Skocz do zawartości
DaraS

God Of War

Rekomendowane odpowiedzi

@Banan91PL ja gram na ps4 amator i 55 fullhd, nie potrzebuje 4k aby czerpać radość z grania, dobra gra i znikam wieczorem przed tv, mam nadzieję że nowy GoW taki właśnie będzie.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No no no... Cudownie to wygląda:listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądać wygląda ekstra. Oczywiście biorę grę na premierę no bo k####...kto tego nie robi? 

Jedna rzecz mnie jednak martwi...przy kamerze jaką mieliśmy w poprzednich odsłonach te same powtarzające się ataki nie wydawały się nużące tak tutaj nawet po tym krótkim gameplayu te same animacje bardzo rzucają się w oczy. Dlatego też liczę na to, że twórcy zapewnią sporo urozmaiceń takich jak nowe bronie, fajne przedmioty - dokładnie jak w poprzednich częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Frost Prime napisał:

Wyglądać wygląda ekstra. Oczywiście biorę grę na premierę no bo k####...kto tego nie robi? 

Inteligentni ludzie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja skończyła się gdy ludzi zaczęli kupować zbroje dla konia i zyski z dlc są kilku krotnie większe niż ze sprzedaży podstawki, przy zakupię GoW kieruję się zasadą podoba mi się to biorę, mogę też użyć stwierdzenia łykam wszystko jak pelikan ale wtedy wyjdę na fanboya, więc zostaje przy pierwszej opcji:pslogo: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek no ten polski zwiastun powinnien chyba miec ostrzezenia uwaga spoilery bo fabule moim zdaniem dosc mocno odslonil.

@Banan91PL - zawsze mozesz poczekac pare dni po premierze zazwyczaj sa materialy porownujace PS4 amator i PRO.

Co do porownan jeszcze, w grach akcji mozna stosowac tricki (jak np te znane z DOOM) w stylu dynamiczna rozdzialka i inne. I tutaj zazwyczaj w porownaniach wychodzi o na statycznym zrzucie powiekszonym 2 albo 3x widac to czy owo, ale w ruchu nie dostrzegamy wszystkich detali. Wiec w GoW ktory zakladam bedzie i tak wygladal dobrze (patrzac na historie serii), tylko plynnosci bym sobie zyczyl.

 

@manoszek - no co zrobisz, sa jeszcze tacy ktorzy tego bronia, znaczy zbroi dla konia. Mysle ze nastepuje zmiana pokolen. Dla nowych pokolen graczy platnosci sa powszechne, tak samo jak telefony komorkowe. A starsi pamietaja automaty wrzuc monete (5pln). Przepasc, po prostu. Mysle ze nowych graczy bedzie wystarczajaco zeby placili i dawali sie doic. A starsi pewnie beda wybierac gry skupiajac sie na tych ktore platnosci nie zawieraja. Nawet jesli mialo by to oznaczac ze beda grac w mniej duzych tytulow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie byłem specjalnie zainteresowany tą grą. Jasne, ograłbym jak i poprzednie GoWy, ale na premierę biorę tylko gry, na które w jakiś sposób czekam. Na to w sumie jakoś strasznie nie czekałem.

Aż się pojawiły te ostatnie gameplaye :) Matkobosko, jak to pięknie i makabrycznie wygląda (mówię o mordowaniu, nie o grafice). Zmiana położenia kamery to chyba największy plus, normalnie jak oglądam to aż czuję, przepraszam, ale muszę, pierdolnięcie, a co dopiero jak sam będę masakrował potwory i pada jednocześnie :)

Poza tym jakoś klimaty mitologii nordyckiej są mi bliższe (uznaję je za ciekawsze) niż greckie, a wikingowie wydawali mi się ciekawszym ludem niż grecy :24_stuck_out_tongue: Pierdoła totalna niby, ale świat i postacie występujące w grze też mają znaczenie dla jej odbioru.

To jak gra wygląda ma dla mnie marginalne znaczenie. Obstawiam, że będzie to na poziomie Horizona (czyli, jak dla mnie, dupęurywającym), ale jakby było na poziomie GoW 3 to też będzie ogień, ważne, żeby krew się lała strumieniami a flaki i mózgi latały radośnie na lewo i prawo.

Premierowa limitka wejdzie jak w masło, dobrze że za miesiąc to i po wypłacie będzie xD

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prasa na całym świecie jest zachwycona nowym GoW, chyba nie słyszałem złej opinii nawet od największych malkontentów w branży.

Generalnie wiedziałem że kupię ale się nie nakręcałem, teraz nie mogę się doczekać.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, shemaforash napisał:

Prasa na całym świecie jest zachwycona nowym GoW, chyba nie słyszałem złej opinii nawet od największych malkontentów w branży.

Generalnie wiedziałem że kupię ale się nie nakręcałem, teraz nie mogę się doczekać.

 

Ja wczoraj miałem cichy zawał, bo byłem pewny, że to wychodzi w marcu i mnie czeka wpieprzanie podpłomyków do końca miesiąca XD

Na szczęście premiera w kwietniu :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie dobra to pewne ale nie czuje podjarki ze mi majty opadają ogram w wakacje jak będzie sezon ciszy , bardziej czekam na rdr2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przejściem trzeciej części w ramach wprowadzenia. Ma to jakiś sens bez znajomości 1 i 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trójce są odwołania do wątków z wcześniejszych odsłon, generalnie fajnie wiedzieć, dlaczego Kratos robi taką a nie inną zadymę ;) Ograłem wszystkie trzy, jednak również zaczynałem od ostatniej, bo zwyczajnie nie miałem PS2, a remasterów wówczas jeszcze nie było. Gra polega na rozwalaniu wrogów, fabuła jest mimo wszystko dodatkiem, choć stoi na ciekawym poziomie. Bardziej wątpiłbym w sens traktowania GoW3 jako wprowadzenie, skoro nowa odsłona niemal całkowicie zrywa z tym co do tej pory :24_stuck_out_tongue: Podsumowując, odpuściłbym w ogóle i cieszył się nową częścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzać nie masz się za bardzo do czego, bo nowy GoW to reboot. Fabuły dużo też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Goldie napisał:

Zastanawiam się nad przejściem trzeciej części w ramach wprowadzenia. Ma to jakiś sens bez znajomości 1 i 2?

 

Nie bardzo.

 

Nowy GoW to ten sam bohater, ciagnacy za soba bagaz ale to nowe rozdanie kart, inna mitologia, inna kamera i nieco pod to znieniona rozgrywka.

Wiec zdecydowanie wybralbym najnowsza odslone a wczesniejsze olal.

 

(choc u mnie to 1 i 2 oraz wstapienie ograne i tylko 3ki mi brakuje).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW3 to chyba najlepszy GoW. Wypada go ograć jeśli posiada się plejstejszyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

GoW3 to chyba najlepszy GoW. Wypada go ograć jeśli posiada się plejstejszyn.

 

Wiem. Choc akurat GoW 3 Remaster to mozna nawet i na PC ograc - jesli kogos nie odstrasza streaming w poprzednio generacyjnym 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części God Of War warto ograć, ale robiąc sobie taki maraton można się nieźle wymęczyć mechaniką. Ja ograłem wszystkie części nawet te z PSP i świetnie się w nie gra. Co do nadchodzącej części - liczę na hit i mam nadzieje, że nie będzie zbyt wiele tych samych schematów fabularnych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Frost Prime napisał:

Co do nadchodzącej części - liczę na hit i mam nadzieje, że nie będzie zbyt wiele tych samych schematów fabularnych.

Możesz się rozczarować, bo w sumie ta seria stoi na schemacie fabularnym - Kratos się wkurza z takiego czy innego powodu i wyżyna bogów w kolejności dowolnej :24_stuck_out_tongue:

Poza tym, hicior będzie na bank :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza? Embargo na recenzje schodzi za 5 dni czyli 8 dni przed premierą. Każdy będzie miał czas żeby spokojnie przemyśleć potencjalny zakup.

 

Po pierwszej zapowiedzi jakoś specjalnie się nie interesowałem premierą z myślą, że kiedyś tam się ogra, ale po tym co pokazano w ostatnim czasie jaram się niesamowicie. Jak dla mnie absolutny "must have".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że to must have to wszyscy zdają sobie z tego sprawę. W temacie cisza pewnie dlatego, że ludzie widzą zmianę stylu gry w sensie mechaniki i kamery. Wygląda to fajnie. Duża zmiana, ale każdy czeka i daje grze czas i szansę więc pisanie za bardzo nie ma sensu dla samego pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo co tu pisać... Trzeba zamówić preorder jak każdy szanujący się gracz i grzecznie czekać :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder już złożony a ludzie będący na pokazie gry w Norwegii, mimo, że jeszcze muszą milczeć, już mocno sugerują, że mamy do czynienia z absolutnym killerem i zapewne mocnym kandydatem do GOTY 2018. Czekam niekoniecznie cierpliwie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Karaluch69 napisał:

Preorder już złożony a ludzie będący na pokazie gry w Norwegii, mimo, że jeszcze muszą milczeć, już mocno sugerują, że mamy do czynienia z absolutnym killerem i zapewne mocnym kandydatem do GOTY 2018. Czekam niekoniecznie cierpliwie.

 

No ja natomiast od osoby "która jeszcze musi milczeć" usłyszałem, że gra byłaby świetna gdyby nie niańczenie bachora, które po pewnym czasie zaczyna mocno wkur... irytować. Nie mam powodów, by mu nie wierzyć, ale mam nadzieje że mocno przesadza.

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Slawek1916 napisał:

 

No ja natomiast od osoby "która jeszcze musi milczeć" usłyszałem, że gra byłaby świetna gdyby nie niańczenie bachora, które po pewnym czasie zaczyna mocno wkur... irytować. Nie mam powodów, by mu nie wierzyć, ale mam nadzieje że mocno przesadza.

No o tym akurat wiele nie słyszałem/czytałem, ale to może już bardziej zależeć od osobistych preferencji. Są przecież ludzie, którzy nie lubią dzieci :kanalie:

 

A tak przy okazji:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×