Skocz do zawartości
DaraS

God Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli musze sie tam dostac od tylu przez jaskinie wiedzmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, senor napisał:

Czyli musze sie tam dostac od tylu przez jaskinie wiedzmy?

Na pewno nie przez jaskinię. Nie ma czasami między wieżą a "tunelem" do wiedźmy miejsca żeby przybić łodzią? Zakładam że wodę w jeziorze masz już na najniższym możliwym poziomie? (opada 2 razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po przejsciu fabuly. Zostalo mi tylko to palenisko. Dzieki za rady bede szukal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, senor napisał:

Jestem juz po przejsciu fabuly. Zostalo mi tylko to palenisko. Dzieki za rady bede szukal ;)

http://www.gosunoob.com/god-of-war/muspelheim-realm-tower-how-to-get-top/ jestem prawie pewien, że mówisz o tej wieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia Valkyria jest najtrudniejszym bossem w calej grze, troche mną poorała zanim wybrałem odpowiedni zestaw skilli. Co druga walka konczyla sie z tym, ze zostawala jej polowa tego malutkiego fragmentu paska zdrowia i zaliczalem glebe bo odpala "oranie" ;) Dopiero gdy wsadzilem item ktory wydluzal skoki w czasie unikow udalo mi sie ja zalatwic bez wiekszego problemu ;) Ale nerw byl niezly.... powinno byc wiecej takich bossow :1_grinning: 

 

Dzis odbieralem DS4 z reklamacji w EuroAGD i zagadalem do sprzedawcy czy juz gral - przyznal ze epicka gra i dawno w nic lepszego nie gral :1_grinning: 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

http://www.gosunoob.com/god-of-war/muspelheim-realm-tower-how-to-get-top/ jestem prawie pewien, że mówisz o tej wieży.

Stary dobry OldSkuull ;) Nie wszystko podane na tacy
Szukanie rozwiązań w necie (kiedyś w zagranicznych gazetach;)

Druga strona to to, że trzeba mieć czas na takie zabawy więc trochę rozumiem wydawców

Ale tutaj udało im się idealnie zachować proporcje - podstawowy wątek bez spiny a jak chcesz i masz czas to drążysz dalej

 

Takie gry jak GOW przypominają mi za co pokochałem to hobby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram, porobilem juz prawie wszystko i niestety ale poleglem na krolowej... mimo wielu prob nie moge jej zdjac nawet pol paska zycia. Macie jakies rady? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszyć sprzęt na maxa, wbić Kratosem 8-9 lvl. Osobiście bym polecił build pod runy i odnowę, po czym bicie jej atakami runicznymi z obu broni, jedna po drugiej. Z wysoką odnową, runy szybko się uzupełnią. Kilka prób i padnie. Królowa zajebiscie testuje znajomosc mechaniki gry na graczu, jak ktoś przeszedł cała grę na easy za pomocą r1, to będzie miał tu ciężką przeprawę. Z drugiej strony, jest tak wymagającym bossem, że po jej ubiciu ma się czystą satysfakcję. Szkoda ze w grze nie ma więcej tego rodzaju przeciwników.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Jest jakis sposob na szybkie uzyskanie ech mgly i tej tkaniny mgly aby ulepszyc ekwipunek? Topor i ostrza mam na przedostatnim poziomie, jak je podniesc na maxa bo nie wiem gdzie znalezc te ulepszenia a bylem juz chyba wszedzie... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, senor napisał:

Dzieki. Jest jakis sposob na szybkie uzyskanie ech mgly i tej tkaniny mgly aby ulepszyc ekwipunek? Topor i ostrza mam na przedostatnim poziomie, jak je podniesc na maxa bo nie wiem gdzie znalezc te ulepszenia a bylem juz chyba wszedzie... ?

Spoiler

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajna sprawa. Umiejętność umiejętnością, ale 3 sloty na ulepszenia na chodniku nie leżą :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge znalezc 5 duzych ornamentow ognia bo przechodzac gre nie znalazlem zadnego bo mam przy ulepszeniu 0/5?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku jak to się nazywa? Być może chodzi o elementy z Trialsów w Muselpheim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, senor napisał:

Gdzie moge znalezc 5 duzych ornamentow ognia bo przechodzac gre nie znalazlem zadnego bo mam przy ulepszeniu 0/5?  

Tak, to jest z prób z muspelheim. O ile się nie mylę tylko z prób na najtrudniejszym poziomie oraz z ostatniej próby. Przynajmniej mi do tego czasu nie wypadł ani jeden.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no mi tez wlasnie a wszystkie proby mam zrobione, moge jakos jeszcze raz podejsc do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, senor napisał:

Aha no mi tez wlasnie a wszystkie proby mam zrobione, moge jakos jeszcze raz podejsc do nich?

Po zrobieniu 6 możesz do pierwszych 5 podchodzić znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak je ponowic, bo miecza nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, senor napisał:

A jak je ponowic, bo miecza nie ma?

Zrobiłeś 6 próbę? Ta wymagająca kluczy z wcześniejszych prób na najwyższym poziomie trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokacja na 100% zabilem tam valkirie... czyli po valkiri sie pojawila tam jeszcze jedna proba? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, senor napisał:

Lokacja na 100% zabilem tam valkirie... czyli po valkiri sie pojawila tam jeszcze jedna proba? 

Tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Super dzieki zapomnialem otworzyc skrzyn jak zabilem valkirie, teraz dopiero pojawil mi sie 6 miecz, jak zdobyc klucze?.. ;) krolowa padla...

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, senor napisał:

Super dzieki zapomnialem otworzyc skrzyn jak zabilem valkirie, teraz dopiero pojawil mi sie 6 miecz, jak zdobyc klucze?.. ;) krolowa padla...

Pisałem 2 posty wcześniej 30 minut temu. Powtarzasz wcześniejsze proby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Valkyri pojawi się miecz, a 4 pierwsze trialsy będą na poziomie Impossible. Za każdy trial dostajemy klucz. Po zdobyciu 3 idziemy na górę i bijemy 50 na złoto, bardzo proste. Po zakończeniu będą 2 skrzynie, ale żeby powtórzyć to trzeba znowu robić 3 trialsy na klucze.

Ogólnie gra jest majstersztyk, ale endgame to porażka i farma w Nifelheim oraz Muselpheim to tragedia. Tak jakby główną grę robili ludzie z głową, a te aktywności jacyś studenci na stażu bez grama rozumu... Nudne bieganie i klepanie.. Do tego momentu gra była perfekcyjna, jednak te żałosne aktywności obniżyły moją ocenę o co najmniej 2 oczka, wielka szkoda... Myślałem, że tylko Naughty Dog podejmuje debilne decyzję jeśli chodzi o końcowe aktywności w grze, ale mają rywala...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Po przejściu gry i przyzwoitym wyposażeniu zrobienie prób to jest dobra godzina, mgle się farmi też całkiem szybko - jedno przelecenie całości zajmuje z 10 minut, zbieramy blisko 10k mgły plus sporo przedmiotów, z których większość możemy sprzedać. Problemem mogą być kotwice, ale mi po obiciu walkirii wypadły 3 w dwóch rundach. Łącznie wszystko powinno zająć jakieś 4, góra 5h grania. Nie ma tu jakiegoś kosmicznego grindu (jak choćby korony w mg). Chyba że robi się od razu jak się odblokuje możliwość, wtedy jest  znacznie trudniej i znacznie dłużej trwa. To jest w sumie dokładnie to samo co lochy kielicha dla BB, nie nazywalbym tego na pewno żałosną aktywnością :24_stuck_out_tongue: może trochę w tym mniej sensu niż w głównej przygodzie, ale dalej robi się to w miarę przyjemnie. Jakby to trzeba robić kilkanaście godzin to co innego :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×