Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11/21/2017 o 08:32, Bartek_Red napisał:

To jeszcze się nie nauczyliście, że najlepsze oferty na Storze są na Boże Narodzenie/Nowy Rok? :24_stuck_out_tongue: Co roku jest ta sama historia. Ok, żeby oddać sprawiedliwość, to oferta jest ok dla osób, które kupują tylko cyfrowo, wtedy można coś tam wybrać. Dla pozostałych osób nie ma raczej szału, niemal każda gra jest dostępna w podobnej cenie w pudełku. Promocja na Nier Automata to jest jakiś śmiech na sali, ale co się dziwić, jak nominalnie kosztuje 289 zł :xzibit:

Tak szczegolnie styczniowa promocja jest kozacka, ewnetualnie w 12Deals fro Christmas mozna cos wyrwac, ale od dwoch lat te styczniowe byly najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie skusiłem na promocje od MM. Dla mnie to dobra cena. Mam nadzieje, ze dzis juz nic nie dadzą w dobrych cenach, bo mój portfel w tym miesiącu chyba sie zapłacze

4858ba3366bfcca8d888ab8cf3de4e12.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn/MM, odpowiednio 69 i 159zł (South Park zawiera dodatkowo pierwszą część do pobrania na PS4, więc good deal)

 

:axk28y:

IMG_20171124_125508251.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam w końcu jako (prawie) posiadacz PS4 Pro (kupiłem wczoraj na Amazonie za nieco ponad 1280zł) i teraz pasuje myśleć o grach- zrobiłem małą listę, ale mam pytanie, które pasuje do tego tematu. Wspomnieliście, że w okolicach Świąt i Nowego Roku są czasami lepsze oferty- jak to dokładnie wygląda i czego można się spodziewać? Tylko wersje cyfrowe w PS Store czy tradycyjne sklepy też dołączają?

Może napiszę co wybrałem jako moje gry, które chciałbym zobaczyć na mojej pierwszej w życiu konsoli: The Last of Us, Uncharted Kolekcja Nathana Dreke'a, Ratchet & Clank (moje TOP3) i jeszcze na teraz zastanawiam się nad Bloodborne (raczej GOTY, bo czemu nie) i The Last Guardian. Na później mam: pozostałe gry (a właściwie gra + DLC) z serii Uncharted, Crush Bandicoot, Infamous, Killzone, God of War, Horizon Zero Dawn i Until Dawn - nie wiem czy nie pominąłem jakiejś perełki, ale to w przyszłości mogę uzupełnić tę listę :D.

Jak już to wszystko wypisałem to czy warto brać coś ponad to TOP3, bo jest dość tanio (Bloodborne na PS Store, a TLG pudełkowy za 79), czy będą takie same/lepsze promocje w Święta, a raczej czy jest na to szansa?

Dodam tylko, że najprawdopodobniej wezmę Plusa na rok (jest za 180zł), więc też jakieś gry będą, dlatego nie chcę teraz kupować 10 :1_grinning:

 

PS. W ramach małego spamu mógłby ktoś krótko opisać jak wygląda właśnie zakup tego kodu na Plusa? Konsolę zobaczę i odpalę dopiero za tydzień, a promocja jest do 28, więc mogę to kupić i dostanę jakiś klucz, który będę mógł przez jakiś czas przetrzymać i potem dopiero użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracam w końcu jako (prawie) posiadacz PS4 Pro (kupiłem wczoraj na Amazonie za nieco ponad 1280zł) i teraz pasuje myśleć o grach- zrobiłem małą listę, ale mam pytanie, które pasuje do tego tematu. Wspomnieliście, że w okolicach Świąt i Nowego Roku są czasami lepsze oferty- jak to dokładnie wygląda i czego można się spodziewać? Tylko wersje cyfrowe w PS Store czy tradycyjne sklepy też dołączają?
Może napiszę co wybrałem jako moje gry, które chciałbym zobaczyć na mojej pierwszej w życiu konsoli: The Last of Us, Uncharted Kolekcja Nathana Dreke'a, Ratchet & Clank (moje TOP3) i jeszcze na teraz zastanawiam się nad Bloodborne (raczej GOTY, bo czemu nie) i The Last Guardian. Na później mam: pozostałe gry (a właściwie gra + DLC) z serii Uncharted, Crush Bandicoot, Infamous, Killzone, God of War, Horizon Zero Dawn i Until Dawn - nie wiem czy nie pominąłem jakiejś perełki, ale to w przyszłości mogę uzupełnić tę listę :1_grinning:.
Jak już to wszystko wypisałem to czy warto brać coś ponad to TOP3, bo jest dość tanio (Bloodborne na PS Store, a TLG pudełkowy za 79), czy będą takie same/lepsze promocje w Święta, a raczej czy jest na to szansa?
Dodam tylko, że najprawdopodobniej wezmę Plusa na rok (jest za 180zł), więc też jakieś gry będą, dlatego nie chcę teraz kupować 10 :1_grinning:
 
PS. W ramach małego spamu mógłby ktoś krótko opisać jak wygląda właśnie zakup tego kodu na Plusa? Konsolę zobaczę i odpalę dopiero za tydzień, a promocja jest do 28, więc mogę to kupić i dostanę jakiś klucz, który będę mógł przez jakiś czas przetrzymać i potem dopiero użyć?
Jeśli nie masz to załóż sobie konto psn. Na stronie Sony logujesz się na swoje konto, wejdziesz w sklep, wpiszesz kod na plusa i gra. Te gry które wymieniłeś, myślę że już taniej nie będą. W grudniu będzie jak dobrze pamiętam coś takiego jak 12 dni z świętami czy jakoś tak. Co dwa dni będzie jakaś gra w promocji, jaka nie wiadomo. To tylko cyfrowo w Ps store.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto założyłem (rozczarowało mnie tylko to, że ktoś "ukradł" mój nick). Dzięki za radę, kupię pewnie 27, żeby mieć jak najdłużej ten rok :)

Co do gier to pewnie wezmę TOP3 i The Last Guardian (bo pudełko, a Bloodborne może będzie znowu tanio na tej wyprzedaży), a reszcie pozwolę tanieć, bo przechodzenie tych kilku zajmie mi pewnie dość sporo czasu. Eh nie mogę się doczekać aż spełnię to kilkuletnie marzenie o posiadaniu konsoli i sprawdzę czy to coś fajnego, czy raczej nie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cdkeys.com jest Assassins Creed Unity za 9.99 cyfrowy, pytanie czy taka gra będzie miała w opcji napisy Pl? Sprawdzał ktoś przy innych grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dragen napisał:

Na cdkeys.com jest Assassins Creed Unity za 9.99 cyfrowy, pytanie czy taka gra będzie miała w opcji napisy Pl? Sprawdzał ktoś przy innych grach?

 

 

Chciałem zaryzykować i zakupić ale z tego co widzę to już nie aktualne. Nie mogę znaleźć tej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gravity Rush 2 za 79 zł. w ps store

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie są to już obniżki na stałe. Jest kilkanaście tytułów, które zaliczyły obniżkę ceny, między innymi te wspomniane w dwóch powyższych postach.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zniżki z plusem wjechały do stora:

 

Oba Wolfy po 19,75zł za sztukę (no taniej chyba już nie będzie)

Knack 25,20zł

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2017 o 23:04, danken000 napisał:

Nie bardzo. Bez DLC to tak jakbyś kupował tylko połowę gry.

 

Nie zgadzam się, dodatek może dokupić później jak się wciągnie i opanuje podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za zjazd cenowy nowego BF i NFS od 11 grudnia.

 

 

mm-gazetka.jpg

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

 

ale przeciez EA samo to zapowiadalo na jakims spotkaniu z inwestorami, ze w okolicach swiat beda pobudzac sprzedaz obnizka ceny. Z racji ze takie info jest publiczne to warto bylo ten miesiac czy tam poltora poczekac na obnizke.... no chyba ze ktos naprawde nie ma w co grac.... 

 

Pytanie czy gry dalej beda leciec z ceny i jak mocno. 

 

Zaplacilem EA 5$ za ogranie triali obu gier (przy okazji pyknalem tez single w battlefied1 i titanfall2). I stwierdzilem ze obie gry ogram za kolejne 5$ jak trafia do EA access. 

I tak jest mi nieco wstyd ze EA zarobilo na mnie 5$ :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue: choc z drugiej strony lepiej wydac 5$ i sie przekonac w trialu z czym mamy doczynienia nizli wtopic 60$.

 

EA = shit 

lub moze lepsze:

You cannot spell steal without EA. 

:1_grinning:

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie taka sama sytuacja była przy premierze pierwszego Battlefronta, w okolicach Świąt chodził w podobnej cenie na promocji w sieciówkach. Mówię, za rok będzie za 21 PLN na Storze, wtedy się sprawdzi ten galaktyczny hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie taka sama sytuacja była przy premierze pierwszego Battlefronta, w okolicach Świąt chodził w podobnej cenie na promocji w sieciówkach. Mówię, za rok będzie za 21 PLN na Storze, wtedy się sprawdzi ten galaktyczny hit.
Ja tam za 2-3 miechy w EAA pewnie już będę miał z SP od razu ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Z SP? Ta gra nie ma season pass'a ;)

Na wydanie season passa jest jeszcze czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, danken000 napisał:

Na wydanie season passa jest jeszcze czas.

No fajnie, tyle ze w BF2 nie bedzie season passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×