Skocz do zawartości
DaraS

God Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Taki jest plan. Żona tylko działa jak timer. Skutecznie ogranicza mój czas przed grą.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, azuel1982 napisał:

Ostatnio w promocji PSN zgarnolem GOW 3 z myślą że pogram i wkrece się w klimat tej tak zachwalanej gry i mnie pochłonęła. Kurcze ciężko się od telewizora oderwać.

GoW 3 był przyjemny, ale przy GoW bez numerku to jest jak pączek z biedronki przy babcinym serniczku :P Niby można zjeść bez odruchów zwrotnych, ale po co się zapychać przed czymś konkretnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

GoW 3 był przyjemny, ale przy GoW bez numerku to jest jak pączek z biedronki przy babcinym serniczku :P Niby można zjeść bez odruchów zwrotnych, ale po co się zapychać przed czymś konkretnym :)

Jedyny powod dla ktorego uzyje zapychacza przed czyms konkretnym to fakt ze ukonczylem Wstapienie, I, II i tylko III jeszcze nie ogralem.

Skoro juz zainwestowalem sporo czasu w GoW a 3 zebrala rewelacyjne opinie to moze byc warta poswiecenia jej czasu. 

(pomijam fakt ze mam i tak mase conajmniej dobrych gier  kolejce do ogrania i to czesto z tych dluzszych).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, ja też lubię czasami pączka z biedronki przyswoić :)

Bardziej chciałem podkreślić, jak zajebiąszczy jest GoW bez numerku a nie pocisnąć, że GoW 3 ssie, bo absolutnie tak nie jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, xavris napisał:

Spoko spoko, ja też lubię czasami pączka z biedronki przyswoić :)

Bardziej chciałem podkreślić, jak zajebiąszczy jest GoW bez numerku a nie pocisnąć, że GoW 3 ssie, bo absolutnie tak nie jest.

Alez ja to zrozumialem. 

:)

Czasami dobra przystawka przed daniem glownym zaostrza apetyt :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.06.2018 o 19:09, rejpsnake68 napisał:

Ja 50-tkę kończę za kilka dni, do platyny została mi tylko królowa walkirii.
Bawiłem się świetnie


Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
 

Wow  stary ;) A myslalem ze ja przesadzam grajac w gierki w wieku prawie 40ci ;) Zona usilnie chce mi to wmowic ;) No ale widze ze tu jeszcze dekada grania spokojnie moze mnie czekac i nie bede sam ;) Szacuneczek za platynowanie.. Ja niestety dopiero niedawno dorobilem sie dzieciakow i dwojka malych bombli skutecznie uniemozliwia mi dluzsze przysiadania by moc cos splatynowac....Takze do obecnego GOWa podchodze na loozie poprostu po to by przejsc , chociaz nawyki zostaja i rozgladam sie gdzie moge by cos znalesc ale na liste trophy nawet nie patrzylem....

Co do samego GOWa to poki co jestem w momencie gdzie wlecielismy po walce z Baldurem czy jak mu tam w portal i nas przeslal do Hellhajmu czy jak tam te lodowe pieklo sie nazywa... Drugi raz tu jestem (pierwszy raz bylo samemu). To nie wiem ile to juz gry za mna ? Polowa ? Wiecej ?

Poki co to grafika i fabula na plus. Ale system wszelakiego uzbrojenia,przedmiotow i statystyk totalnie dla minus jak dla mnie ! Zrobili to samo co  Bloodborne itp. pierdyliard przedmiotow i statystyk ktore w wiekszosci nie uzyjemy ani nie ma sensu na nie zwracac uwagi :/ Poza tym nawet jakbym chcial cos uzywac to opisy sa tak slabe ze czlowiek nie wie do konca co za co odpowiada :/ Albo ja nie umie znalesc gdzies fajnych opisow wszystkiego.. Ten Bestiariusz tez porazka.... czesto wskazowka zeby tam zajrzec jak nie umiemy sobie z kims poradzic bo tam znajdziemy porady a do wiekszosci postaci nie ma przydatnych info....To dla mnie najwiekszy minus gry. Zdecydowanie jestem za systemem z pierwszych 3 czesci GOWa. Tam bylo wystarczajaca rodzajow i upgradow... Wiecej to juz rozdrabnianie sie na drobne niepotrzebnie...

Poki co zabilem 3 walkirie i czwarta narazie okazala sie za trunda.. EIRa czy jakos tak, trudna bo mamy mniejsza powierzchnie walki niz z poprzednimi i trudniej utrzymac bezpieczny dystans...Nic, wroce potem jak moze cos jeszcze czlowiek zdobedzie....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę zmianę trybu? Bo mam pro i chciałbym zobaczyć tryb wydajności i nie mogę znaleźć tego w opcjach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę przypadkiem wpadł w moje ręce GoW. Miałem w planie ogranie najpierw innych gier, ale siłą rzeczy odpaliłem. 

Ależ miodnie się w to gra. Dopiero początek, ale wciągnęło mnie mega, gdybym tylko miał więcej czasu to pewnie nie odchodziłbym od konsoli :) 

Zupełnie inne podejście niż we wcześniejszych odsłonach. Zmiana wpłynęła bardzo dobrze dla serii, po 6 czy 7 częściach zaczęło już trącić wtórnością. 

Inna mitologia, klimaty nordyckie super, historia póki co bardzo ciekawa i wciągająca, staram się sobie nie robić spoilerów, więc fabuła wydaje się intrygująca. Poziom trudności bardzo zrównoważony, gram na normalu i jest przystępnie aczkolwiek kilka razy głupio zginąłem. Ciekawe czy nie będzie jak z trudnością w Wiedzminie. 

Na początku myślałem, że będzie trochę ociężale, ale walka z nieznajomym rozwiała moje wątpliwości. Świetnie zrealizowany boss fight. Mam nadzieje, że będzie ich więcej w trakcie gry. Póki co jestem mega zajarany, czekam na jakąkolwiek wolną chwilę, żeby odpalić GoWa :banderas: Zobaczymy czy mój zachwyt utrzyma się w miarę postępu w grze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zacząłem i pare godzin mam na liczniku to pytanie mam o dwie rzeczy dla mnie mapa jest jakaś taka nieczytelna i nie mogę się odnaleźć za bardzo w lokacjach mam pytanie odnośnie korzystania z mapy. Mam teraz jedną z prac dla krasnoluda jakiś tam skarbiec znaleźć i osełkę przynieść, wszystko jest ok pojawił się znacznik tylko jak do niego dojść? Można w każdej chwili od momentu kiedy praca się pojawi czy niektóre prace dodatkowe można wykonać dopiero po określonym etapie głównego wątku?

A druga rzecz to pancerze w sklepie. Wszystkie jakie mogę stworzyć są słabsze od tych, które mam tzn obniżają statystyki. Lepiej kupować te słabsze i ulepszać czy inwestować w to co się ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ulepszalem zadnego pancerza, uzywalem tylko tych co znalazlem a jedyny jaki kupilem to dla mlodego. Gre skonczylem bez zadnych problemow grajac na normlanym poziomie. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3-4h na liczniku powiem że gra tyłka nie urywa. Może z czasem się rozkręci i nabierze rumieńców. Oby tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, malpka napisał:

Po 3-4h na liczniku powiem że gra tyłka nie urywa. Może z czasem się rozkręci i nabierze rumieńców. Oby tak było.

Panie po 3-4h grania to nawet jeszcze właściwa gra nie zaczęła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Frost Prime napisał:

Panie po 3-4h grania to nawet jeszcze właściwa gra nie zaczęła.

 

Oby bo tak samo miało być z Horizon a nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, malpka napisał:

Po 3-4h na liczniku powiem że gra tyłka nie urywa. Może z czasem się rozkręci i nabierze rumieńców. Oby tak było.

 

Mnie tam urwała. :30vm3cw:  Super się gra i z utęsknieniem wyczekuje wolnej chwili, żeby odpalić GoWa :Cosby:

Wprawdzie jestem na początku, więc moje podejście może się jeszcze zmienić, ale póki co jest bardzo dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpowie ktoś co z tą mapą? :)

Godzinę temu, malpka napisał:

 

Oby bo tak samo miało być z Horizon a nic się nie zmieniło.

U mnie horizon się rozkręcił i dla mnie to jedna z lepszych gier  na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem sobie mapę. Gra jest na prawdę niezła trzeba przyznać. System walki jest dobry, ale teraz często trafiam na wędrowców mocno opancerzonych rycerzy, z którymi gdyby nie Atreus to nie mam szans wygrać bo lewiatan odbija się od jego zbroi, blokować ciosów nie mogę bo są zbyt mocne i trochę mnie to irytuje. Rozumiem, że wróg jest silny i moje ciosy zabierają mu minimum zdrowia, ale teraz nie zadają w ogóle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za wcześnie próbujesz ich pokonać, wróć z lepszym ekwipunkiem i nie będziesz miał problemy, nie wszystko ogarniesz za pierwszym podejściem. Grałem na normalnym poziomie i jak widziałem że nie idzie to wracałem później, walkierie zabiłem na samym końcu nie ma się co męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też robię choć czasem mam wrażenie jakby to miały wydłużyć grę, przyjąłem taktykę zwiedzania wszelakich lokacji i przechodzę całą i na końcu są te czarne materie, z których wyskakuje wróg i  jest na tyle silny, że mnie klepie jak leszcza to później muszę wrócić tylko po to żeby go załatwić, ale to racja czasem trzeba odpuścić bo są zbyt wymagający.

 

Nie wiem gdzie sprawdzić czas gry czy jakieś statystyki wiecie gdzie to sprawdzić czy w ogóle są jakieś statystyki do sprawdzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z taką opcją, szkoda że sony nie doda takiej możliwość sprawdzenia ile czasu spędziliśmy z danym tytułem, tak dla własnej wiedzy, oni ciągle gnębią tą stabilność. Przypuszczam tak 30-40h żeby wszystko ogarnąć na 100%, trzeba się trochę wracać do poprzednich lokacji i innych światów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyklad @princ18 pokazuje jak nietrafionym pomyslem bylo tak duze rozbudowanie uzbrojenia i wszelakich statystyk. Nie kupowal zadnych dodatkow bo w zasadzie glowny watek fabularny jest prosty i latwy i mozna go ogarnac na srednim uzbrojeniu. Takze jak ktos chce ograc tylko fabule to w zasadzie specjalnie nie musi sie skupiac na jakims wielkim szukaniu roznych znajdziek i kombinowaniu w konfiguracji postaci bo gra jest latwa. Schody pojawiaja sie dopiero jak ktos chce robic cos wiecej niz tylko fabule, wspomniane przez kogos tu OTWIERANIE SZCZELIN czy WALKI z VALKIRIAMI to takie elementy w ktorych juz lepiej miec jakies sensowne uzbrojenie. A no i zapomnialbym o dwoch swiatach MUSPELHAIM i  NIFLHEIM. Tam juz zaczyna sie konkret zabawa :>>>  Jak tylko fabula to leccie do przodu i co tam wam wpadnie po drodze co przypadkiem znajdziecie to wam raczej starczy.

Ja mialem ograc tylko fabule ale gdy skonczylem kilka dni temu glowny watek jakos szkoda mi bylo rozstawac sie z ta gra wiec postanowilem robic platynke ;> No i w zasadzie zostala mi juz tylko Krolowa Valkirii do ktorej wczoraj doszedlem rozwalajac juz bez wiekszego  problema brakujace 4 Valkirie majac prawie 8,5 LVL. Wczesniej podczas ogrywania fabuly rozwalilem 3 czy 4 ale nie majac konkret uzbrojenia to trzeba bylo sie nameczyc. Podobnie @Mario1 jak ty gdy napotkalem pierwszego Wedrowca powiedzialem sobie WTF !  Taki kozak ? To co bedzie pozniej... Ale pozniej wedrowcow rozwalalem jak to sie mowi "z fajeczka w pysku" total na lajcie ;) Zreszta tak jak mowie nawet Valkirie niektore padly za pierwszym lub drugim podejsciem :> @Mario1 twoj wybor czy wrocisz do tego pozniej czy bedziesz sie meczyl teraz. Jak wrocisz pozniej to napewno bedzie latwiej, ale jak zabijesz teraz kogos mocnego to szybciej dostaniesz jakies mocniejsze itemy i bedzie ci latwiej w grze ;> Ja tych pierwsyzhc bodajrze dwoch wedrowcow i pierwsze kilka szczelin gdzie byli bardzo mocni wtedy wydajacy sie przeciwnicy mimo meczarni zabilem by miec  by dostac fajniste itemy :> Staralem sie tez znajdywac i otwierac wszelakie skrzynie w ktorych  dostawalo sie fajne rzeczy. Gdy jestes slaby tzn masz slabe uzbrojenie to twoja walka musi opierac sie glownie na unikach , strzelaniu strzalami atreusa (to sobie usprawniaj na maxa !) i atakowaniu tylko w momencie gdy mocny przeciwnik wykona jakis mocny ataka wtedy przewaznie jest chwila zanim dochodzi do siebie.... Dlugie i zmudne no ale jak sie nie ma powera to nie mozna isc w otwarta walke... No i niezapominac o atakach runicznych !

Jak pokonam to krolowa to postaram sie zrobic video w ktorych walczylem z kazdym mocniejszym przeciwnikiem, robilem sejwa po kazdej konkret walce ;)

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja od czasu grania w wowa bardzo nie lubię tego jak gra pokazuje ile się z nią spędziło :p 

to jest niepotrzebna wiedza do niczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

No ja od czasu grania w wowa bardzo nie lubię tego jak gra pokazuje ile się z nią spędziło :p 

to jest niepotrzebna wiedza do niczego

eee panie ja tam lubie wiedziec ile czasu spedzilem z dana gra.

:)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak zacząłem na normalu, ale szybko zmieniłem na najtrudniejszy ( ale ten że nie trzeba zaczynać od nowa ) bo w grze musi być wyzwanie. Ostatnio skończyłem Horizon Zero Dawn  i Nioh gdzie poziom trudności jest wysoki i o ile na początku wkurza to później motywuje i daje dużą frajdę z gry. Polecam Nioha bo kosa gra.
Natomiast w GOW jestem na etapie Midgaru bodajże. Przeszedłem ten etap gdzie ten ogromny wąż się unosi i odsłania więcej lokacji  jak woda opada i teraz sobie tak pływam łodzią dookoła i zwiedzam wszystkie odkryte lokacje, słucham fajnych opowieści tej ściętej głowy i cieszę się fabułą i historiami opowiadanymi w grze, są lokacje gdzie przeciwnicy mają fioletowe paski energi czyli są lepsi ale zawsze podejmuję walkę i jak jest wymagająca to jest zabawa, ale są lokacje gdzie odpuszczam bo topór odbija się od zbroi, a uderzenia nim zadają takie obrażenia, że ich nie widać nawet, a ja ginę po jednym strzale to szkoda się szarpać jak się nie ma szans.
Widzę natomiast, że szybko XP się nabija bo np Atreus ma odblokowane wszystko, Kratos większość więc dość szybko. Choć nie wiem na jakim etapie gry jestem bo właśnie w Horizon pokazywało statystyki rozgrywki, a tutaj niestety nic. A warto wiedzieć na jakim etapie się jest etapie, żebym nie dostał w pysk zakończeniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na bardzo wczesnym etapie gry, jeszcze dużo przed Tobą, może tak w 1/3 jetes

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja to nigdy nie zwracalem uwagi na te paski i oznaczenia jakie sa przy postaciach. A dopiero pod koniec gry zauwazylem ze tam jakies cyfry sa i ikonki ;) Dla mnie bylo wazne ile energii ma dana postac zebym wiedzial ile musze sie z nia meczyc ;) Mario jesli topor sie odbija od przeciwnika to znaczy ze trzeba go zaatakowac inaczej ;P Atakuj piesciami albo najpierw "zmiekcz" przeciwnika strzalami mlodego, lub tak jak wspominalem trzeba atakowac w momencie gdy przeciwnik "dochodzi do siebie" po jakims tam ataku... Uzywaj tez "MOCNYCH CIOSOW" z R2 jak pamietam przeciwko mocno opancerzonym przeciwnikom,celuj w glowe rowniez.... Kupuj sobie dodatkowe ciosy z R2 w drzewku umiejetnosci....

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×