Skocz do zawartości
sevel

Pytanie odnośnie zdalnego HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można przez sieć w domu zrobić dysk na którym będą filmy i odtwarzać je przez PS3?? Oraz czy filmy na cd i dvd można odtwarzać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim zdalnym dyskiem musi byc jakis komputer z uruchomionym media serverem. Innego wyjscia raczej nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to mi chodzilo. Ale czy beda filmy odtwarzane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zrobiłem media serwery przez winamp remote, normalnie odtwarza muzykę, filmy i obrazy z hdd, z plikami na płytach nie mam pojęcia jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie zrobiłem media serwery przez winamp remote, normalnie odtwarza muzykę, filmy i obrazy z hdd, z plikami na płytach nie mam pojęcia jak jest.

winamp remote?

jest to w standardowym winampie czy w rozszerzonej wersji typu premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taka konfiguracja pozwoli na oglądanie filmow?

AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+

Asus A8V Deluxe

Kingston 2x512 dual

NVIDIA GeForce FX 5200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również można do tego celu użyć windows media player 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sevel mowilem Ci zacznij sam probowac a nie sie wszystkich w kolko pytasz :/ Ktos Ci napisze, ze ten sprzet nie pociagnie i co, nie bedziesz probowal? A jakby sie okazalo, ze komputer jest wystarczajaco dobry? Przestan tak bezgranicznie polegac na innych i zacznij sam zdobywac doswiadczenie w "komputerach" ktorego jak sam wspomniales Tobie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem wątpliwą przyjemność potestować Winamp Remote i uważam że to straszna kupa. Kodeki nie dość że się wysypują to jeszcze taką mi pikselozę na TV robią że się oglądać nie da :| Tym to sobie na konsolę filmiki w jakości youtube'a przesyłać.

Ja mam nieco inne pytanie. Czy dysk sieciowy zgodny ze standardem UPnP będzie dla peesa widoczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie.

Nie wiesz, to nie odpisuj. Większość zgodnych ze standardem powinna (wystarczy pogooglać, te które mają na pokładzie linuksa można zawsze dostosować), ale najlepiej zawsze wziąć konsolę pod pachę i sprawdzić na miejscu (o ile jest taka możliwość), lub wyjaśnić na sklepie w jakim celu wam dysk, i czy w razie czego będzie można go zwrócić.

Istotne są dwie rzeczy, zgodność z UPNP i DNLA i na to trzeba zawsze zwrócić uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX arab. Przynajmniej wiem czego szukać. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą dla winamp remote jest media server zawarty w paczce z nero. Paczke mozemy ściagnac tutaj: www.nero.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alternatywą dla winamp remote jest media server zawarty w paczce z nero. Paczke mozemy ściagnac tutaj: www.nero.com

Lub darmowe (i imho lepsze) TVersity... a pod linuksa Fuppes... można wymieniać w nieskończoność, tylko czemu akruat komercyjne rozwiązania za które trzeba płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam TVersity. Korzystam od huhuuhhu i sprawuje się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×