Skocz do zawartości
Patricko

Crota's End

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu stoczonych bojach wreszcie udało się położyć brzydala na hardzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już go 3 razy ubiłem i mi się pofarciło bo mam i Word of Crota i Fang of Ir Yut, a dodatkowo Pulse Rifle. Tylko auto rifle brakuje no i Necrochasma ale tego to nikt nie ma jeszcze :P miejmy nadzieje że teraz zanim sie pojawi HoW to jeszcze Gjallarhorn dropnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. Fang of Ir Yut ..

 

IMHO Beznadziejny ten Scout poza obrażeniami na 331 i lepszym zasięgiem względem VoC nic nie oferuje (perk z oznaczaniem celów to jakaś kpina)

 

Podobno juz jest necrochasm.

 

Też słyszałem o tym, mi niestety jeszcze nie wypadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie wymyślą.

 

 

Jeżeli zaś chodzi o wydropienie Crux of Crota to ponoć trzeba mieć założony shader z harda (glowcośtam) i ponoć nie można wcześniej robić normala tylko od razu harda (info od gościa, który wydropił i jego koleżka z klanu również).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie dzisiaj będzie więcej dropów bo wszyscy którzy skonczyli HM juz shader mają. Ale cos mi sie nie chce wierzyc w to :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust jeśli chodzi o drop to zasada jest ta sama co zawsze: RNG. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust jeśli chodzi o drop to zasada jest ta sama co zawsze: RNG. ;)

Tu się nie mylisz, ale ponoć bez tego shadera masz 0% szans na wydropienie. Jak już wspominałem, info nie potwierdzone oficjalnie.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czekamy na większą liczbę badających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, gram w Destiny na ps3 i gra mi się bardzo dobrze, misje przechodzi się fajnie i nie jest to jakoś mega trudne do opanowania. Ale to co wczoraj działo się na Crocie Hard (sam boss) to przechodzi ludzkie pojecie. Lagi były takie, że niemożliwe staje się pokonanie tego bossa, po dwóch mieczach trzeciego na przykład nie szło wcale podnieść, albo doładowałem sobie magazynek do rakietnicy a rakiety pokazały mi się pół minuty później. To jest Qwa (sorki za przekleństwo) jakaś kpina, mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej bo część ludzi będzie grać nightfall i weekly. Wiem że w jakiś sposób to jest marketing bo chcesz spokojnie pokonać "Crotę" to kup ps4, ale ja kupie ps4 tylko jak wyjdzie Destiny 2, a nie teraz tongue.png

 

Takie moje spostrzeżenia dotyczące raidu "Crota End"
pozdrawiam gagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem tak, gram w Destiny na ps3 i gra mi się bardzo dobrze, misje przechodzi się fajnie i nie jest to jakoś mega trudne do opanowania. Ale to co wczoraj działo się na Crocie Hard (sam boss) to przechodzi ludzkie pojecie. Lagi były takie, że niemożliwe staje się pokonanie tego bossa, po dwóch mieczach trzeciego na przykład nie szło wcale podnieść, albo doładowałem sobie magazynek do rakietnicy a rakiety pokazały mi się pół minuty później. To jest Qwa (sorki za przekleństwo) jakaś kpina, mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej bo część ludzi będzie grać nightfall i weekly. Wiem że w jakiś sposób to jest marketing bo chcesz spokojnie pokonać "Crotę" to kup ps4, ale ja kupie ps4 tylko jak wyjdzie Destiny 2, a nie teraz tongue.png

 

Takie moje spostrzeżenia dotyczące raidu "Crota End"

pozdrawiam gagar

 

Na hardzie na ps4 też czasem zdarzają się lagi, trzeba zmienić hosta na osobę z najlepszym netem

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienialiśmy hosta w trakcie raidu, kolega miał net na zielono to dostał lidera i jeszcze restart zrobilismy, po godzinie 20:00 juz wszyscy mieli neta na czerwono, po prostu ich serwery nie wytrzymuja obciążenia bo jak wszedłem później np. na cosmodrom to wszystko było super i pokazywało neta na zielono :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to, że we wtorek serwery będą w lepszym stanie, raczej na odwrót. Swoją drogą nie wiem czy przesiadka na next-gena coś tu zmieni, bo na PS4 też się cuda dzieją na rajdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na PS4 nam miecze znikały a rakiety sie nie ładowały i jak tak grać i go przejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tip ode mnie, część do weryfikacji. Bo ubiciu miśka, miecz znika jak obok niego wybuchnie ten wybuchający trall, jak również skończy się czas. Ammo nie ładuje, jeśli wasze inv jest pełne. Robimy jeszcze jeden bajer, by się nie męczyć zbytnio z lagami, bo działy się czasami takie cuda, że szkoda gadać. Jako hosta dajemy miecznika, jest większa szansa, że go lagi nie złapią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie mylisz, ale ponoć bez tego shadera masz 0% szans na wydropienie. Jak już wspominałem, info nie potwierdzone oficjalnie.

 

Coś jest na rzeczy, dziś ubijaliśmy crote już z shaderami nowymi i 3 croxy az polecialy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten raid zaczyna działać mi na nerwy. Nie dość, że same shardy mi lecą to jeszcze ciągle jakieś bugi. Znikający miecz, crota odbijający rakiety jak piłeczki pingpongowe, knighty przełażące przez bariery. Jak żyć?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam wczoraj udało się ubić dziada na hardzie, zaznaczam że gramy na konsoli ps3, także może nie najszybciej ale i tak uważam to za dobry wynik :D

 

ps. po zabiciu wypadł mi upragniony scout rifle i shader

 

pozdrawiam gagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten raid zaczyna działać mi na nerwy. Nie dość, że same shardy mi lecą to jeszcze ciągle jakieś bugi. Znikający miecz, crota odbijający rakiety jak piłeczki pingpongowe, knighty przełażące przez bariery. Jak żyć?!?

 

Bungie całą swoją energie poświęca na eliminowanie cheesów. Bugi już nie są dla nich tak istotne bo gry nie ułatwiają a wręcz utrudniają. 

Z Vogiem było tak samo wszystkie hotfixy były szybko patchowane natomiast bugi pozostały. Na Atheonie do dzisiaj zdarzają się dziwne rzeczy....  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przerosło ich to wszytko. Crota pomimo, że jest raidem dla ubogich, bo nawet nie ma podejścia do VoGa, to i tak zabugowane wszystko w cholerę.

Jedyna nadzieja dopiero w tym całym patchu Comet, bo House of Wolves też będzie do bani, na czele z raidem, który może się okazać jedną areną.... Lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, Crota nadal zabugowana jak jasny uj... Straciliśmy chyba wczoraj spokojnie z godzinę jak nie dwie, bo albo drugi oversoul wszedł, albo miecz zniknął, a to Crota sobie klęknął bo kilku sekundach od ostatniej rakiety. Parodia... Człowiek by myślał, że może coś poprawią... Hue Hue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×