Skocz do zawartości
DaraS

God Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Ło, niezłe. I nie wygląda mi to na jakąś gigantyczną multisieciówe tylko jakiś normalny sklep ze wszystkim co ma baterie :24_stuck_out_tongue:

A u nas to tylko by dało rade załatwić :24_stuck_out_tongue:

Spoiler

Beznazwy-1.thumb.gif.c4cd019b38adb6ddf66bf5df0862725f.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MagEllan
Chodziło o tą właśnie wersje ...
Wersji jest o wiele więcej...

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam na dysku, odliczam do północy

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam i ja! pierwszy raz na premierę coś wziąłem :1_grinning: fanem GoWa nie jestem i miałem czekać w sumie aż spadnie z ceną ale zhajpowali mnie wyjątkowo to poszła wymiana w to co się nie będzie już raczej grało :) 

najśmieszniejsza jest zawartość pudła. myślałem że w środku jakaś fajna książeczka i jest... chyba w 30 językach jak skorzystać z kodu na dodatkową zawartość xD takiego hitu to nie widziałem... na ogół jak jakiś kod to na jednej kartce po angielsku/polsku :1_grinning:

 

@keczu78

właśnie byłem :) xgamecenter ma od wczoraj ale najbliższy punkt w innym mieście więc poczekałem :)

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Ło, niezłe. I nie wygląda mi to na jakąś gigantyczną multisieciówe tylko jakiś normalny sklep ze wszystkim co ma baterie :24_stuck_out_tongue:

A u nas to tylko by dało rade załatwić :24_stuck_out_tongue:

  Pokaż ukrytą zawartość

Beznazwy-1.thumb.gif.c4cd019b38adb6ddf66bf5df0862725f.gif

 

God of Peace, tylko zamiast syna naszym towarzyszem jest kot

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu CUSA wersji płytowej w PL:94e8c6d1e438aad614dbac3c2cf8db73.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę pograne i walka z bossem to ogień :1_grinning: ogólnie śmiga to to miło i gra się przyjemnie fchuj. god of łora kiedyś tam musłem i było spoko nawet ale tu jakoś lepiej się czuje chyba. przeciwnicy jak na razie różni i nawet trudni na średnim. jedyne co mi brakuje to jakoś tak płynniejszej animacji kratosa przy biegu i ruszaniu kamerą. (coś takiego chyba było w uncharted czy w większości dzisiejszych gier :1_grinning: tu trochę to drętwe no i ogólnie tak jakoś drętwo przy interakcjach z przedmiotami... tzn. za bardzo trzeba się ustawić żeby odpaliło jak dla mnie) 

ogólnie moc jest, na fatce graficznie jak dla mnie elegancko ale nie masturbuje się aż tak (chyba że bym miał i większy tv i pro i hdr :1_grinning: to pewnie bym mógł se pozwolić bo jest na co popatrzeć) zcinke może jedną miałem taką zauważalną ale to przy cutscence więc luz. kratos fajnie gnoi młodego na początku :)

ah i muzyka! jest super klimacik

jak na razie dla mnie grube 8/10 (na dyszke to może bym ocenił tylko Bloodborne i Wieśka więc jest dobrze :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem kilka godzin, doszedlem do wężo-smoka. Gra sie przyjemnie, walka jest satysfakcjonujaca ale wkurzaja ograniczenia swiata. Niby otwarty teren ale tak na prawde to tylko waskie korytarze. 

 

8/10 z szansa ze bedzie wyzej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaczynam niepokoić, bo MM się coś nie odzywa, a zawsze miałem info wcześniej, że zamówienie jest szykowane chociażby.

Zamawiałem limitke i mam nadzieję, że mnie nie zawiodą, bo na półce może nie być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem troche poczekac az stanieje bo mam pierdyliard gier do ogrania ale po recenzji na glownej biere ja w nastepnym tygodniu. W weekend ogram wstapienie na ps3 bo posiadam steelbooka z kolekcjonerki i wersje z plusa ktora kisi sie na dysku wiec wypadaloby to w koncu ograc. Ciekawe jak duza bedzie przepasc miedzy tymi grami :lewy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bez spiny gra nigdzie nie ucieknie ogram w wakacje  w sezonie ogórkowym , minęły czasy ze jaralem się grami chyba się wypalam ;(

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Banan91PL napisał:

Ja tam bez spiny gra nigdzie nie ucieknie ogram w wakacje  w sezonie ogórkowym , minęły czasy ze jaralem się grami chyba się wypalam ;(

Ale to nie musi byc wypalenie.

ja teraz nie gram nie chce mi sie... ale spokojnie odmieni mi sie.

Co do gier premierami staram sie nie jarac sa male wyjatki. gier do ogrania na samo PS4 mam 6. Na PC kolejne 54... nie spieszy mi sie zeby kupowac nowe tytuly.

Czasami kupie i sie odbije. A czasami zaryzykuje jak z Yakuza 0 i wsiakam kompletnie, i gram ile wlezie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś na PSPro, TV 4k z HDR, no i cóż, wygląda świetnie...

Pogralem chwilę, jest bardzo przyjemnie, zobaczymy co dalej...

Jako że moja główna platforma to teraz XboxOne X, to muszę powiedzieć, że właśnie takie exy przyciągają graczy do konkretnej platformy :) ale jak wiemy M$ już dawno postawił na platformę MS Store (Xbox, pc) oraz abonamentowosc i usługi (np. GP)...

Ja gram z dubbingiem, ale są chwile że czuć że jest w hooy sztywny, strasznie... Co nie zmienia faktu że będę grał PL, prawilnie jak na Polaka, katolika przystało

Niebieskim życzę świetnej zabawy przy God of War :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Ja gram z dubbingiem, ale są chwile że czuć że jest w hooy sztywny, strasznie... Co nie zmienia faktu że będę grał PL, prawilnie jak na Polaka, katolika przystało emoji14.png

 

jeśli chodzi o kratosa to jest sztywny jak hooy ale chyba o to chodziło że raczej tam nie będzie walił długich dialogów itd. ale jest spoko jak dla mnie. nie pieprzy głupot tylko konkrety i jak najkrócej i idzie trochę się zaśmiać przy niektórych dialogach :1_grinning:

 

"wciągło" jak hooy i jestem gdzieś tam, gdzieś za wężem daleko i gra się przyjemnie, niby otwarty świat (pół otwarty niby) ale leci się po samych korytarzach jak "hooy" jedynie zbaczając tam gdzie nie idzie gówniak żeby zebrać lootboxy. artystycznie zacne, walka niby spoko ale jakoś tak czegoś brak, tzn. chaotyczne strasznie bywają jak jakieś gówna strzelają nie wiadomo skąd i paru typów opancerzonych się rzuca z toporkami. fakt że nie mam patcha jeszcze który już wyszedł przed premierą i coś tam niby w balansie poprawia (net ograniczony to z patchami nie ma co szaleć :)

brak swobody takiej jak w bloodborne czy soulsach że moge zeskoczyć z każdego miejsca które nie ma barierki trochę boli ale cóż wiem że skupili się na czym innym :)

jest dobrze i dobrze że gra na jakieś 30h aby starczy, do takiej gry to raczej odpowiedni czas żeby się nie znudzić ale kurfa więcej chce walk takich jak w pierwszych paru godzinach (nie chce spoilerować ale okolica rozdupcona ostro po walce :1_grinning: prawie jak dragon ball :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra jest liniowa? 

 

Mi na tym bardzo zalezy, bo mam taki przesyt open wordami ze jak by to byla kolejna gra w ktorej trzeba zapierdalac 500m zeby odsluchac dialog potem kolejna 500m zeby obic komuś ryja i znowu kolejne 500 zeby o tym zameldowac. To  mimo iz to God of war, podziekowa bym 

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do grajacych (ping @DigitalMan_PL) - da sie zmienic dowolnie jezyk z poziomu gry? czy trzeba zmieniac jezyk konsoli? 

 

 

@princ18 Z recek winika ze stuktura jest zblizona do tej z Rise of TR czyli jest liniowo ale odwiedzasz tereny juz odwiedzone, oraz mozesz zboczyc ze sciezki i masz troche otwartosci. Ale nic co by mialo byc open wordem. 

Przyznam ze mi takie podejscie w grach pasuje. 

Pryzklady - Bioshock2 byl korytarzowy ale tych korytarzy bylo spoko, zastawianie pulapek dawalo jakies pole do popisu. Rise of TR to ciut wiecej otwartego terenu. Gra moze byc liniowa ale nie musi byc korytarzem czy co gorsza rynna przez ktora splywasz. Przykladami takich gier sa dobre w mojej opinii Remember Me (choc ta rynna troche uwierala), oraz TO1886. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości,  w której recenzji ktoś przyrównał strukturę do TR? Chyba zapomniał wziąć leków rano.

 

Równie dobrze mógł przyrównać GoW do Kirby's Adventure. Miałoby to taki sam sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić język z poziomu gry. Od razu ustawiłem na angielskie głosy. Gra wygląda fenomenalnie. Dopiero 2 godzinki za mną, ale już widać, że szykuje się zajebiste granie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, zamówienie gotowe do odbioru :24_stuck_out_tongue: Teraz tylko wytrzymać do 15 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×