Skocz do zawartości
DaraS

God Of War

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bartek_Red napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Nie dowiadujemy się w jaki sposób Kratos wylądował w Skandynawii, nie dowiadujemy się również, skąd wzięła się jego druga żona, jak się poznali itd. Trafiamy od razu w środek historii, gdzie musimy rozrzucić jej prochy po tym jak została zabita (twórcy nie wyjaśnili wprost dlaczego, można jedyne snuć domysły, iż było to efektem jej związku z Kratosem, w końcu był obcy). Możliwe, że w Santa Monica zabrakło koncepcji, aby lepiej zobrazować przeprowadzkę naszego bohatera, więc może w sumie i lepiej, że w ogóle to przemilczeli :P

 

Smutno trochę, że kolejnym hitem będzie dopiero TLoU2

 

Prędzej bym się Red Dead Redemption 2 spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że miałem na myśli tylko exy. W każdym razie masz rację, RDR2 to kolejny znakomicie zapowiadający się tytuł, będzie w co grać jak skończy się pogoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram do premiery i zacząłem dawkować bo powoli zbliżam sie do końca, gra jest zdecydowanie retro, cała konstrukcja mapy to labirynty z dziedzińcami właśnie tak jak to było przed erą sandboxów, nawet ten kowal teleportuje się tak jak w RE4 albo w MGS4 ... gra ma najbardziej rozbudowany system walki jaki widziałem w grach tpp, wszystkie soulsy batmany mogą jej buty czyścić, dziesiątki kombinacji, do tego ataki specjalne, kontry, czy kooperacyjna walka z młodym - po zrobieniu drzewka odkrywają się kolejne sloty, oraz druga broń ;) .. grafika najwyższa liga, ale to muzyka ilustruje i potęguje napięcie, a potyczki w tej podróży bywają bardzo brutalne, walka z pierwszym bossem to jedna z najpepiej zrobionych w grach ever!. Jedyne do czego się mogę przyczepić to powtarzalność półbossów, oraz mapa - kompletnie nieczytelna, ale to wady które nie wpływają znacznie na odbiór całości, bo gra się świetnie. I dla takich tytułów warto kupić konsolę sony a nie konkurencji. Gdyby nie było RDR2 to GOW Goty ma w kieszeni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy misje można robić w dowolnej kolejności ? W sensie boje sie ze jak pojde za fabula robiac misje glowna to potem cos mnie ominie i nie bede mial dostepu do pobocznych czy tez lokacji ? Czy moge w kazdej chwili zrobic jakas misje poboczna niezaleznie jak daleko jestem z fabula i udac sie do danej lokacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Grassek napisał:

Mam pytanie. Czy misje można robić w dowolnej kolejności ? W sensie boje sie ze jak pojde za fabula robiac misje glowna to potem cos mnie ominie i nie bede mial dostepu do pobocznych czy tez lokacji ? Czy moge w kazdej chwili zrobic jakas misje poboczna niezaleznie jak daleko jestem z fabula i udac sie do danej lokacji ?

Wszystko jest dostępne w każdym momencie. Mozesz działać że wszystkim bez obawien.

Oprócz w sumie jednej komnaty, która jest na drodze fabularnej. Ale tam jest tylko jedno wzmocnienie pancerza ibw sumie jak się otwiera wszystkie skrzynki po drodze, to na pewno tego nie przegapisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do man at arms nie porównuje, bo oba filmiki robią na mnie wielkie wrażenie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8 maja 2018 o 22:12, Malakay napisał:

gram do premiery i zacząłem dawkować bo powoli zbliżam sie do końca, gra jest zdecydowanie retro, cała konstrukcja mapy to labirynty z dziedzińcami właśnie tak jak to było przed erą sandboxów, nawet ten kowal teleportuje się tak jak w RE4 albo w MGS4 ... gra ma najbardziej rozbudowany system walki jaki widziałem w grach tpp, wszystkie soulsy batmany mogą jej buty czyścić, dziesiątki kombinacji, do tego ataki specjalne, kontry, czy kooperacyjna walka z młodym - po zrobieniu drzewka odkrywają się kolejne sloty, oraz druga br ;) .. grafika najwyższa liga, ale to muzyka ilustruje i potęguje napięcie, a potyczki w tej podróży bywają bardzo brutalne, walka z pierwszym bossem to jedna z najpepiej zrobionych w grach ever!. Jedyne do czego się mogę przyczepić to powtarzalność półbossów, oraz mapa - kompletnie nieczytelna, ale to wady które nie wpływają znacznie na odbiór całości, bo gra się świetnie. I dla takich tytułów warto kupić konsolę sony a nie konkurencji. Gdyby nie było RDR2 to GOW Goty ma w kieszeni. 

 

Ktoś nie gra w japonczyki jak ninja gaiden, devil May cry czy przede wszystkim bayonetta 2 :) kratos od zawsze był slasherowa bieda jak siedzi się w japońskiej szkole tego gatunku ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gierka sztosik ale po tym co wszyscy mówili to spodziewałem się dłuższej historii.

 

 

miałem nadzieję, że jak już wejdziemy do tego Jutenhaimu to czekają nas epickie walki z gigantami a tu nic:(     Ten na końcu, jak wrócimy po fabule do domu to był Thor prawda??

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie, warn za nieukrywanie spoilerów...

 

Edit:

Przepraszam, zwracam honor. Na Tapatalku nie ma spoilerów... Genialne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
30 minut temu, Patricko napisał:

Ja jebie, warn za nieukrywanie spoilerów...

 

Edit:

Przepraszam, zwracam honor. Na Tapatalku nie ma spoilerów... Genialne..

Samowarn dla moda ;)

Z tymi spoilerami na tej dziadowskiej apce to już kiedyś ktoś pisał. Dlatego ja staram się ich w ogóle nie używać a jak już, to pisać w taki sposób, żeby zrozumieli tylko ci co mają :)

 

@Przemek_07 tak, to był on, bo niby kto inny :p co do historii to może i nie jest za długa, ale jak dla mnie stoi na bardzo przyzwoitym poziomie i to nie tylko jak na god od wara. I też wydaje mi się że taka forma zakończenia bardziej pasowała do całości niż taka jakiej oczekiwałes, ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznaję @xavris rację, gra według mojej opinii jest dobrze zbalansowana nie odczuwałem podczas gry nie potrzebnego przedłużania, jak to ma czasem miejsce w bardziej liniowych produkcjach. Mam nadzieje  ze już pracują nad kolejnymi odsłonami bo potencjał jest zostawili sobie furtę otwartą i czekam na zapowiedź kolejnej przygody, mam nadzieje że dalej zostaną przy tym modelu rozgrywki półotwarty świat jest dla mnie super:1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie walne spojlerem. Pisze z apki na telefonie i nie wiem czy idzie jakoś ukryć treść. Mam pytanie, ile tak pi razy drzwi zostało mi do końca, jestem w miejscu gdzie odrabalem głowę "drzewu", kieruje się na Jotunheim

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, szuldi82 napisał:

Mam nadzieję że nie walne spojlerem. Pisze z apki na telefonie i nie wiem czy idzie jakoś ukryć treść. Mam pytanie, ile tak pi razy drzwi zostało mi do końca

Taki spoiler dla kumatych jak dla mnie, więc spoko :P

No to jeszcze sporo :P Bym powiedział, że jesteś gdzieś tak między 1/3 a 1/2 gry, ale bliżej 1/3 :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki spoiler dla kumatych jak dla mnie, więc spoko
No to jeszcze sporo  Bym powiedział, że jesteś gdzieś tak między 1/3 a 1/2 gry, ale bliżej 1/3
O jeny, naprawdę a ja myślałem że zbliżam się do końca, takie wrażenie mam że tyle już gram.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, szuldi82 napisał:

O jeny, naprawdę a ja myślałem że zbliżam się do końcaemoji3.png, takie wrażenie mam że tyle już gram.

W sumie dopiero teraz się zaczną najlepsze rzeczy dziać :) Pamiętaj co odrąbałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies sa jakies informacje co np dzisijszy patch zmienil? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge znalezc cos takiego jak -> wielki ornament ognia? Potrzebuje tego do ulepszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Eloszki napisał:

Gdzie moge znalezc cos takiego jak -> wielki ornament ognia? Potrzebuje tego do ulepszenia. 

W próbach najwyższego poziomu i z ostatniej próby w muspelheim.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w drodze do Jotunheim. Trochę portali już odkryłem ale każdy jest szary i pisze że nie mogę się tam udać, jedynie do sklepu Brokat mogę a reszta z mapy jest szara

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, szuldi82 napisał:

Jestem w drodze do Jotunheim. Trochę portali już odkryłem ale każdy jest szary i pisze że nie mogę się tam udać, jedynie do sklepu Brokat mogę a reszta z mapy jest szara

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

Później będziesz miał możliwość teleportacji gdzie będziesz chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem wersję polską (biało-czerwona flaga z przodu pudełka) ale interesuje mnie język angielski z napisami. Czy jest możliwość ustawienia tego w grze? Jeżeli tak to w jaki sposób. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Kupiłem wersję polską (biało-czerwona flaga z przodu pudełka) ale interesuje mnie język angielski z napisami. Czy jest możliwość ustawienia tego w grze? Jeżeli tak to w jaki sposób. Ktoś pomoże?
For real? Wejdź do opcji gry, gdy jesteś w menu głównym i tam masz możliwość zmiany języka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Gra dopiero kupiona na allegro, więc będzie w czytniku dopiero za parę dni. Chodziło mi o to, czy w tej wersji językowej jest możliwość zmiany języka na angielski. Dobrze wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×