Skocz do zawartości
DaraS

God Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Też właśnie mi przyszło powiadomienie, tylko zastanawiam się cały czas czy jechać i odebrać, bo niedawno zacząłem Horizona i jak go przejdę to wtedy bym się zaopatrzył w  GoW, no i z ceny też pewnie poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kill napisał:

Z ciekawości,  w której recenzji ktoś przyrównał strukturę do TR? Chyba zapomniał wziąć leków rano.

 

Równie dobrze mógł przyrównać GoW do Kirby's Adventure. Miałoby to taki sam sens.

 

http://www.pushsquare.com/reviews/ps4/god_of_war

 

Cytuj

Structured similarly to a modern Tomb Raider title, the game allows for exploration while simultaneously funnelling you through its pristinely presented fantasy world. There are a handful of side-quests to pick up, gameplay-based challenges to complete, and no shortage of collectibles to snag. All things said, with the dozen or so optional bosses factored in, there’s well over 50 hours of high quality gameplay here 

 

To tak na szybko ale widzialem podobne zdania w wielu reckach nie wiem czy neoSite (co za zjepsuta nazwa) tez o tym nie wspominalo. Sporo recek na YT i dokladnie to samo zdanie. 

Bardziej otwarte tenery na wzor tych z Rise of TR. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam porównujecie tego średniaka z arcydziełem od Santa Monica. Skandal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na OLEOLE 199zł z przesyłką z kartą Visa

jest możliwość odbioru jutro w kilku miastach gdzie mają swoje punkty

 

_____ spisali się - jadę zaraz odebrać z ich punktu w Szczecinie ;)

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Gdzie tam porównujecie tego średniaka z arcydziełem od Santa Monica. Skandal.

nikt nie porownuje. 

Chodzilo jedynie zarowno w cytowanym fragmentcie jak i wczesniejszym odniesieniu o konstrukcje swiata ktora nie jest waskim korytarzem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze pobrane, motyw dynamiczny średni, piwerka się chłodzą w lodowce, będzie grane wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rambo8 napisał:

na OLEOLE 199zł z przesyłką z kartą Visa

jest możliwość odbioru jutro w kilku miastach gdzie mają swoje punkty

Można link do tej oferty. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już grał w nowego GoW'a na Fat'ce i mógłby powiedzieć jak wygląda płynność i ogólnie rozgrywka? Przynajmniej w porównaniu z Pro bo tam jest ewidentna kosa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Michalx2204 napisał:

Ktoś już grał w nowego GoW'a na Fat'ce i mógłby powiedzieć jak wygląda płynność i ogólnie rozgrywka? Przynajmniej w porównaniu z Pro bo tam jest ewidentna kosa 

Df robiło test jest na yt, ogólnie chodzi i wyglada ok są spadki czasami do 26-27 fps, na pro są spadki do 28 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogos interesowala gierka to zapraszam :24_stuck_out_tongue: leci ostry spam odcinkow  wiec pewnie skoncze 1 w Polsce :24_stuck_out_tongue: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gamExp napisał:

Gdyby kogos interesowala gierka to zapraszam :24_stuck_out_tongue: leci ostry spam odcinkow  wiec pewnie skoncze 1 w Polsce :24_stuck_out_tongue: 

 

 

Jeszcze mnie Bóg nie opuścił, aby oglądać jak ktoś gra... Myślę, że większość tutaj zgadza się ze mną...

Oglądać jak ktoś gra w GoW... Pfyyy...

 

A codo do kończenia 1 w Polsce, to raczej nie bo ludzie już platyny powbijali... :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Jeszcze mnie Bóg nie opuścił, aby oglądać jak ktoś gra... Myślę, że większość tutaj zgadza się ze mną...

Oglądać jak ktoś gra w GoW... Pfyyy...

 

 

Za jakiś czas modne będzie oglądanie jak ktoś robi pranie albo myje naczynia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xavris napisał:

Nadludzkim wysiłkiem wszedłem na stronę sklepu i wpisałem god of war w wyszukiwarke...

https://www.oleole.pl/gry-playstation-4/sony-god-of-war-2018.bhtml

Na górze na banerze masz info o promocji.

 Dzięki ale za bardzo się nie zmeczyles 

Gdy tak dużo mocy użyłeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne oglądanie gry jakie dopuszczam to mojej narzeczonej jak ja gram. Oglądanie na youtube zostawmy zatwardziałym PCMR.

Bałem się, że mały gówniak będzie mnie w grze irytował, ale jest całkiem okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra jest niezła :) Piękna szczegółowa grafika, miodna walka, na wysokim jest ciężko ale jest moc. Topór genialny. Wiatraki w Pro chodzą mi na maksa przy tej grze :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatraczki szumią a Kratos wciska 2-3 bieg na prosiaczku moim. Grafika śliczna, różnica między fhd a pseudo 4k widoczna. Płynność gry między stałymi 30 fps a tym niby 60 mało zauważalna jak na moje oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiatraki wyją z bólu jak widzą Kratosa :1_grinning: cały czas na maksa że nie da się w nocy grać bo nic nie słychać. Widać że gra wymaga dużo od konsoli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4amator gra też wygląda megapieknie. Nie widzę absolutnie żadnych spadków klatek. Jeżeli są to pewnie jakieś druzgocące 2klatki, dla skrajnych sojowych estetów to wyrok śmierci :24_stuck_out_tongue: wiatraczków jakoś bardzo nie słyszę, monster Huntera na pewno nie dogania.

Fabularnie zaczyna się bardzo ciekawie, postać Kratosa genialna, zmęczona starością. Gowniak odziwo nie jest irytujący, a nawet bym powiedział że budzi lekka sympatię.

Fajnie że sąprzerozne znajdzki, bardzo lubię takie rzeczy w grach. Tutaj dodatkowo są fajne ich opisy w dzienniku i w ogóle cały dziennik jest przyjemny. 

Różne umiejętności, na razie wykupiłem tylko jedną, bo nie mogę się zdecydować na więcej a mam głupią tendencję do kiszenia punktów umiejętności i nie rozpieprzania ich na lewo i prawo :)

No i kurna to pieprzniecie z topora...aż się telewizor trzęsie :24_stuck_out_tongue:

Tylko czemu gra zaczyna się od ścięcia brzozy to nie wiem...ktoś się powinien tym zainteresować :24_stuck_out_tongue:

A kto nie gra w godofłora ten pała :)

 

7 godzin temu, gamExp napisał:

Gdyby kogos interesowala gierka to zapraszam

Gdyby kogoś interesowała to by poszedł do sklepu i kupił. Nie ten target przyjacielu.

 

Edit. A tak w sumie to ten gow mi bardzo przypomina last of us. W zasadzie to bardzo dobrze :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Pro w trybie 4K i gra wygląda fantastycznie, być może poziom Uncharted 4, ale nie sądzę, że graficznie przebija dzieło Naughty Dog, no ale tu nie o to chodzi.

Pograłem może z 6 godzin i nie mogłem się oderwać. Wszystko jest wyborne, choć może jak na mój gust te menusy są trochę zbyt mało intuicyjne i ciężko jest zapamiętać te wszystkie kombinacje ataków Kratosa, a do tego mamy jeszcze Atreusa. Jeśli chodzi o framerate to są czasami spadki, tak może do 25-26 fpsów, ale to naprawdę rzadko. Pewnie dwie, trzy łatki całkowicie wyeliminują problem. Generalnie brać bo gra jest ge-nia-lna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zerżneli z wieśka! głowę jako trofeum przy pasie nosić :1_grinning: tylko tutaj fajniejsza :) 

druga walka z bossem takim z cutscenkami jakoś aż tak dupy nie urwała jak pierwsza ale ogólnie widać że ładnie się postarali i wszystko dosyć tak standardowe jeśli chodzi o mechanikę itd. ale dosyć dopieszczone i gra wsysa dosyć :) trochę tych skrzynek nasrane i niby fajne ale zbyt banalne znajdowanie tego. jedynie skarbów nie poznajdowałem jeszcze z ukrytych map za dużo ale to pewnie pod koniec się ogarnie :) goty jak nic to będzie ale dyszki nie dostanie ode mnie i tak :1_grinning: mechanika trochę zbyt drętwa dla mnie ale w stylu GoWa więc bywa no i latające kurw&szony drażnią i znikające baby jagi :24_stuck_out_tongue:

co do pół otwartego świata to można trafić szybko na potwory z 4lvl wyższe niż my przy których jesteśmy dosłownie na hita :1_grinning: zadania poboczne jakieś są czyli jest spoko akurat tak pół otwarty świat mi pasuje bo ani rynien nie trawie ani otwartych całkiem żeby zbierać po pustyni byle gówna 100h 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodki Jezusie! Jakie to jest dobre. Jakieś 7 godzin pograne na hardzie i jest ciezko, nawet bardzo ciężko. Walka to absolutne mistrzostwo. Kto nie gra ten dupa blada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem tylko z 15 min wczoraj po robocie. Nastepny raz dopiero w poniedzialek ale jak juz skocze swoja weekendowa zmiane to cale 4 dni wolnego bedzie grane. Jedyne co moge powiedziec o nowy Gow-ie narazie to ze muzyka na poczatku mi sie spodobala. 

 

Pytanie do tych co grali wiecej, caly czas kamera tak kolysze? Jak tak to trzeba to bedzie wylaczyc bo nienawidze tego gowna w grach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×