Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Kupilem dzis Buzza dziewczynie i mam pytanko (zanim dotre do domu i odpale). Musze jakies baterie dokupywac do tych buzzownikow czy sa w srodku (nie otwieram bo to prezent).

Druga rzecz - jak kupilem gre w Anglii to moge cos po Polsku na to sciagnac? Nie wiem jak to hula bo nigdy nie mialem do czynienia z gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1) Baterie sa w komplecie.

ad2) Nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga rzecz - jak kupilem gre w Anglii to moge cos po Polsku na to sciagnac? Nie wiem jak to hula bo nigdy nie mialem do czynienia z gra.

nie sadze. jesli sprawdzisz w ps store przy dodatkach jest dokladnie napisane jaka musi byc wersja gry, zeby one dzialaly. wiec raczej polskojezyczne dodatki nie beda dzialaly z anglojezyczna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzz Quiz TV jest NA WYPASIE

Musze kupic polska wersje tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytania:

1) Na ile godzin/dni/miesięcy ciągłej zabawy przewidziane jest te 5tys. pytań, zanim zaczną się powtarzać?

2) Czy przy każdym następnym włączeniu gry zdarza się, że mamy te same pytania co podczas ostatniej gry, czy są one cały czas nowe (aż do wyczerpania zapasów).

3) Ile nowych pytań (oczywiście po Polsku) jest do pobrania z PSStore?

pozdrawiam

EDIT:

OK, dzięki pickles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytania:

1) Na ile godzin/dni/miesięcy ciągłej zabawy przewidziane jest te 5tys. pytań, zanim zaczną się powtarzać?

2) Czy przy każdym następnym włączeniu gry zdarza się, że mamy te same pytania co podczas ostatniej gry, czy są one cały czas nowe (aż do wyczerpania zapasów).

3) Ile nowych pytań (oczywiście po Polsku) jest do pobrania z PSStore?

pozdrawiam

Ad. 2, pytania są losowane, więc czasami się powtarzają (im więcej grasz, tym częściej się to zdarza oczywiście, przez pierwszych kilkanaście gier się to praktycznie wcale nie zdarza)

Ad. 3, 4 dodatki: Filmy Science-Fiction (około 500 pytań, 18zł), Legendy Rocka (około 500 pytań, 18zł), National Geographic Safari Quiz (około 500 pytań, 29zł) oraz jakiś dodatek dla dzieci (Zabawy w Dżungli czy jakoś tak), nie wiem co to jest, bo nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam to moj pierwszy post na forum:) Ja rowniez chetnie zagram w sofa vs sofa. Polecam gre, bardzo wciaga. Szczegolnie ze znajomymi przy trunkach;] Jak cos dodawajcie moj PSid do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos wersje UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ad. 3, 4 dodatki: Filmy Science-Fiction (około 500 pytań, 18zł), Legendy Rocka (około 500 pytań, 18zł), National Geographic Safari Quiz (około 500 pytań, 29zł) oraz jakiś dodatek dla dzieci (Zabawy w Dżungli czy jakoś tak), nie wiem co to jest, bo nie kupiłem.

Filmy Sci-Fi albo Rock (albo oba) na 99% miały po 1000 pytań, Safari 500 pytań.

A Zabawy w Dżungli to nie dodatek do Buzz Quiz TV, tylko zupełnie osobna gra, tyle że korzystająca z buzz'erów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam to moj pierwszy post na forum:) Ja rowniez chetnie zagram w sofa vs sofa. Polecam gre, bardzo wciaga. Szczegolnie ze znajomymi przy trunkach;] Jak cos dodawajcie moj PSid do znajomych.

Witam,

Wlasnie kupilem PS3 z ta gra, z checia z kims sobie zagram sofa vs. sofa

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak chcecie pograc to wyslijcie mi invite na nick: baranoski

Zazwyczaj grywam tak po poludniu kolo 17-18, ale ostatnio wogole nie ma ludzi o tej porze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy według Was jest sens kupować dodatek "Rock"

widziałem że pojawil się do kupienia dodatek "Video Games", a na stronie buzzthegame jest info ze "comedy movies" jest w drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z was udało się zrobić zdjęcie w tej grze? bo ja juz grałem kilka gier i nic w galerii pusto, mam kamerke jest podlączona i nic. Może ktoś z was napisać czy trzeba coś zrobić żeby to zadziałało w opcjach mam właczon by robiła kamerka zdjecia. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma moze ktos pomysl jak zdobyc polska wersje mieszkajac w angli? jak nie bedzie sposobu to chyba bede musial wytrzymac 2 tyg i w PL kupie a jak bede w PL kupywakl to wie ktos czy jest jakis sklep online z dobra cena??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ma moze ktos pomysl jak zdobyc polska wersje mieszkajac w angli? jak nie bedzie sposobu to chyba bede musial wytrzymac 2 tyg i w PL kupie a jak bede w PL kupywakl to wie ktos czy jest jakis sklep online z dobra cena??

Jak wymyslisz to daj znac

Czy komuś z was udało się zrobić zdjęcie w tej grze? bo ja juz grałem kilka gier i nic w galerii pusto, mam kamerke jest podlączona i nic. Może ktoś z was napisać czy trzeba coś zrobić żeby to zadziałało w opcjach mam właczon by robiła kamerka zdjecia. Pozdrawiam

Mi za kazdym razem robi. Nic nie musialem ustawiac. Nawet jest durne ograniczenie miejsca w galerii i juz mi wola ze jest pelna i ze musze usunac jakies zdjecia (a zdjecia i tak robi). Nie wiem czy to to, ale ja za kazdym razem gram w conajmniej 2 osoby (sam nigdy nie gralem jeszcze).

widziałem że pojawil się do kupienia dodatek "Video Games", a na stronie buzzthegame jest info ze "comedy movies" jest w drodze

Ja mam ten "video games" tylko ze dopiero raz mialem okazje go wybrac bo gram zazwyczaj z laskami i wiecznie wygrywam wiec to one wybieraja kategorie . A pytania wcale nie byly latwe. Kilka mniej znanych gierek sie przewinelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

może tu znajdę pomoc

nie moge operować buzzerami, świecą mi sie niebieskie kontrolki i to tyle, wszystko jest podłączone ok, gra się odpala, ale nic więcej, jestem początkującym uzytkownikiem gry i nie wiem co dalej z tym zrobić...

poproszę o wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

może tu znajdę pomoc

nie moge operować buzzerami, świecą mi sie niebieskie kontrolki i to tyle, wszystko jest podłączone ok, gra się odpala, ale nic więcej, jestem początkującym uzytkownikiem gry i nie wiem co dalej z tym zrobić...

poproszę o wskazówki

wlaczasz buzzery (duze czerwone miga chyba z 8 razy), wciskasz "bind" na tym dinksie co w usb jest wpiety i to chyba tyle. tak to chyba bylo. jak nie to masz instrukcje i wszystko powinno byc ok jak zrobisz tak jak tam pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, no właśnie w instrukcji nie zauważyłem że cos jest napisane o przycisku "bind",

mam nadzieje ze sie powiedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...tylko ze wczoraj jak udało mi sie operować jednym buzzerem to tylko jednym, drugiego juz nie łapało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm...tylko ze wczoraj jak udało mi sie operować jednym buzzerem to tylko jednym, drugiego juz nie łapało

moze sprobuj zbindowac wszystkie jak sa wlaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi cwir. Włącz wszystkie buzzery i wciśnij bind.

Też z tym miałem problem na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawił się napis, że wykryto buzzery, wcisnij buzz aby kontynuowac, i to nie reaguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otworze okno i wyrzucę!!!!!!

wykrywa mi jednego buzzera, nawet jak jest w drugim pokoju, a reszty nie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
otworze okno i wyrzucę!!!!!!

wykrywa mi jednego buzzera, nawet jak jest w drugim pokoju, a reszty nie!!!!!!!!!!!!

a bindowales jak byly wszystkie wlaczone??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×