jak i tak kupią"  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... na jakieś bardziej egzotyczne i ciekawsze klimaty (chociaż akurat uwielbiam wiktoriańską Anglię) liczyć chyba nie można. W końcu jakby gra działa się w feudalnej Japonii to musieliby porobić nowe modele, stroje, tekstury etc a to przecież tak dużo roboty! A jak z Paryża do Londynu lecimy to wystarczy podmienić teksturki!!! Swoją drogą - produkcje mają 3-letni cykl. Czyli poprawy większości błędów z ACU możemy spodziewać się... w 2017 r. bo teraz już raczej czasu na doszlifowanie produkcji nie będzie. : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Victory to teraz Sindicate? Bo już się totalnie pogubiłem w ilości gier z serii AC

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś powie, że znowu to samo, ktoś inny zakrzyknie, że Ubisoft to nędzna firma, a reszta doda, że walić Komora. Ja z kolei stwierdzę tak, iż Londyn tego okresu zawsze mnie jarał. No po prostu piękne czasy. Nie żeby w nich żyć. Nie, nie. Ale podziwiać jak najbardziej. 

 

Wiadomo, że jak już się obejrzy trailer

 

 

Potem obada głównego bohatera 

 

 

I w końcu rzuci okiem na gameplay

 

 

To można wysnuć teorię, że to Unity 2.0. Albo złośliwie, że to po raz 13 to samo hue hue.  No i w sumie to prawda. 

 

ALE ALE

 

Ja się przy Unity dobrze bawiłem. Bugi mnie ominęły, przykrych sytuacji nie miałem. Ubigeje dostały dodatkowy rok na opanowanie silnika, co ma niebagatelne znaczenie. Tu mam nadzieję będzie dobrze. Już widać zdecydowanie mniejszy ruch na ulicach, a i brak trybów online może tylko pomóc w płynnej rozgrywce. Bardziej obawiam się o fabułę i głównego bohatera. Znaczy liczę, że seria wróci do korzeni i da nam oba elementy na wysokim poziomie. Kto z nas nie chciałby postaci równie charyzmatycznej, co Ezio? Czy Jakub ma szansę mu dorównać? Nie. Obiecują mi jednak brutalnego i porywczego zakapiora i takim kolesiem mam nadzieję sterować. Arno był fajny do 3 sekwencji, a potem stał się kukłą bez wyrazu. Jakby gdzieś z 50% cut-scenek wyparowało i nakreślony był koszmarnie. To samo fabuła. O niczym. Zemsta. Wow. Tu chyba zrezygnują z tego oklepanego w tym tasiemcu motywu. Wiadomo, że znowu bunt biedaków cebulaków, ale wątek gangów interesujący. Szkoda, że to też już było. Ale szczegóły. Walka na pięści może wniesie odrobinę innowacji do tego skostniałego systemu walki. Nie że trudniej, bo to się ma z definicji samo przechodzić, ale miodniej. Zostaje jeszcze współczesność. Widać na trailerze "Helix 4.0" więc ten sam gnój, co w Unity się szykuje. To martwi. Desmond kasztanie wróć.

 

Jestem nastawiony w miarę optymistycznie. Głównie za sprawą lokacji i czasów. Lądek Zdrój zawsze na propsie. Obawiam się jednak, że to będzie mój ostatni Assassin's Creed. Odwiedzę wymarzoną stolicę Anglii i spadam. Tak, Ubi. 

 

ps. Zmień ktoś nazwę tematu. 

 

1933111574.jpg

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie z kolei Unity rozczarowało i odczułem to dopiero później ogrywając Revelations. Początkowo dałem jej 7 ale z biegiem czasu uznaję że 5 to odpowiednia ocena. Niezła mechanika skradania i podejście do misji na wiele sposobów było fajne. Szkoda że za tym nie poszła reszta. Fabułą jest po prostu koszmarna. Brakuje mi jednak wątku teraźniejszości w takiej postaci jak miał to Desmond ( czy ja to napisałem? Poważnie nie sądziłem że kiedyś zatęsknię za wątkiem Desmonda ). Bohater był pipą na miarę Connora i daleko mu do Ezio czy Edwarda albo nawet Altaira. Jakieś mikrotransakcje i misje coopowe to nie dla mnie. Grafika była bardzo ładna ale leżała optymalizacja na każdej platformie. Dźwiękowo też kompletnie nie zapadło w pamięć.

Co do nowego AC to jest to jak dla mnie niestety kopiuj wklej z paroma dodatkami. I o ile przy okazji Revelation było to zaakceptowania bo zmieniał się klimat, architektura itd, tak tutaj nie czuję żadnej różnicy. Gdyby mi ktoś pokazał spacer po dachach to bym tych gier nie odróżnił. Jako fan serii jestem rozczarowany tym co zobaczyłem do tej pory.

PS. Pościg powozem mistrzostwo świata. Łapmy templariuszkę. To nic że przy okazji rozjechaliśmy 50 postronnych osób.

PS2. http://www.filmweb.pl/Gangi.Nowego.Jorku:)

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×