Skocz do zawartości
SamurajNocy

Karnet Rozszerzen jak uzyc ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zakupilem konsole ps4 z gra Destiny i w srodku jest karnet na dwa dodatki ale kompletnie nie wiem jak tego uzyc ? zadnego kodu nie ma a w ps store dodatki sa platne :/ raz jak przegladalem ps store to mialem przy dodatku dark below napisane BEZPLATNE ale jak wchodzilem w niego to i tak trzeba bylo zaplacic 79 zl... troche kicha bo na tym karnecie jest napisane zeby nie kupywac oddzielnie dodatku bo to strata kasy ale sciagnac go nie moge bo musze zaplacic i jestem w kropce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja miałem te samą wersje gry z tym że jeszcze zbrojownie vanguard dodatkowo. Też nie wiedziałem o co chodzi. A to nie jest tak że już na tej "płycie" wersji, masz dodatki. Też myślałem że Dark below jest gratis, ale jak pomyślałem to nawet to trochę nie logiczne jest. Ja zakupiłem Dark oddzielnie dodatkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu juz masz dark below, bo sie sciagnal automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek to po prostu wycięty element gry, więc nic się nie sciąga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta edycje ze zbrojownia vanguard a dodatek ani mi sie nie sciagnal ani nie zainstalowal bo podczas gry jak klikam na rzeczy z dodatku to wyskakuje mi ze musze dodatek zakupic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zakupiłeś konsole z grą w bundle packu to najprawdopodobniej posiadasz edycje vanguard. Czyli  masz kod na dodatkowy emblem dostęp do paru bardzo średnich broni i tyle. Ta edycja nie zawiera dodatków Dark Below i House of Wolves. Wprawdzie w pudełku z grą jest jakaś ulotka nawiązująca do dlc ale to tylko reklama. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by sie wszstko zgadzalo tylko czemu w ps store przy dodatku dark below mialem napisane bezplatne ?

 

Nie wiem czemu miałeś napisane bezpłatne. Jeżeli masz tą edycję o której myślę to powinieneś mieć w pudełku trzy ulotki:  ulotka na 30 dni plusa za darmo z kodem , ulotka na broń, emblem i coś tam jeszcze vanguard z kodem i ulotka reklamująca dwa dodatki bez kodu. Gdybyś miał bezpłatnie dostęp do dlc to na tej ostatniej  ulotce powinieneś mieć kod do wpisania w pss. Jeżeli go masz to wpisuj i ciesz się dlc jeżeli  nie masz to niestety dodatki musisz zakupić osobno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by sie wszstko zgadzalo tylko czemu w ps store przy dodatku dark below mialem napisane bezplatne ?

masz czy miałeś? Bo to są dwie różne sytuacje - mogles mieć bo był np chwilowy błąd usługi - podobna sytuacja była w przypadku przenoszenia bf4 z ps3 na ps4, przez jakiś czas w zakładce dodatki do bf4 przy chińskiej nawałnicy była informacja bezpłatny. Ale dodatek był platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem bezplatne kiedy przywrocilem licencje potem po restarcie ps4 juz nie mialem a na karnecie rozszerzen jest napisane zeby nie kupowac dodatkow odzielnie bo to tylko strata kasy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zacytuj/zrób zdjęcie? Bo na mój gust to ten tekst ma skłonić cię do zakupu dodatków w Season Passie a nie pojedynczo i tylko tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytuje: "Zawartość z TEGO karnetu rozszerzen moze byc sprzedawana odzielnie.Jezeli zakupiles limitowana edycje destiny lub edycje ghost zawierajaca karnet rozszerzen nie kupuj odzielnie rozszerzen bo dodatkowo za nie zaplacisz.Karnet rozszerzen i dlc moga nie byc dostepne na wszystkich platformach lub we wszystkich krajach..." no a ja niby mam ta edcje limitowana.

Edytowane przez SamurajNocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra którą kupiłeś była razem z konsolą? Czy to był bundle pack PS4 + Destiny? Jeżeli tak to masz edycje vanguard a ona nie posiada season pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×