Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm 4 rok bez coda u mnie będzie. Te Call of Duty powinno sie nazywac COD: Ctrl+c, ctrl +v. Tylko trochę późno chca wydac te kosmiczne coś. Przeciez 90 % kodu gry juz maja gotowe z AW. No tak w sumie ludzie niech myślą ze to bedzie najbardziej rewolucyjny cod jaki powstał wiec wymaga czasu by to wszystko zrobic great job treyarch :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zawiodłem. Nie podchodzą mi te klimaty przyszłości. To już wolę Ghosta od tych zająców i innych robotów.

Z utęsknieniem czekam na MW4 ale nie wiem czy się doczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo jest takich gier, w ktorych wizja przyszlosci mi sie podobala. Ale wszystkich tworcow CoDa: SGG, IW czy Treyarch prosze o pozostawienie robienia futurystycznego Shootera GG, bo Killzone to chyba jedyna dobra gra w tym klimacie... przynajmniej ta, z ktorych gralem, bo nie wiem, jak sie sprawuje takie Halo czy Gearsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gearsy to dla mnie najlepszy multiplayer "ever", jedyna gra której brakować mi będzie na PS4.

 

A względem BO3 mam jedynie nadzieję, że nie będzie egzo-skoków, resztę futurystycznych bzdetów jestem w stanie zaakceptować.

Edytowane przez Solid_POL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod sie skonczyl na MW2, ewentualnie jeszcze BO dawal rade. Tzn. scislej mowiac, CoD od IW - do MW2. CoD od Treyarch - do BO. O ile CoDy od IW mialy zawsze genialna fabule (aczkolwiek zakonczenie MW3 bylo co najmniej mierne), o tyle Treyarch sprawil, ze malutki bonusik, jaki dostawalismy za przejscie WaW, urosl do rangi oddzielnego trybu. Juz nawet bardziej bym byl za tym, zeby Treyarch wzielo wszystkie mapy zombie (od Nacht Der Untoten do Origins), wydalo je na jednej plycie z polatanymi glitchami i poprawionym trybem sieciowym, zeby nie bylo takich niespodzianek, jakie mozna teraz spotkac odpalajac zombie w WaW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili świetny i profesjonalny teaser (IMO). Znowu miliony graczy ulegnie hype'owi...

 

Tym razem nie ja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, świetny teaser - ale te Kosmo klimaty to lipa IMO, odpuszczam coda w tym roku także...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki setting jest fajny na action RPG ale nie na FPS.

Amerykańskie gimbusy pewnie kupią i tylko to się dla nich liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtop, ale przyznam szczerze że ten teaser spowodował u mnie uczucie niepokoju przed przyszłością :-D.

Ciekawe jak to będzie za 20-30 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Cod tylko na nowa generacje. Przeciez na ps3 ta gra wyglądałaby tak samo. Nie rozumiem tego ;-)

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I pomyśleć, że ludzie łudzili się, że seria powróci do czasów II wojny światowej

 

Obama-lol.gif

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz nawet 3arc nie potrafic dobrego CoDa to juz nikt nie zrobi, przeciez to wyglada jak trailer z AW lol. W ogole nie wiem czemu dalej uzywaja nazwy BO skoro dwojka i to cos mie maja nic wspolnego z czasami Zimnej Wojny w ktorych rozgruwala sie pierwsza czesc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Pierwsza część Black Ops była genialna jeśli chodzi o fabułę a tutaj nie wiadomo co.. Brak im już chyba pomysłów na te gry, bo ja tu widzę Advanced Warfare, a nie nową część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po oglądaniu trailera... stwierdzam że jedyne co mi się podoba to muzyka...

W ogóle nie czuję klimatu ani fabuły.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O god. Jakieś starzały pod wodą co to jest.

Póki przysłowiowy amerykański gimbus będzie decydował, nie mamy szans na staroklasycznego CoD-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda identycznie jak Advanced Warfare , że też człowiek się łudził na jakiś powrót do historycznych klimatów hehe , w takim wypadku totalnie mi zwisa ta część już wolałbym kolejne starcie z "terrorystami"

P.S i bez kitu beka bo samo Black Ops miało być spin-offem z jakimiś minimalnymi chociaż nawiązaniami do starych czasów , a tutaj wszystkie serie zmierzają do jakiegoś Avengers w kosmosie hehe

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kupa. Marzy mi się nowy MW bo te wszystkie roboty,zające kompletnie mnie nie kręcą. Trudno trzeba czekać na BF5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja po obejrzeniu trailera 

Edytowane przez Jarek882
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×