Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróciliście uwagę, że klucze się skasowały i nie nabija nowych. Przynajmniej u mnie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko gra. Dzisiaj juz 2 skrzynki otworzyłem.

 

Gra ktoś z was Sheiv'om? Jak wam się spisuje? Po misji w singlu strasznie mi się spodobała ale w multi to jakaś pomyłka trochę jest. W opisie jak być, że ściąga przeciwnika na 2 strzały, a w rzeczywistości często muszę trafić kogoś 3-4 razy a miałem już przypadek, że wywaliłem w kolesia 5 pocisków a on mnie jeszcze zabił. Może to wina braku dodatków. Ale broń ma bardzo duży potencjał w szczególności do gier rankingowych, gdzie nie biega się na pałe. 

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiny, wygląd specjalisty, emblematy, zmiana wygladu wyposażenia takiego jak np. długa lufa.

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info o broniach pewne? Gram od początku pharo i broń pod rzadnym względem niczym się nie różni po patchu. A razorback jak był badziewny tak dalej jest.

Wkurza mnie powoli możliwość dodania do broni tryliarda dodatków, kiedyś można było mieć jeden dodatek i wszyscy grali normalnie. Teraz koleś ma 5 dodatków i max dmg, zero odrzutu. I siedzi skampiony za skrzynka.

To jest akurat bardzo dobre. Dostajesz wolną rękę w tworzeniu klasy i bierzesz to co ci odpowiada. Coś za coś dasz sobie te 5 dodatków do broni to gość w ogóle perków nie ma. W takim wypadku leci na niego flash albo dobry granat i gościa nie ma.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj strzelać o 4 nad ranem dochodząc do 44 lvl. Dziś wstałem o 11 , mój syn strzelał cały ranek i doszedł do 46 lvl., odblokowując ostatniego specjalistę , ognio mistrza:) Od razu zacząłem dzień z bananem na twarzy:) miałem już okazje wypróbować miotacz płomieni i powiem Wam ze jest MEGA:) Wpadam do pomieszczenia i podpalam wszystkich w środku , zazwyczaj samemu przy tym ginąc:) Ogień szybko zajmuje przeciwników ale nie zabija od razu , tak jak w rzeczywistości płonący ma chwile na reakcje i zazwyczaj któryś zdarzy oddać strzał w moim kierunku:) Ale to nie ważne bo sieczka miotaczem jest przednia:) Dziś raz udało sie podpalić 4 gości na raz:)))

Co do broni to odkryłem karabin szturmowy " as1" czy jakoś tak , nie pamietam w tej chwili w każdym razie z jedynka w nazwie;) Zadaje małe obrażenia ale strzela szybko i SUPER celnie , świetny jest.

Co do Sheivy o której pisał Kogut to zadaje bardzo duże obrażenia ale strzela pojedynczo wiec naprawdę łatwo minimalnie spudłować. Tez miałem wrażenie ze trafiam a tak naprawdę strzały szły lekko obok . Seria mozna pociągnąć i jakoś nakierować na przeciwnika a w przypadku tej broni trzeba być Super precyzyjnym. Ja sobie ja darowałem , niezbyt nadaje sie do multi.

Dodam ze wyjściowy karabin KN 44 jest zajebisty i spokojnie mozna sie na nim skupiać i grać do końca . Fajnie ze solidna broń jest dostępna od razu:))

Na koniec coś w temacie myszek i klawiatur w Fps na ps4. Ktoś zaryzykował teorie ze takich graczy jest coraz więcej w uniwersum BO3.

Podchodząc do tego statystycznie / matematycznie; policzyłem ilu moich znajomych tu z forum ale i z poza gra na myszce . Wynik wynosi 0 a jest tych osób sporo. Nie wydaje mi sie żeby ta teoria była prawdziwa. Ja sam długo nie grałem w strzelanki na konsoli bo pad wydawał mi sie NIEOGARNIALNY:)) Jednak kiedyś strasznie wkrecilem sie w COD MW2 i postanowiłem sie przemoc. Zaczynałem od wyników 1/20 , 2/20 , 3 /14 itd ,mity i tak długimi tygodniami ciągłej walki by sie przemoc i nauczyć . To chyba nawet były miesiące ale.....po tym długim i ciężkim czasie tak sie przyzwyczaiłem ze gra na padzie stała sie naturalna i teraz nie widzę inaczej. Do tego zastanawiając sie nad tematem celowania to przy dużej czułości ruch kciuka położonego na gałce jest krótszy, szybszy i precyzyjniejszy od przeciągania myszka. Trzeba tylko nauczyć sie kontrolować ten ruch :))

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Sheivy o której pisał Kogut to zadaje bardzo duże obrażenia ale strzela pojedynczo wiec naprawdę łatwo minimalnie spudłować. Tez miałem wrażenie ze trafiam a tak naprawdę strzały szły lekko obok . Seria mozna pociągnąć i jakoś nakierować na przeciwnika a w przypadku tej broni trzeba być Super precyzyjnym. Ja sobie ja darowałem , niezbyt nadaje sie do multi.

Zastanawiam się czy w tym przypadku dodatek "rapid fire" coś pomoże. Broń nie jest zła, co prawda wymusza na nas bardziej defensywną grę. Fajnie gasi się przeciwnika na 2 strzały. I w w trybach takich jak znajdź i zniszcz może dużo zdziałać. Na razie męczę ją aby odblokować wszystkie dodatki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie jestem przekonany czy szybkostrzelnosc tutaj pomorze. Ta giwera strzela tak szybko jak szybko wciskamy spust i tutaj nic sie chyba nie zmieni. Ale warto sprobowac:)

Poza tym masterowanie poszczegolnych broni tez daje dodatkowa frajde i staram sie levelovac kilka broni zmieniajac je co chwile i w zaleznosci od mapy:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuje teraz XR-2 fajnie się strzela ma dobre skupienie. Dzisiaj co mecz zmieniałem broń i moi faworyci to właśnie XR-2 i KN 44

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Yarorot
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem przekonanydo Sheiv'y, ale generalnie do całej broni, a bardziej do jej dodatków. A to dlaczego. Rapid fire, tak jak wspomniałeś strzela tak czy tak pojedynczo, Kolejną sprawą są FMJ i duży kaliber (high caliber). No bo po co maksować obrażenia jak i tak będziemy zabijać na 2 strzały. No chyba, że przy tych dwóch dodatkach ściągamy na strzała (prawda jest taka, że to prawie cały pasek DMG).

 

XR-2 jest fajną bronią, przede wszystkim celną. Chociaż wydaje mi się, że wszystkie bronie strzelające seriami potrzebują dodatku "rapid fire". Bardzo często po prostu przegrywam w starciach 1 vs 1. Problem jest taki, że zabija 4 pocisk, a jedna seria ma ich tylko 3.

 

Dodam tylko taką ciekawostkę, że właśnie leci jakiś turniej w nowego CoD'a i prawie za każdym razem banowany jest pharo, sheiva, vesper.

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy Joana Dzendzejczyk , jak to mówią Amerykanie ;) obroni pas mistrzyni świata:) Zastanawiam sie nad planem hardcore czyli: strzelanie w BO3 do 4 rano , potem 2 kawki i gala na żywo do 7 :)) Powinienem dać radę:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na razie Kudo i nieźle idzie, celność dobra szybkostrzelność troszkę mniejsza ale jest dobrze :) Ekipa coś dzisiaj gra ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na razie Kudo i nieźle idzie, celność dobra szybkostrzelność troszkę mniejsza ale jest dobrze :) Ekipa coś dzisiaj gra ?

Będę wieczorem myślę że ok 22

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo gra codziennie potajemnie wprowadza jakieś poprawki. Przed każdym uruchomieniem gry kliknijcie na niej options i dajcie informacje. Czy ja tam kiedyś widziałem ukończone ? chyba 3 dni przed premierą, tam to zawsze jest ileś gb na ileś GB.

 

Pozatym całym cyrkiem polecam stronę http://pinguin-brothers.eu/news  od Pinguina PL. Gościu pozytywnie zakręcony, ma kanał na YT, ma swoje typowe zachowanie i sposób mówienia ale na CODzie się zna. Na stronie na bieżąco aktualizowane informacje o nowych patchach, i tak,

patch który był wcozraj wprowadził takie zmiany jak:

 

Osłabione bronie:

  • Gorgon
  • XR-2
  • Pharo
  • VMP
  • Haymaker

Ulepszone bronie:

  • Razorback
  • HVK-30
  • Dingo
  • KRM-262
  • Argus
  • Locus

 

 

 

Obawiam się że raczej nie wprowadzono żadnych zmian odnośnie broni o to link:

http://www.modernwar.pl/dwie-zmiany-w-ustawieniach-rozgrywek-black-ops-3-3657.html

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewielkie? 3 najlepsze pukawki dostały nerfa :biggrin:

 

Powiem Ci szczerze, że nie odczułem żeby np. pharo był słabszy po updejcie, gra mi się nim tak samo przed jak i po aktualizacji : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja odczułem w KN-44, który.... nie został odziwo tknięty, nie ma go na listach nerf/upgrade :(

Jakoś się inaczej gra, chyba że tylko mi  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba albo za dużo gram i trzeba odpocząć albo coś się popierniczylo :-D dla mnie na plus zmiana ogólnie. Przynajmniej nie mam wrażenia ze gine dostając jedna dwoma kulami trafiając jednoczenie połowa magazynku bo za lkm nie przepadam osobiście :-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie że specjalista z kolcami grawitacyjnymi jest OP. Ani razu nie udało mi się ubić gościa jeśli zdążył nasicnąć L2+R2. Jeśli już skacze to nie ma szans na jego zgon. Za to w innych specjalizacjach, np w tej z działem zamiast ręki, kilka razy miałem tak że zanim działo zaczeło się kręcić to miałem zgon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up nie zgodze sie, da się go ubić i to nawet jak jest już w powietrzu i opada na ziemie. Mi się udało już aż 5 razy:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie że specjalista z kolcami grawitacyjnymi jest OP. Ani razu nie udało mi się ubić gościa jeśli zdążył nasicnąć L2+R2. Jeśli już skacze to nie ma szans na jego zgon. Za to w innych specjalizacjach, np w tej z działem zamiast ręki, kilka razy miałem tak że zanim działo zaczeło się kręcić to miałem zgon.

Mylisz sie , niejednokrotnie zostalem zastrzelony w czasie wyjmowania kolcy. Wcale nie jest tak latwo ich uzyc , udalo mi sie ze 30 razy na razie ; ) Chce dobic do 40 bo wtedy fajny pancerz wpadanie.

A co do obrotowej maszynowki u robota to musisz uzywac celowania najpierw. Wtedy lufy zaczynaja sie krecic i sa gotowe do strzalu. Jak wcisniesz wtedy spust to reakcja jest natychmistowa:) Przy strzelaniu bez celowania lufy musza sie najpierw rozkrecic i zawsze to trwa chwile ..wystarczajaca by Cie zastrzelic:)

Natomiast ja odczułem w KN-44, który.... nie został odziwo tknięty, nie ma go na listach nerf/upgrade :(

Jakoś się inaczej gra, chyba że tylko mi  :whistling:

Tabcio to chyba tylko takie subiektywne odczucie;) Tez czesto gram KNem i zadnych zmian nie zauwazylem:)

Moze jakas gorsza dyspozycja Cie dopadla zwyczajnie:))

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czym się różnią gry bez oryginalnych pudełek i okładek? Widziałem już wcześniej już sporo gier na aukcjach typu allegro itp. takie właśnie sytuacje. Pytam bo znalazłem dobrą okazje aby kupić używkę Black Ops III ale właśnie bez oryginalnego pudełka i okładki. I jestem niemalże gotowy grę kupić tylko obawiam się że coś może być nie tak z takimi grami. Wie ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie , niejednokrotnie zostalem zastrzelony w czasie wyjmowania kolcy. Wcale nie jest tak latwo ich uzyc , udalo mi sie ze 30 razy na razie ; ) Chce dobic do 40 bo wtedy fajny pancerz wpadanie.

A co do obrotowej maszynowki u robota to musisz uzywac celowania najpierw. Wtedy lufy zaczynaja sie krecic i sa gotowe do strzalu. Jak wcisniesz wtedy spust to reakcja jest natychmistowa:) Przy strzelaniu bez celowania lufy musza sie najpierw rozkrecic i zawsze to trwa chwile ..wystarczajaca by Cie zastrzelic:)

Tabcio to chyba tylko takie subiektywne odczucie;) Tez czesto gram KNem i zadnych zmian nie zauwazylem:)

Moze jakas gorsza dyspozycja Cie dopadla zwyczajnie:))

gorsza dyspozycja, być może. Wczoraj fatalnie, aż łóżko skopałem, po czym wyłączyłem grę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra po tygodniu dalej ma tendencje do dobierania dziwnego hosta. Dzisiaj w meczu na 12 graczy jeden miał 1 kreskę połączenia i co? I to właśnie on był hostem. Nie wiem czemu tak się dzieje. A grając np. pharo, sheiva czy m8a7 dobre połączenie to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×