Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te dodatkowe pytania, ktore mozna kupic na pss do buzza sa w polskiej wersji jezykowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobre pytanie przy innych dodatkowych pytaniach jest napisane pol....przy tych nie...natomiast numer dysk sie zgadza z dyskiem pl jak i z pytaniami dodatkowymi. Moze ktos chetny na sprawdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy te dodatkowe pytania, ktore mozna kupic na pss do buzza sa w polskiej wersji jezykowej?
no dobre pytanie przy innych dodatkowych pytaniach jest napisane pol....przy tych nie...natomiast numer dysk sie zgadza z dyskiem pl jak i z pytaniami dodatkowymi. Moze ktos chetny na sprawdzenie

Paczka "Safari Quiz" jest po polsku, podobnie jak dwie poprzednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was zdobyl The Barnard Award Gold? Ja sie mecze i nie moge. W singlu najwiecej zdobylem 4500 pkt. To jest chyba nie mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się

Musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania w mniej niż sekundę

Jak wrócę z roboty to napiszę jak to zrobić

Instrukcja jak się nie narobić i zarobić.

[span style=color:#000000;background:#000000]1 - Wybierasz kategorię, w której czujesz się najlepiej(w sumie to niepotrzebne aż tak bardzo ale bardzo ułatwia cały trik)

2 - Przygotowujesz pada.

3 - Zaczynasz rozgrywkę.

4 - Po tym jak skończy czytać pytanie najszybciej jak możesz zapamiętujesz 3 pierwsze odpowiedzi i wciskasz start na padzie Najlepiej jak w trakcie czytania znasz już odpowiedź bo wiesz czego szukasz wśród odpowiedzi. Jeśli nie znasz właściwej masz czas na zastanowienie.

Jeśli coś Ci się pomieszało znów wciskasz start na ułamek sekundy, sczytujesz odpowiedzi i znów start.

5 - Jeśli znasz odpowiedź w trakcie pauzy wciskasz jak wariat określony kolor i znów wciskasz start. Powinieneś zdobyć około 290 pkt-ów.

Jeśli nie odpowiesz na jakieś pytanie to praktycznie możesz sobie odpuścić bo zabraknie Ci punktów. Mnie przy jednej błędnej odpowiedzi udało się zdobyć 4997 pkt-ów [/span]

Koniec instrukcji.

Made by misiopuchatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekka ja poprawie xD

Dzieki za sposob musze wyprobowac. Moze ustawimy sie kiedys na gre online?

A jednak moja poprawka nie dziala ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam zamiast Start ma być przycisk PS...

Stare przyzwyczajenia z pauzą pod startem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzylem zauwazyc xD Kurde robie ale narazie sredniom i idzie. Nie moge zapamietac odpowiedz dobrze jakie sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zdobyć 5000 trzeba na wszystkie pytania odpowiedzieć dobrze i mieć średnią powyżej 278 punktów za pytanie. Da się zrobić bez "oszukiwania" (chociaż na jednej kategorii robiłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że idzie to zrobić na normalnym przejściu. Z tym, że walniesz się raz i po sprawie. Za 20 razem można buzzera rozwalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm widze, ze calkiem duzo osob wypowiedzialo sie w tym temacie.. czy ta gra jest fajna? musze pokupowac jakies gry zebym mogla pograc z mama ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm widze, ze calkiem duzo osob wypowiedzialo sie w tym temacie.. czy ta gra jest fajna? musze pokupowac jakies gry zebym mogla pograc z mama ^^

Jak masz z kim pograć, to się nie zastanawiaj. Jeszcze nie spotkałem nikogo, kto by zagrał i by się nie podobało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tu nie ma co dyskutować w ogóle. Gra wyrywa z kapci, grają bacie, ciotki, koledzy, koleżanki, młodzi i starzy :-)

Co wieczór flasz... i impreza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze urzadzimy sobie sesje ?

trolinka: to real foto na game cardzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
moze urzadzimy sobie sesje ?

Sofy nie odpalam często bo....pustki albo jedna dwie osoby tylko.

A cala frajda jak ekipa przyjdzie z trunkami :-)

trolinka: to real foto na game cardzie?

Hehe, oczywiście że real, przecież nie rysunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sofy nie odpalam często bo....pustki albo jedna dwie osoby tylko.

A cala frajda jak ekipa przyjdzie z trunkami :-)

Hehe, oczywiście że real, przecież nie rysunek

Ja dostalem wczoraj swoja gre i prawde mowiac pierwsza rzecz ktora sprawdzilem to byla sofa, kolo godziny 20-22 non-stop gralismy we 4 sofy, wiec chyba nie jest tak zle, poza tym zawsze mozna sie umowic wczesniej i nie bedzie problemu, a z ekipa mozesz grac jako druzyna w online w sobote smigam na tygodniowe wakacje, ale zaraz po nich bede krolowal z buzzerem na sofie

a wracajac do zdjecia, to sypatyczne

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja dostalem wczoraj swoja gre i prawde mowiac pierwsza rzecz ktora sprawdzilem to byla sofa, kolo godziny 20-22 non-stop gralismy we 4 sofy

No może się rozkreciło już i więcej ludzi gra. Aczkolwiek większa zabawa jest jak cała ekipa gra, a nie tylko naradza się i jeden "obsługuje sofe" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie

jezeli nie masz nic przeciwko, to dodam Cie do listy i pogramy wieczorem, mam juz kilka osob chetnych wiec nie powinno byc problemow z frekwencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj gralem i zauwazylem, ze sie rozkrecilo troche. W wakacje w godzinach popoludniowych ciezko bylo kogo znalezc, a wczoraj gralem po 3 sosby tak z 2 godzinki. POtem juz przestalem.

Mozemy zagrac zaraz bo mam zamiar wlasnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
jezeli nie masz nic przeciwko, to dodam Cie do listy i pogramy wieczorem, mam juz kilka osob chetnych wiec nie powinno byc problemow z frekwencja

Luzik :> Jeszcze miejsce na liście się znajdzie

Aczkolwiek samemu mi się średnio chce grać, wiec odpalam jak ....pijemy "herbatkę" z kimś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodajcie mnie tez to pogramy. PSN ID macie w sygnaturce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się patch do Buzza - 213MiB, wersja 1.10, zmiany:

- 4 nowe postaci (Napoleon, wrestler, amazonka, wampirzyca)

- 10 nowych odgłosów buzzera

- wsparcie dla PS Eye

- dodano możliwość wyboru którymi kategoriami gramy (można dowolną włączyć i wyłączyć, np. grać bez muzyki lat 80. i bez świata sportu)

- nowe teksty Buzza, przy czym podobno nie mówi ich Gąsowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 4 postacie to nawet nawet, ale mam inne pytanie. Czy kamerka ma wysyłać zdjęcia przeciwnikowi czy tylko dla nas je robic, i czy jak nie mma kamerki to moge dostac fote przeciwnika? wie ktos?

A jak ktos chce poszpilac na sofie to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kamerka ma robic zdjecia dla ciebie i maja znajdowac sie w jakims albumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×