Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy poleci tak od razu,pewnie nie wszyscy się o tym dowiedzą bo nie każdy czyta fora a Playstation Polska na facebooku tego raczej nie ogłosi

 

dla przedsiębiorczych ostatnia szansa by sprzedać zestaw za wygórowaną cenę

No ja w czerwiec lipiec zamierzam ostro grać online

pewnie nie wycalakuje ale złoty pucharek za 25 wygranych online trzeba w końcu wbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy do grania z przyjaciółmi z listy znajmomych też potrzeba serwera? Przecież w tym wypadku łączysz sofa vs sofa więc być może bez serwera.

Też w końcu spróbuję zdobyć złoto za 25 zwycięstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odcinają to odcinają wszystko, że ktoś jest w znajomych nie ma znaczenia

 

dodatkowo stracimy dostęp do wszystkich innych zawartości w tym quizów robionych przez graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że uśmiercili serię Buzz, dla mnie niezrozumiała decyzja :sad:

 

Totalnie niezrozumiała. No i teraz pytanie czy warto ludziom kupować Buzzery dla tych paru zestawów Quizów jakie są w PS Store:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny pograć w Buzz Quiz TV to wysyłać zapro -> OloPL machniemy trophy online, troche porywalizujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym pomocy przy trofeach online Buzz: Świat Quizów. Ktoś chętny pomóc? :) Jeśli tak, to dodawajcie do znajomych -> BEBZn1. Oczywiście odwdzięczam się tym samym! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się marzy platyna to lepiej się pośpiesz, 2 sierpnia SONY wygasza serwery do BUZZ'a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, czytałem o tym. Ale to jest już pewna informacja? Z jakiegoś oficjalnego źródła? A co do platyny, to i tak nie uda się mi już jej zdobyc. Głównym powodem jest problem z trofeami MyBuzz, ta strona została w zeszłym roku wyłączona, więc nie mogę stworzyc własnych quizów... Chcę w Buzzie zdobyc tyle trofeów ile to po prostu możliwe :) Zwłaszcza nim wyłączą te serwery... Także bardzo proszę o pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Chcę w Buzzie zdobyc tyle trofeów ile to po prostu możliwe :) Zwłaszcza nim wyłączą te serwery ...

 

headhunter-why.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę kup sobie Terminatora Salvation albo Hannah Montana nie dość, że wbijesz tyle ile się da trofików to jeszcze platyny strzelisz :)

A tak na temat to czekam na buzza na ps4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tak na temat to czekam na buzza na ps4 :D

Też! Oby tylko kontrolery z Ps3 do buzza miały kompatybilność z ps4. Spore szanse zwłaszcza,że te z ps2 śmigały na trójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich - Ja również szukam osób chętnych do gry(przy okazji nie ukrywam też że trofeów-szczególnie tych 5 internetowych)..Nie ukrywam,że w często to nie gram tylko w gronie rodzinnym na spokojnie dla atmosfery....Wczoraj wszedłem na grę w sieci i byłem lekko zdziwiony trochę ludzi się pojawiło ale niektórzy już chyba znają odpowiedzi na pamięć :biggrin: heh więc ciężko jest zdobyć też 25 zwycięstw internetowych ale wspólnymi siłami możemy więcej :)

Mój psn. DarDemon89 - grał ktoś wczoraj wieczorem? Jak chcecie to wysyłajcie zaproszenia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obu trofeach,które wypisałem poniżej - wystarczy mieć tylko zaproszenie w skrzynce i je zaakceptować? Ktoś chętny pomóc w zdobyciu tych trofeów - powiedzmy w niedzielny wieczór o 19-21? Byłbym wdzięczny :)

Host with the most

Have 10 online game invites accepted

Musimy zaakceptować 10 zaproszeń do gry. Musimy mieć jedną osobę która ma gre i po prostu ona nas zaprasza a my akceptujemy i wychodzimy z gry.10x i trofeum nasze

Proof reader

Be invited to an online game by five different friends

Tak tutaj musimy mieć 5 przyjaciół którzy zaproszą nas do gry.. Nie wiem czy możecie z fake kontami to robić ale ja znalazłem 5 osób i po prostu mnie zaprosiły do gry i trofeum wpadło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapalmy znicz, to już dziś... koniec Buzz online! :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jutro mi się szykuje imprezka przy Buzzie, ale na szczęście będzie na 8 przy jednej konsoli :)

 

Ogólnie ich decyzja jest kompletnie niezrozumiała jeżeli chodzi o Buzza. Rezygnują z wydawania gry co w konsekwencji prowadzi do wywindowania ceny gry np. na allegro oraz w końcu do wyłączenia serwerów. Osobiście znam 3 osoby, które by kupiły Buzza, ale nie za 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ma dziewczyne i jakichś znajomych kupiłby Buzza. Moim zdaniem spieprzyli sprawę bo była to typowa kura znosząca złote jaja, której obcięto łeb dużo za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak to się skończyło. Mogli zrobić chociaż jakiś płatny ONLINE PASS powiedzmy 50zl/pol roku. Mysle ze chetni by byli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie dokupienie wszelkich mozliwych dodatkow do Buzz! Quiz World (język polski).


Chciałem to zrobic z poziomu gry, ale serwery Buzz sa niedostepne i z tego co czytalem to juz permanentnie (od wrzesnia 2013).


W zwiazku z tym mam pytanie jak moge te dodatki zakupic? Musza byc oczywiscie po polsku


pozdrawiam


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przez gre nie da sie bo tez probowalem. W PSS są co prawda nie wszystko by było chyba 17 a w pss jest z 13 każdy pakiet ma około 500 pytań no a cana to różnie od 19 do 31. Ja kupiłem sobie właśnie Świat Quizów i potem ewentualnie będę dokupywał dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze ściągnąć jakieś dodatki w pl do QuizTV? Może ktoś podać listę, które są jeszcze dostępnę? Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy serwery Świat Quizów już są całkowicie nieczynne? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×