Skocz do zawartości
DaraS

God Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Informację na Twitterze ogłosił Cory Balrog - człowiek, który zrobił legendarne God of War II. Potem przyszedł łysy Asmussen i zrobił tylko średnie God of War III. Hej wy tam w Santa Monica, trzymajcie z dala od tego projektu Asmussena, dajcie dyrektora Balrogowi, a seria wróci na zasłużone miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pokażemy w 2015r, a premiera 2016r. Śpi Kratos u dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo on jeszcze może zamordować, potwora spaghetti ?

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak. super info :) Chociaż po mocno średnim Ascension  entuzjazm trochę opadł ale i tak czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby powrócili do sterowania z III bo we wstąpieniu kompletnie mi nie podpasiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłoby coś - zmiana bohatera, klimatu i czasów z zachowaniem ogólnego klimatu rozgrywki. W sumie tytuł gry nie jest zobowiązujący by trzymać się tylko Kratosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne jak rozmieniają na drobne tą serię. To się powinno na 3 skończyć i tyle. Nowe IP powinni robić a nie tracić czas na coś co już w zasadzie się pięknie skończyło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratos wyhodował brodę i przeniósł się do innej mitologii. Z przykrością stwierdzam, że ten gameplay w ogóle mi się nie podoba.

  • To jest niby rozgrywka, ale tak naprawdę nie jest - bardziej oskryptowanej prezentacji gry z otwartym światem nie widziałem. Ta scena wygląda, jakby została zrobiona wyłącznie pod pokaz, a nie dla gry.
  • Graficzny downgrade aż kłuje w oczy. Nie ze mną te sztuczki.
  • Animacja jest paskudna, tak samo praca kamery.
  • Zalatuje typowym, nudnym, powtarzalnym open-worldem -odkryłeś lokację, jakiś tam stat +20, inny stat +50. To jest Ubisoft czy co?
  • Aż żeby mi zadzwoniły, jak zobaczyłem to wielkie zwierzę położone w ułamku sekundy przez taką strzałeczkę wypuszczoną przez dzieciaka... no trzymajcie mnie, gorszego absurdu chyba nie dałoby się zrobić.

Mogli jednak dać sobie spokój.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciiii, psujesz ludziom orgazm. Zobacz jak się wszyscy jarają, a ty co? Bezwstydnie zdejmujesz różowe okulary Sony i wypisujesz tutaj jakieś suche fakty. Nieładnie.

Trzeba kręcić HYPE!!! I nie żaden graficzny downgrade tylko 2019 PS Neo Holiday nadchodzę!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest do cholery za kamera ja się pytam ??  taka kamera i sterowanie w God of War ?  No Way !!!  Jakoś po tym gameplay'u nie wyobrażam sobie sieczki rodem z poprzedniczek, a bardziej potyczki podobne do tych z DS czy Bloodborne. Bosz.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mieli zrobić? Kolejny raz to samo? Jak MS z Gearsami 4? Bardzo dobrze że kombinują z nową formułą, zobaczymy finalnie co z tego wyjdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, wygląda trochę jak Horizon Zero Dawn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

A co mieli zrobić? Kolejny raz to samo? Jak MS z Gearsami 4? Bardzo dobrze że kombinują z nową formułą, zobaczymy finalnie co z tego wyjdzie.

Ja nie neguję tego, że idzie to w dobrym kierunku. Zapewne kupię i będę bawił się dobrze (taką mam cichą nadzieję) Po prostu nie spodziewałem się, że GOW może pójść w tą stronę. Jakoś mi to nie pasuje, ale to jest opinia na ciepło także zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz Ascencion byl zbedny, co za duzo to i swinia nie zazre, a ile mozna grac w gre ktora sie opiera na prostackim schemacie "ZEMSTA! ZEMSTA! JEB JEB JEB! ZEMSTA! ZEMSTA! JEB JEB JEB!"*, ta seria byla juz rownie archaiczna co Gran Turismo i potrzebowala zmiany, i SMS w przeciwienstwie to PD zdali sobie z tego sprawe. Sama rozgrywka mocno przypomina mi nowego Tomba Raidera, a tam jest niestety stanowczo za duzo prowadzenia za reke i pasywnego ogladania zamiast wlasciwej gry, jak bedzie w nowym GoW to sie okaze na kolejnych gameplay'ach, poki co wyglada zachecajaco.

 

*jeb = kwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam dajmy szansę tej grze, wiadomo idzie w powtarzalność ale zobaczymy co z tego jeszcze się urodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bogu to nie sandbox, bo już rzygam tymi piaskownicami. Ja mogę tylko podziękować Sony za liniowe gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jednak to sam kratos zginie a my pokierujemy jego synem, który jak się w gow 6 okaże miał siostrę, o której nic nie wiedział, ktora o nim tez nie widziała i beda walczyć przeciwko sobie by w gow 7 polaczyc sily i wspólnie wyrżnąć jeszcze nie wyrznietych bogów ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SajmonLDZ napisał:

Dzięki bogu to nie sandbox, bo już rzygam tymi piaskownicami. Ja mogę tylko podziękować Sony za liniowe gry.

Huh? To właśnie (i niestety) będzie sandbox, jeśli chodzi Ci o otwarty świat. Osobiście również mam dosyć robienia otwartych światów ze wszystkiego.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrze to powiem wiecej.

Poki co powiem jedno nie kumam nie rozumiem, po co wszedzie otwarte swiaty. Owszem sa gry takie jak The Crew, Forza Horizon, GTA, RDR gdzie te spisuja sie dobrze.

Ale otwarty swiat nie jest definicja dobrej zabawy, mozna rownie dobrze zrobic otwarte plansze, ale bez otwartego swiata, jesli to pasuje do gry, mozna  zrobic gry liniowe ktore sa swietne.

W temacie GoW jestem niedzielniakiem ktory przygode zaczal bardzo pozno ogralem wstapienie, 1ke i okolo polowy 2ki - i ani razu nie mialem mysli w stylu "ta gra zyskala by na otwartym swiecie".

a jak bedzie czas pokaze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musiałem coś popieprzyć, Taki uncharted 4 ma dla mnie świat idealnej wielkości w który fabuła się genialnie wplata i jest 10/10 no a taki jaki jest w batmanie arkham knight to już max i jeszcze większe już mnie męczą. No cóż mam nadzieje, że przynajmniej zrobią ten świat ciekawy a nie jak w mad max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nath_147 napisał:

A może jednak to sam kratos zginie a my pokierujemy jego synem, który jak się w gow 6 okaże miał siostrę, o której nic nie wiedział, ktora o nim tez nie widziała i beda walczyć przeciwko sobie by w gow 7 polaczyc sily i wspólnie wyrżnąć jeszcze nie wyrznietych bogów ;)

Przyniosłem popcorn. Możesz kontynuować :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×