Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Gra od Sony i wyłączają serwer... Sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz można cokolwiek do tej gry pobrać?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem grałem w 2010 czy 2011r to były chyba tylko 4 dodatki i kupiłem ten z horrorami. Pytania ciężkie. Raczej dla ekspertów w danej dziedzinie. Teraz widzę, że tych dodatków jest więcej mimo iż wydane lata temu. Może jakiś czas temu dodali tłumaczenie. Nie wiem...ale dla fanów buzza warto kupić każdy z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie DLC są po polsku? Bo mi się one wyświetlają po angielsku.
Tzn mi się nie pali bo widzę, że ceny gry na aukcjach są trochę nieadekwatne do realiów, no ale rynek rządzi się swoimi prawami. Poczekam na okazję za setunie.
Rozumiem że buzzery pasują do ps3 te z ps2, a czy płyty z ps2 podejdą pod ps3? Tzn sama baza pytań, tak jak np Singstar- same piosenki a nie gra.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny takiego zestawu są kosmiczne ponieważ ilość egzemplarzy dostępnych jest znikoma. Sam swój egzemplarz kupiłem lata temu jako nowy za 200zł i do dzisiaj go mam. Świetna gra i nie mam pojęcia czemu Sony nie wydaje nowej wersji na ZłomStejszyn4. Przecież nie ma lepszej gry na domówkę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na PS4 niby Wiedza to Potęga, ale po obejrzeniu recenzji na YT stwierdzam, że to absolutne łajno.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1/11/2018 o 15:34, Frost Prime napisał:

Ceny takiego zestawu są kosmiczne ponieważ ilość egzemplarzy dostępnych jest znikoma. Sam swój egzemplarz kupiłem lata temu jako nowy za 200zł i do dzisiaj go mam. Świetna gra i nie mam pojęcia czemu Sony nie wydaje nowej wersji na ZłomStejszyn4. Przecież nie ma lepszej gry na domówkę.

Zgadza się, sporo czasu spedziliśmy ze znajomymi na grze i bawiliśmy się swietnie za każdym razem. Ja swój zestaw opchnąłem prawie za 400zł wiec sporo na tym zarobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×