Skocz do zawartości
Perez

PSX Extreme - ogólna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie proszę o wszelkie opinie związane z magazynem - prenumerata, cena, zawartość itp. W przypadku uwag do konkretnych numerów proszę korzystać z tematów dedykowanych poszczególnym wydaniom. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się pomysł podoba ;). Swoim zdaniem też się podzielę ;).

Myśle, że magazyn drukowany jednak ma swój unikalny feeling ale wprowadzenie magazynu w wersji elektronicznej też jest dobrym pomysłem. Ale na ten czas wydrukowany magazyn bardziej mnie przyciąga ;).

 

Z mojej strony bardzo dziękuję za umieszczenie mojej osoby w rubryce "czytelnik poleca" w numerze 199 w marcu tego roku :). I miałbym też pytanie, czy można by jeszcze jakoś się wykazać na łamach magazynu? :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się pomysł podoba ;). Swoim zdaniem też się podzielę ;).

Myśle, że magazyn drukowany jednak ma swój unikalny feeling ale wprowadzenie magazynu w wersji elektronicznej też jest dobrym pomysłem. Ale na ten czas wydrukowany magazyn bardziej mnie przyciąga ;).

 

Z mojej strony bardzo dziękuję za umieszczenie mojej osoby w rubryce "czytelnik poleca" w numerze 199 w marcu tego roku :). I miałbym też pytanie, czy można by jeszcze jakoś się wykazać na łamach magazynu? :].

 

Materiały do Czytelnik poleca można podrzucać cały czas. Nie znasz dnia ani godziny, kiedy pójdą do druku :). Ponadto oczywiście listy, ale też można próbować sił w tekstach - zdarza się, jeśli materiał jest dobry, że publikujemy artykuły czytelników. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jeszcze pamiętam czasy jak PSX Extreme konkurował z Neo ( szit , pamiętam też czasy SS, Top Secret czy Bajtka). Pierwsze numery to była totalna amatorka :) , wizualna i informacyjna. Pamiętam że do gustu przypadł mi wtedy bardziej Neo. W PsxE mocno irytowały mnie wtedy newsy z cyklu " ktoś , gdzieś, coś usłyszał", takie trochę to było " Tata, a Marcin powiedział" ;) . Co nie przeszkadzało mi kupowania dwóch magazynów, taka była wtedy bida z informacjami. Ehhh, wspomnień czar, trochę mi teraz łezka zakręciła się w oku jak patrzę na mojego syna , jak wertuje kartki PsxE , widzę w nim samego siebie :)

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby drobnostka ale pamiętam jak w którymś momencie gazetka przestała być zszywana/spinana a strony zostały sklejone, i mi osobiście to nie podeszło bo łatwiej się wertowało 'po staremu' ....... ot taki flashback ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało odpowiedzi w tym temacie. Nikt Extrima nie kupuje? :P

 

Najnowszego numeru nie zdążyłem jeszcze porządnie przejrzeć, ale rzuciła mi się w oczy zmiana szaty graficznej. Na plus oczywiście. ;) No i wielki props za dział retro. Uwielbiam czytać o starociach. :)

 

Tęsknię tylko za czasami, gdy PSXE był zszywany. Wtedy dużo wygodniej się czytało.

 

Jeżeli tak bardzo szanujecie opinię czytelników, zróbcie ankietę (choćby na ppe), jaką wersję wolą bardziej (zszywana czy klejona). Wyniki mogą być dla Was zaskakujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jeszcze pamiętam czasy jak PSX Extreme konkurował z Neo ( szit , pamiętam też czasy SS, Top Secret czy Bajtka). Pierwsze numery to była totalna amatorka :) , wizualna i informacyjna. Pamiętam że do gustu przypadł mi wtedy bardziej Neo. W PsxE mocno irytowały mnie wtedy newsy z cyklu " ktoś , gdzieś, coś usłyszał", takie trochę to było " Tata, a Marcin powiedział" ;) . Co nie przeszkadzało mi kupowania dwóch magazynów, taka była wtedy bida z informacjami. Ehhh, wspomnień czar, trochę mi teraz łezka zakręciła się w oku jak patrzę na mojego syna , jak wertuje kartki PsxE , widzę w nim samego siebie :)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Top Secret... ale czasy! :biggrin: Ktoś jeszcze pamięta Krzysia Kubeczko i jego wojnę o Atari? Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem.

To czasy w których biegałem do Empiku na dział z antykwariatem po magazyn komiksowy Relaks.

Co do "szmatławca" to napewno kupię jak co miesiąc. Przyzwyczajenie zostaje, a i dobrej growej prasy jakby coraz mniej.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało odpowiedzi w tym temacie. Nikt Extrima nie kupuje? :P

 

Najnowszego numeru nie zdążyłem jeszcze porządnie przejrzeć, ale rzuciła mi się w oczy zmiana szaty graficznej. Na plus oczywiście. ;) No i wielki props za dział retro. Uwielbiam czytać o starociach. :)

 

Tęsknię tylko za czasami, gdy PSXE był zszywany. Wtedy dużo wygodniej się czytało.

 

Jeżeli tak bardzo szanujecie opinię czytelników, zróbcie ankietę (choćby na ppe), jaką wersję wolą bardziej (zszywana czy klejona). Wyniki mogą być dla Was zaskakujące.

 

Hmm... gdzieś już nawet takie coś było i akurat klejona miała się całkiem nieźle :). Ogólnie jedna i druga opcja mają swoich zwolenników i przeciwników. Przy zszywkach wygodniej, ale i kartki częściej wypadały. Przy klejeniu tekst w środku trudniej przeczytać, ale znowu niektórzy chwalą grzbiet, że łatwiej coś odkopać w archiwach. Różne opinie były.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym u was zamówić sobie roczną prenumeratę,ale już najnowszy numer posiadam (209),więc do którego dnia muszę wpłacić aby obowiązywał mnie nowy numer tzn. 210 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze pamięta Krzysia Kubeczko i jego wojnę o Atari?

Przypadkiem się jakiś czas temu dowiedziałem, że KK zginął w wypadku samochodowym. Przykra sprawa :sad:

Zastanawiam się nad zakupem PSX Extreme, bo szczerze mówiąc czasopisma o grach, które poruszały również temat konsolowy poza PC, czytywałem w latach 90.

Edytowane przez zmstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... gdzieś już nawet takie coś było i akurat klejona miała się całkiem nieźle :). Ogólnie jedna i druga opcja mają swoich zwolenników i przeciwników. Przy zszywkach wygodniej, ale i kartki częściej wypadały. Przy klejeniu tekst w środku trudniej przeczytać, ale znowu niektórzy chwalą grzbiet, że łatwiej coś odkopać w archiwach. Różne opinie były.  

 

No bo obie wersje mają swoje wady i zalety, o których zresztą wspomniałeś w poście. ;) Wewnętrzny tekst można by lekko przesunąć do zewnątrz, o ile oczywiście jest taka możliwość. Ułatwiłoby to czytanie i wtedy już nawet składanie gazety na pół nie byłoby problemem. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w wydawnictwie zawsze lekko oszukujemy oko i przy takich pozycjach przesuwamy kolumnę na zewnątrz strony. Oczywiście wszystko w momencie projektu na kompie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2 lata prenumeratę, ale zrazili mnie swoim podejściem do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym u was zamówić sobie roczną prenumeratę,ale już najnowszy numer posiadam (209),więc do którego dnia muszę wpłacić aby obowiązywał mnie nowy numer tzn. 210 ?

 

Optymalnie do 15.01, bo zazwyczaj w połowie miesiąca przekazujemy listę do drukarni, skąd wysyłany jest najnowszy numer. Można wpłacić oczywiście później, ale wtedy prenumerata może dojść już po premierze najnowszego numeru. 

No bo obie wersje mają swoje wady i zalety, o których zresztą wspomniałeś w poście. ;) Wewnętrzny tekst można by lekko przesunąć do zewnątrz, o ile oczywiście jest taka możliwość. Ułatwiłoby to czytanie i wtedy już nawet składanie gazety na pół nie byłoby problemem. :)

 

Każdy znak bezcenny! Tu przesuniesz, tam przesuniesz i pół strony znika :). 

Ja miałem 2 lata prenumeratę, ale zrazili mnie swoim podejściem do klienta.

 

Kto? Gdzie? Kiedy? Czym podpadliśmy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 PSX zawsze na propsie, nowa grafa na plus, od zawsze na plus. Więcej jaja do tekstów i 10/10, na razie no takie 9,000009/10. Pomyślcie nad tą konstruktywną krytyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ... Pomyślcie nad tą konstruktywną krytyką.

 

Ja tam nadal czekam na info od bartus0000, coś mu chyba brakło konkretów do wyjaśnienia swojego postu :pardon:

 

Ja miałem 2 lata prenumeratę, ale zrazili mnie swoim podejściem do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×