Skocz do zawartości
DeX

Assassin's Creed: Syndicate

Rekomendowane odpowiedzi

Co daje przejmowanie dzielnic? Jakies bonusy? Strasznie to nudne i nie wiem czy w ogole sie w to bawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak odbijesz dzielnice to będzie Ci łatwiej poruszało po terenie bo będzie mniej przeciwników. Jeśli robisz osiagnięcie to musisz odbić dzielnice. Cytat z gry-online: "Wykonywane misje podboju wpływają także na wskaźnik zaufania kompanów - zdobywanie kolejnych poziomów odblokowuje ulepszenia, schematy, czy części wyposażenia."

 

Mi osobiście akurat podobało się odbijanie dzielnic i zrobiłem wszystkie bez wiekszej nudy. Ogólnie cała gra mi bardzo podeszła bo ma świetny klimat. Właśnie kończe DLC Kuba Rozpruwacz, dokończe kilka osiągnięć z podstawki i może zrobie platynę bo dobrze mi się gra.
 

Edytowane przez helganin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, helganin napisał:

Jak odbijesz dzielnice to będzie Ci łatwiej poruszało po terenie bo będzie mniej przeciwników. 

To właściwe byłoby na tyle. Często będą Cię przeciwnicy zaczepiać, co może nieco irytować na początku gry. Później możesz chyba wykupić umiejętność, która temu zapobiega. Reszta to tylko kwestia cyferek w statystykach. Jeśli nie zależy Ci na trofeach to możesz sobie odpuścić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tej grze nie są trudne :) Mi zostało ostatnie do platyny.  Jedna z najlepszych odsłon dla mnie z fajnymi bohaterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, helganin napisał:

Akurat w tej grze nie są trudne :) Mi zostało ostatnie do platyny.  Jedna z najlepszych odsłon dla mnie z fajnymi bohaterami.

Trudne może nie, ale za to nudne. Grę kupiłem w lipcu 2016, a skończyłem w styczniu 2018. Grałem głównie tylko fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, helganin napisał:

Akurat w tej grze nie są trudne :) Mi zostało ostatnie do platyny.  Jedna z najlepszych odsłon dla mnie z fajnymi bohaterami.

 

Rozwalanie tych setek obiektów to katorga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, malpka napisał:

 

Rozwalanie tych setek obiektów to katorga.

No to było męczące ale jakoś to szybko ogarnąłem (na trophy guide jest trasa przez stoiska).

 

Godzinę temu, danken000 napisał:

Trudne może nie, ale za to nudne. Grę kupiłem w lipcu 2016, a skończyłem w styczniu 2018. Grałem głównie tylko fabułę.

Mój czas ukończenia od pierwszego osiągnięcia do platyny: 2 years, 3 months, 3 weeks, 3 days, 9 hours

Nigdy nie gram na raz gry bo mi się szybko nudzą gry. Każda gra musi swoje odleżeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, helganin napisał:

Mój czas ukończenia od pierwszego osiągnięcia do platyny: 2 years, 3 months, 3 weeks, 3 days, 9 hours

 

 

To nic. Platyna w Deus Ex HR zajęła mi 6 lat i 1 miesiąc.

Z AC:S strasznie się męczyłem. Gra mi kompletnie nie podeszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy assassin crap, w kazdej czesci jest cos spier..... tutaj pogon za ta bryczka z jakims ladunkiem (sekwencja 6?)to kpina. Cala seria to ciag nieudanych decyzji. Juz od drugiej czesci wspinanie to zenada i tutaj sie to nie zmienia. Na pewno olewam to serie bo to jeden z największych nieqypalow w historii gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×