Skocz do zawartości
DeX

Assassin's Creed: Syndicate

Rekomendowane odpowiedzi

Nuda nuda nuda. Zmusilem sie do obejrzenia gameplaya. Pustki na miescie. Slumsy, arystokracja bez znaczenia - spoleczenstwo funkcjonuje tak samo. Ja wiem ze to taki klimat i nie ma co liczyc na obrazki z pirackiej czesci, ale jest to mdle. Albo ubi niech przywroci kolory, albo niech totalnie idzie w klimat i zrobi go w stylu kuby rozpruwacza, noir, troche the order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a gdzie tłumy z Unity? grałem we wszystkie Assasyny ale tego odpuszczę, lubię tą epokę ale wygląda to bardzo biednie, to miasto jest puste i ma zbyt podobne uliczki ... może gdy pierwszy raz gra dostanie oceny 5 to się Ubi opamięta z wydawaniem co rok. 

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiktoriańska Anglia króluje na current-genach  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio to wygląda jak słaby mod to Unity, bryczki z betonowymi koniami brak reakcji na kolizje z obiektami dla koni oraz wozu, i ten pomysł by sciągnąć melonik założyć kaptur i nagle jesteś innym człoqwiekiem, i nikt nie reaguje jak na środku ulicy zabijasz ludzi, mega drewniana animacja walki na pięści, jakbym widział Assasyna 2, no i bardzo nie podoba mi się design Jakuba, czy to płaszcz? czy zbroja? nie wiem, ale nie wygląda jak z epoki, w Unity bylo dużo dużo lepiej ... 

 

coś mi się wydaje że ta gra sprzeda się tylko w Anglii :P ... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi targa moimi emocjami. Kiepsko przyjęte przez społeczność Unity. A teraz pokazują AC w wiktoriańskim londynie, o którego ludzie pytali już przy okazji drugiej części z serii. Jak dla mnie bomba bo uwielbiam ten klimat 19 wiecznej Anglii. I teraz pytanie, jak tym razem jest zoptymalizowana gra...

Także coraz bliżej jesteśmy czasom współczesnym. Jak widzę pomysł na wspinanie się na wysokie budynki już jest, a co z kwestią broni palnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2015/06/16/introducing-assassins-creed-syndicate-the-dreadful-crimes/


 

Assassin’s Creed Syndicate players on PlayStation 4 will have exclusive access to The Dreadful Crimes. This content will include 10 side missions where Jacob and Evie can investigate murders, kidnappings, and other crimes throughout London. Investigate and follow the evidence to solve the crime for special rewards of gear and exclusive artwork.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem przyjemnosc zagrac przez okolo 30 min w AC:Syndicate i co mozna powiedziec o grze po takim czasie otoz prawde powiedziawszy  nic :D

Jednak co mnie uderzylo gdy rozpoczelem rozgrywke to WCALE nie poczulem klimatu z AC , AC II czy tez AC B lub AC R.

Potyczki z gangami przypominaja mi zdobywanie wiez z AC:R czyli  dopadnij kapitana i go ubij a wszyscy w dzielnicy beda wdzieczni , tak tez jest w AC:S z ta roznica ze zanim dotarlem  do przywodcy gangu musialem pokonac kilku jego przydupasow po czym poscig za "szefowa" gangu i kolejna walka tym razem juz o panowanie na "dzielni". Nasz bohater korzysta z linki dzieki ktorej bardzo  szybko pokonuje dalsze odleglosci lub szybko wspina sie a wlasciwie wlatuje na wyzsze budynki. Patent ten bardziej przypomina Spidermana  niz assassyna   ale coz zrobic.

Sztuczna inteligencja no seria AC juz nas przyzwyczaila  ze staznicy czy tez oprychy rozumem nie grzesza i nie inaczej jest tym razem. Pierwsze wrazenie z prowadzenia dorozki coz wielki karton na kolach , jesli ktos gral w WD to wie o czym pisze.

Grafika bardzo ok aczkolwiek z moja wada wzroku wszystko wyglada ok.

 

Reasumujac AC:S bedzie pierwsza gra z serii , ktorej nie kupie na premiere , oczywiscie ogram te czesc jednak dopiero po jakims czasie , Ubi  nie kupilo mnie klimatem Londynu , nie przkonalo mnie do tego , ze ta odslona bedzie swietna. Dla mnie w tej chwili jest tylko kolejna gra , bez dreszczyka emocji , ktore towarzyszyly mi przed wydaniem AC II lub AC:B , AC :R czy nawet przed wydaniem AC III

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się AC:U podoba. Przynajmniej na razie. Nie wiem jak będzie gdy ruszę z fabułą do przodu. Na którymś zwiastunie było info że to wczesna alfa i wiele może ulec zmianie ale kto po tylu wpadkach wierzy w ich zapewnienia?

Na pewno nie kupię w dniu premiery. Chociaż do serii mam ogromny sentyment (to dla GoW i pierwszego AC kupiłem X360) to mam już dość tego samego od lat biegania po dachach. Od pewnego czasu zastanawia mnie jedno: co dalej? Z ciekawych wydarzeń historycznych została Rewolucja Październikowa. Ubi broni się rękami i nogami przed feudalną Japonią i ninja. Wiedzą że wiązało by się to budowaniem całej mechaniki od nowa. Plus tysiące nowych animacji i modeli 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi zamęczyło materiał, ta gra z każdą kolejną częścią jest coraz bardziej upraszczana, już dawno powinni zmienić zasady wspinaczki - zrobić pasek od staminy odpowiedzialny za trzymanie się rękoma taki jak był w shadow of colosus, żeby zdobycie tych najwyższych budynków było wyzwaniem, a oni zamiast iść w realizm wspinania to dodali linkę z hakiem, i nasz gość dosłownie fruwa i w kilka sekund jest na szczycie budynku? ... o Unity można powiedzieć dużo złego jeżeli chodzi o technikalia klatki itd, ale gra miała świetny klimat! świetną muzykę, i kapitalnie zrobiony tłum dosłownie tętniące życiem i śmiercią miasto ...

a Syndykat wygląda bardziej jak Mod zrobiony przez fanów, nie ma klimatu, puste ulice, martwe miasto ... nie wiem co zrobili z animacjami, ale nawet walka wygląda okropnie, grałem we wszystkie części i lubiałem tego samograja ... epoka wiktorjańska wydawało by się powinna być dla tego studia najłatwiejszym zadaniem, i co poszło nie tak że ja tutaj nie czuje klimatu wiktorjańskiego? gdzie mgły londyńskie? gdzie brudne uliczki? gdzie dziwki i żandarmerja? co to za modnisie w kapelusikach i dobrze skrojonych marynarkach? nie czaje serio ... po tych materiałach to ja mogę śmiało stwierdzić że to będzie najgorsza część z serii, kompletnie pomylono tory ... jak Ubi nie zrobi przerwy w cyklu co rocznym to zarżnie tego biednego Assasyna ... a może i dobrze. 

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że w Unity jest klimat i miasto jest genialne.

Najtrudniejsza była jedynka. W walkach ginąłem często, z dachów spadałem jak kamień. W każdej części można było spadać z coraz większych wysokości bez utraty życia. Doszło do tego że w Unity nawet z dachu już spaść nie można.

Seria ewidentnie idzie na każuala stąd też i linka. Pytanie czy to nadal Asasyn czy już Batman?

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tvgry.pl/?ID=5477

 

 

buahaha z tego Assasins Shitta zrobili Spidermana+Batmana+Just Cause...

 

 

żałosna gra...

Jest jakaś gra która kiedykolwiek ci się podobała? ;) Nie bronię wcale nowego Asasyna, bo sam uważam go za słabą część, ale każdy twój post który widzę to hejt na wszystko i wszystkich, słabe to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię Asasyny, podoba mi się umiejscowienie nowej odsłony, ale ale

 

Kurde, jak to biednie wygląda. Przykład zajebistej walki wręcz jest w Batmanie. A co my tu mamy? Drętwe animacje pociągania wrogów za szelki. Ile tych ruchów ma bohater w zanadrzu? 3-4? No boshe. Pod tym względem jest bardzo źle. 

Londyn również wygląda licho. Wiem, że to nienaturalne, ale przecież stolica Anglii kojarzy się z brudem, mgłą i mrokiem. Gdyby nie podpisali, to bym mógł to uznać za Gdańsk, Paryż albo inny Berlin. Wszystko jest tu niemrawe i zrobione na jedno kopyto. 

 

Grę może uratować klimat (póki co, nieobecny), fabuła i ciekawy główny bohater. Może szykują jakąś bombę, może kobieca postać oferuje coś WOW, może to jednak wypali. Póki co jestem jednak na NIE. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, z uwagi na czasy w których toczyć się będzie akcja, nie będzie w niej za dużo strzelania? Zazwyczaj w poprzednich częściach był to fajny dodatek, ciekawe jak będzie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Assassin's Creed na tym pierwszym zwiastunie podczas targów E3 wyglądał inaczej, kolorystyka otoczenia była zupełnie inna niż w poprzednich częściach, kolory były bardziej stonowane, wyglądało to naturalnie, coś jak film, do tego jeszcze ten klimat starego brudnego Londynu. Niestety po tych nowych materiałach wnioskuje, że będzie to wyglądało jak Unity a szkoda, bo ta oprawa cukierkowa jest mało klimatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do%20%C5%9Brodka.jpg

 

the-warriors21.jpg

 

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończ Ubisofcie, kończ. Nie wiem kto odpowiada u nich teraz za marketing, ale z każdym kolejnym materiałem coraz mniej chce mi się zagrać w tę odsłonę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po gamescomie mój entuzjazm nieco wzrósł. Głównie za sprawą Ewuni, bo Jakub niestety na jej tle wypada blado póki co. Miło, że wraca motyw spowiedzi po śmierci, bo widok przeszłości w wykonaniu Arno był mega chybionym i bezsensownym pomysłem. 

 

Gry grami, ale trailery Ubi robi mistrzowskie. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki aby AC powróciło do dawnej formy i zrobiło grę na poziomie 9/10 a nie 6/10 jak ostatnio.

 

Trzeba czekać na recki i testy digital foundry, może coś będzie z tego Assasyna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×