Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się tam podoba, chyba mam za małe wymagania względem tej serii  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam po frytkach bo dałem preorder w ps store ;) Ciekawe czy bete dostane bo tylko 33zl w store mam ;)

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 kod do bety do oddania - priv. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 kod do bety do oddania - priv.

Poproszę jeśli można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie już kody? No ciekawe kuwa. Ja złożyłem preorder w PS STORE i właśnie oglądałem emaila którego przysłali z którego wynika że zamówienie przedpremierowe w Store tez można anulować :biggrin: Co nie zmienia faktu że ja nie mam nadal żadnego kodu !!!!!! ktoś jeszcze złożył pre order w PSS?

 

Beta będzie dla ps4 od 19 sierpnia do 23 sierpnia. Ja dla mnie to jak zwykle odpierdalają niezły cyrk. Beta 4 dni no pozdro, ciekawe czy będzie można chociać pobierac od np. poniedziałku.

 

 

No pięknie. PS Polska napisało mi na FB że activision ma czas do 19 więc mam sprawdzac poczte i spam. Jeśli kody wysyłali miesiąc temu to mam po frytach bo spam leci po 30dniach z automatu do kosza  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie miał kodzik na oddanie, to chętnie się zaopiekuje :-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wpadłem na pomysł. Skoro preordera można anulować poprzez konsole to praktycznie każdy może mieć dostep do bety. Nawet jedna osoba mogłaby zrobić kilka kont i miec kilka kodów (o ile wogole je wyślą, bo podobno nie muszą, a preordery będą miały bete)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup ale to gra nie warta świeczki. W sensie zakładanie kodów do bety multi. Chyba lepiej poczekać aż będzie pełną wersja niż 4 dni bawić sie na zabugowanej i niestabilnej paczce.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup ale to gra nie warta świeczki. W sensie zakładanie kodów do bety multi. Chyba lepiej poczekać aż będzie pełną wersja niż 4 dni bawić sie na zabugowanej i niestabilnej paczce.

 

Nie kupię kolejnego COD'a dopóki wcześniej w niego nie zagram, dawniej uwielbiałem tą serie, niestety po pierwszym BO wszystko się zesrało.

Ja bym zagrał w betę i nie chodzi mi tutaj o bugi tylko o mechanikę gry oraz sterowanie. Wystarczy mi 15 minut i ja już będę wiedział czy jest jakiekolwiek sens zakupu.

 

Najbardziej jednak obawiam się tych durnych pchnięć, dziwnych wślizgów, skakania/biegania po ścianach czy lewitowania w powietrzu. Na dodatek jeszcze ten bezgraniczny sprint... smiley_facepalm.gif

To zapowiada się jeszcze gorzej niż Advanced Warfare :confused: Czy to już nigdy nie będzie normalna gra, taka jak kiedyś?

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup ale to gra nie warta świeczki. W sensie zakładanie kodów do bety multi. Chyba lepiej poczekać aż będzie pełną wersja niż 4 dni bawić sie na zabugowanej i niestabilnej paczce.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Zawsze mozna anulowac pre order, wedlug ich wpisu nawet po becie. A jak nie chcesz tak kombinowac to zrob nowe konto i tam daj pre order. Przeciez kase maja pobrac 4dni przed wydaniem wiec beta niby close a jednak open ;)

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

No jak nie, mówią że to nowa jakość i że to nie jest to samo co AW :P

Ponad 60.000 widzów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tyle z tego pokazu, chyba jednak odpuszczę sobie zakup tego czegoś.

To skakanie, wślizgi, pchnięcia, bieg po ścianie, lewitacja i wszechobecna przyszłość mnie po prostu przeraża.

Odpuszczam sobie Call Of Duty do czasu gdy pojawi się jakaś normalna gra z tej serii w której nie będzie żadnego skakania i broni z przyszłości.

Sony wpompowało w umowy i reklame kupe szmalu a to taki gniot jest że szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tyle z tego pokazu, chyba jednak odpuszczę sobie zakup tego czegoś.

To skakanie, wślizgi, pchnięcia, bieg po ścianie, lewitacja i wszechobecna przyszłość mnie po prostu przeraża.

Odpuszczam sobie Call Of Duty do czasu gdy pojawi się jakaś normalna gra z tej serii w której nie będzie żadnego skakania i broni z przyszłości.

Sony wpompowało w umowy i reklame kupe szmalu a to taki gniot jest że szkoda słów.

Taki gniot a co roku kolejny pobity rekord sprzedażowy ;) kto to kupuje? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki gniot a co roku kolejny pobity rekord sprzedażowy ;) kto to kupuje? :P

 

Młodzież, która wychowała się na efektach specjalnych wprost z komputera.

To samo jest z filmami, które zazwyczaj mają drętwy wątek fabularny, ale są za to napakowane super hiper efektami komputerowymi, czasami wprost żenującymi. NIestety gimbaza takie coś uwielbia, jest rozpierducha na całego i tylko to się liczy, dlatego takie coś robią, to się sprzedaje (to samo jest z grami). Pamietam czasy filmów typu Obcy czy np. Terminator gdzie trzeba było zrobić specjalne kostiumy, do tego odpowiednia charakteryzacja, maty pod sceny z filmu, to wszystko wyglądało efektowanie przy czym było bardzo naturalne. Teraz wszystko robione na łatwizne, byle nagrać kilka scen, do tego szybka obróbka w komputerze, kilka efektów specjalnych i dawać na duży ekran.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem multi z Gamescomu i z pewną przykrością muszę powiedzieć, że mi się podoba :) AW odpuściłem i może już trochę tęsknie za tą specyficzną rozgrywką. Mam poważne przeczucie, że skuszę się w tym roku na BOIII. Luknijcie sami. Całkiem spoczko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra wygląda to fajnie, ten futuryzm uzbrojenia mógłbym jeszcze przeboleć bo mapki wyglądają dość ciekawie, gdyby nie to bieganie po ścianach (niczym z Titanfall), wślizgi i skoki z możliwością chwilowej lewitacji to pewnie bym kupił nawet premierowo. Niestety na AW się strasznie zawiodłem więc tym razem się jednak wstrzymam z szybkim zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tych powodów, które wymieniłeś nie kupiłem AW. A potem zagrałem w Titanfalla i przez tez 30 parę leveli (gra mnie dość szybko znudziła), ani razu nie przebiegłem się po ścianie :D Z reguły nie było to wcale potrzebne.

Jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy, którą chętnie sprawdzę. Jak wiadomo CoD ma tak szybką rozwałkę i detekcje hitów, że cierpi na mikro lagi. Chętnie porównam jak ta sprawa ma się na serwerach Microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem multi z Gamescomu i z pewną przykrością muszę powiedzieć, że mi się podoba :) AW odpuściłem i może już trochę tęsknie za tą specyficzną rozgrywką. Mam poważne przeczucie, że skuszę się w tym roku na BOIII. Luknijcie sami. Całkiem spoczko.

Mam takie same nastroje, od dłuższego czasu szykuję się do zakupu jakiegoś FPS żeby pograć w multi.

Hardline mi w ogóle nie podeszło, CoD to nie moja bajka ale dawno bym kupił AW gdyby nie to o czym piszecie dziwne uniki, latanie, etc.

Niby będzie to co roku, ale w CoD nie grałem parę ładnych lat więc dla mnie będzie to nowość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś zrobić cebulową akcję typu zamawiam grę, dostaję kod na betę, anuluję zamówienie jeśli gra ssie... ?

Tak. W PSN. Przy potwierdzeniu pre ordera sami napisali w emailu instrukcje jak anulowac pre order. Wiec mozna zrobic pre order, ograc bete i cofnac pre ordera.

Ewentualnie mozesz zrobic nowe konto i tam dac pre order ;)

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×