Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Być może dlatego, że Kiwami to remake 1 a 0 to nowa część. Cholera wie. Jedna i druga warta ogrania, jak cała seria :good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tutaj upatrywałbym różnicy w cenie, tak jak wspomniał korwin. Od siebie dodam również, że Yakuza 0 posiada nieco więcej contentu. Ograłem obie i przy 0 spędziłem dużo więcej czasu. Trzeba tutaj dodać, że w Kiwami kierujesz losami jednego bohatera, natomiast Zero oferuje Ci dwie równoległe historie.

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pod tym względem rewolucyjna była 4. Wprowadzono 3 dodatkowe grywalne postacie, każda ze swoją linią fabularną i specyficznym stylem walki.

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

A dlaczego Yakuza 0 jest droższa od Kiwami? Nie mówię teraz o promocji, tylko o cenach nawet na alledrogo itp.

 

Czekaj na promki ja za Y0 zaplacilem mniej niz za Kiwami. Mowie o pudelkach (bo ja starej daty jestem i cyfre owszem kupie, ale wole pudlo).

Jesli chodzi o cyfraki to Y0  - bylo minimalnie za 100, Kiwami na starcie nie mialo pelnej ceny tylko 145pln.

Jesli chodzi o pudelka to Y0 byla juz ciut ponizej 80pln, kiwami cos kolo 100 steelbook edition.

 

Gry jak pisali poprzednicy roznia sie dlugoscia.

 

1 minutę temu, korwin napisał:

Pod tym względem rewolucyjna była 4. Wprowadzono 3 dodatkowe grywalne postacie, każda ze swoją linią fabularną i specyficznym stylem walki.

OFFTOP - no wlasnie grajac w zero jak ja bym chcial remake wszystkiego do piatki wlacznie :)

kiwami zakupione czekam az dojdzie, Kiwami2 jest w JP a w EU to niewiadomo kiedy.... a przydalo by sie ograc 3,4,5 bo inaczej bedzie okropna dziura w historii do Y6.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się jakieś Complete Edition z Kenzan i Ishin:obama:

Marzenie ściętej głowy.

 

Sorry za offtop :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, korwin napisał:

Pod tym względem rewolucyjna była 4. Wprowadzono 3 dodatkowe grywalne postacie, każda ze swoją linią fabularną i specyficznym stylem walki.

Może i rewolucyjna, ale mocno przy tym ucierpiała fabuła. Zamiast kompletnej historii mamy cztery intra i zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Euro RTV AGD promka na niemal wszystkie exy Sony, między innymi Horizon Zero Dawn edycja kompletna za 139, Until Dawn 69, The Order 1886 49, Bloodborne GOTY 109, WipeOut Omega Collection 79.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda że ciekawsze pozycje niedostępne. Gdzieś pojedyncze odfoliowane sztuki w sklepie na prowincji. Zamówić nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, pablos_PRO napisał:

Tylko szkoda że ciekawsze pozycje niedostępne. Gdzieś pojedyncze odfoliowane sztuki w sklepie na prowincji. Zamówić nie można

 

zamowic nie mozna? eee no to lipa... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, haobao_PRO napisał:

Będą działać na PS4 ? Bo nie ma o tym wzmianki...

To bez znaczenia. Konto jest jedno, a waluta ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow Tactics za 52,65zł na Store, oferta dla Plusowiczów. Przyznam, że omijał mnie ten tytuł do tej pory, a stare poczciwe Commandosy wspominam z łezką w oku ;) Za taką cenę żal nie brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Bartek_Red napisał:

Shadow Tactics za 52,65zł na Store, oferta dla Plusowiczów. Przyznam, że omijał mnie ten tytuł do tej pory, a stare poczciwe Commandosy wspominam z łezką w oku ;) Za taką cenę żal nie brać.

Czuję nosem, że niebawem będzie w plusie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.04.2018 o 08:41, hacker25 napisał:

 

By wziąć udział w promocji trzeba dostać maila od Sony. Patrz regulamin.

https://www.playstation.com/pl-pl/legal/netflix/

 

Na dokładkę żółtki jak zwykle popisali się bezbłędną polszczyzną. Cytat z regulaminu:

"Kwalifikujące się osoby muszą w Okresie promocyjnym:

a.         otworzyć łącze do Kwalifikującego się sklepu znajdujące się w E-mailu promocyjnym;

b.         zalogować się na konto SEN;

c.         dodać Kwalifikujący się produkt do koszyka w Kwalifikującym się sklepie; oraz

d.         zrealizować transakcję zakupu Kwalifikującego się produktu."

 

Niestety nie dostałem Kwalifikującego mnie maila z Kwalifikowanym linkiem do Kwalifikowanej promocji.

 

Na PSN jest obecnie promo na Plusa gdzie za 240zł można kupić subskrypcję tejże usługi nie na 12 ale na 15 miesięcy. Gdy wczytać się w szczegółowy opis na stronie sklepu oto co można przeczytać:

" Ta subskrypcja to ciągła subskrypcja płatna, po zakończeniu pierwszego miesiąca z Twojego portfela co miesiąc będzie pobierana stała opłata subskrypcyjna w wysokości 240 zł. • Stała opłata subskrypcyjna: 240 zł do momentu otrzymania powiadomienia o zmianie ceny na adres e-mail zarejestrowany na koncie. • Częstotliwość pobierania opłat: co rok. • Czas trwania subskrypcji: do momentu jej anulowania."

Na prawdę nie wiem czy oni zatrudniają kogoś kto przeczyta i ewentualnie poprawi to co ktoś inny przetłumaczy z angielskiego?

 

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, też czytałem te 15 miesięcy plusa i po piątym razie dalej nie wiedziałem czy ja jestem pierd^lnięty czy ten co to pisał :1_grinning: niestety problemy z netem to sobie odpuściłem zakup jak na razie i czekam może przetłumaczą to na polski jeszcze :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jaką grę polecacie w aktualnych promocjach w PS Store do kwoty 50 ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, slepa_kostucha napisał:

Witam !

Jaką grę polecacie w aktualnych promocjach w PS Store do kwoty 50 ?

pozdro

Z tego co sam ogralem i trzymając się założonej ceny to na pewno polecam darkest dungeon i paczkę BioShock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×