Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa tematu robocza.

Nie jest żadną tajemnicą że Treyarch robi Cod który będzie wydany na jesieni 2015.
Pojawiają się wskazówki co do tematyki kolejnej części
Bardzo czekam na powrót do IIWŚ :) Futurystyka, kosmos i egzozabawki fuj.

http://www.ppe.pl/news-32665-przyszloroczna_odslona_call_of_duty_powroci_do_tematu_ii_wojny_swiatowej_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby plotki były prawdziwe, co w sumie zaskoczeniem specjalnym nie będzie, bo raczej każdy spodziewa się WaW 2. Ja czekam z niecierpliwością, w końcu powrót do II wś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby plotki były prawdziwe, co w sumie zaskoczeniem specjalnym nie będzie, bo raczej każdy spodziewa się WaW 2. Ja czekam z niecierpliwością, w końcu powrót do II wś!

WaW 2 to pierwsze Black Ops :<

 

anyway, jakis nowy Codzik, z jakas przyzwoita fabula w realiach WW2 - do tego po prosze zimne piwko i paczke ostrych laysow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że "plotki", to jest mało powiedziane :P Treyarch akurat regularnie wspominają u siebie o rocznicach różnych historycznych wydarzeń, nie doszukiwałbym się tu niczego głębszego. Inna sprawa, że CoD w klimatach IIwś byłby miłym powrotem do korzeni. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by znowu zafundować "skoki w czasie", jak w BOII.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli plotki się potwierdzą, to ja poproszę multi w stylu BBC2 Vietnam i będę szczęśliwy. Bez laserów, latarek i setek innych zbędnych rzeczy do ekwipunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za w czasu można zrobiC tematy do innych call of duty , fify itd. (heh taki sucharek) ;) . Przyznam szczerzę te ta plota daje mi pewne nadzieję, że gra będzie grywalna.

Chciałbym zobaczyć remastera 1-szej części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tyle lat mnie katowali tematyka 2 wojny swiatowej i znowu chca isc w tym kierunku? Mam dosc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że to będzie World at War 2, z piękną grafiką i ciekawymi misjami. Już rzygam tymi futurystycznymi CoDami, a ostatnią grą w klimatach II WŚ w jaką grałem to było WaW, także jest parcie :)

Edytowane przez Perła
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tyle lat mnie katowali tematyka 2 wojny swiatowej i znowu chca isc w tym kierunku? Mam dosc!

Katowali w czasach PS2, ostatnia przyzwoita IIWŚ była w 2008. Już całe pokolenie graczy się zmieniło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treyarch teraz wrzuca na swojego Facebooka same technologiczne nowości np. tą: http://www.cnn.com/2014/04/08/tech/forget-wearable-tech-embeddable-implants/

I do tego dopisuje komentarz: "something about the Next COD".  :down: 

Natomiast gościowi, który napisał "Proszę znowu nie robić gry o przyszłości" odpisali "Nie przejmuj się, zrelaksuj się. Opowiedz mi coś o liczbach"

Te liczby to oczywiście nawiązanie do BO1, czyli spotkamy kontynuację historii Masona? 

Jeszcze odpisali na pewien komentarz "Czy to jest związane z nowym CoDem?" tak - "Nie zapominaj - wszystko o czym wiesz jest błędne"

 

Jaki mindfuck!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle zjarani byli zanim na te pytania odpowiedzieli :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać do 26 kwietnia

 

Black Ops to może być wszystko

Od 1950 do 2050

Mam nadzieję że to będzie XX wiek a nie żadna futurologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że raczej nie będzie futurologii. Dlaczego?

- klipy video wysyłanie przez kanał Call of Duty na Snapchacie sugerują czasy zaraz po BO1, około 1970-80

- w teasterze 

jest dużo mowy o Masonie i liczbach. w BO2 przy dobrym zakończeniu Mason jest na tyle stary, że raczej nie będzie mieć wpływu na fabułę

- BO2 miał różne zakończenia

Oczywiście nadal mogą wrzucić futurologię, jednak mam nadzieję, że tego nie będzie.

Natomiast jeśli będą czasy zaraz po (według mnie genialnym) BO1, to kupuję o ile będzie na PS3 (a raczej nie będzie :/, więc na PC)

Więc... czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Oby były jakieś powroty do II Wojny Światowej ;)

No i.. Oby fabuła była tak genialna jak w pierwszym Black Opsie.

 

 

Zrobią i na PS3 xd Hajs się liczy ;)

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach kompromisu 1980 biorę w ciemno

 

no i nazwę tematu można już znienić

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki przypadek, że ten filmik nazywa się tak samo jak piosenka ACDC?

Ta piosenka, która jest  bardzo kojarzona z wojną w Vietnamie? xd

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Call of Duty: Black Ops 3 deploys players into a dark, twisted future where a new breed of Black Ops soldiers emerges and the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead, in a world where cutting-edge military robotics define warfare."

Koniec marzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ali-A na YouTube wszystkie wycieki składa i na bieżąco opowiada ;)

Tak czy siak biorę od ręki na premierę ;) 

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez jajców. Czyli pewnie czasy 1980 będą tylko w retrospekcjach, jak w BO2... ech. Niech chociaż multiplayer będzie oparte na te wcześniejsze lata, bo już rzygam tym futurstycznym za przeproszeniem g*wnem :/

edit: czekam na trailer pod koniec kwietnia. Jeżeli faktycznie futurystyka - przykro Treyarch, zawiodłem się :/. A BO1 był taki udany...

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko licze na jakis porzadny tryb zombie... Mam nadzieje, ze Treyarch zdaje sobie sprawe, ze to jest kura znoszaca zlote jaja

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rok odpoczywam juz od coda, w zasadzie to półtorej bo ghost to tez potężny crap, jak bo3 znów będzie jak startrek latanie robociki itp to szykuje się kolejny rok bez coda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę wygląda na zbieranie kolejnych pokładów $$$ z COD AW tylko w nowym designie...czy to źle? AW było na prawdę dobre jeśli chodzi o singiel jak i co-op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×