Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Na 365games.co.uk jest obecnie promocja na 10% zniżki po wpisaniu "AUG10". Trwa do 10 sierpnia.

Yakuza Kiwami w steelbooku wraz z wysyłką i kodem wychodzi około 90zł, więc wg mnie świetna cena. Oczywiście wziąłem :)

Jest też sporo innych gier w przyzwoitych cenach.

 

Wczoraj była też promocja na angielskim Amazonie na Horizon Zero Dawn Complete Edition, gra za 10 funtów, z wysyłką wyszła 16 funtów, więc bomba.

Było chyba mało sztuk bo już nie ma, ale zdążyłem się załapać. Ale warto obserwować. To było w sekcji "New & Used", nie na głównej stronie produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detroit Become Human za 155zł na karen.pl, darmowy odbiór w salonach Komputronik.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posty o zakupach w raju Erdogana przeniesione do osobnego tematu. Ten niech pozostanie na wrzucanie tradycyjnych okazji

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest z Częstochowy, to w mediamarkcie ma Detroit become human za 149 zł. Trzeba na sklepie internetowym wybrać odbiór osobisty w sklepie.

Zapałem się kiedyś na taką promocje u siebie, więc to nie jest błąd tylko lokalna promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadomie piszę jako nowy post, żeby wyskoczyło na górę :)

Ta promocja o której pisałem się rozrasta chyba, bo przeklikałem z ciekawości kilka miast to w wielu, ale nie we wszystkich, było po 149 przy odbiorze osobistym.

Doszły między innymi Kielce, Łódź (tylko jeden mm z kilku z listy), Kraków (też tylko jeden z kilku z listy) i Poznań.

Chyba dobra okazja w sumie, dlatego spamuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-KOM

image.png.b2425b1ab21e7c99a09015e9ada021c2.png

Byl jeszcze uncharted 4 ale wyszedl.

Ceny moim zdaniem dobre, ale tez i gry nie najswiezsze no i wydanie PS4 Hits nie premierowe jesli komus robi to roznice.

------------------------------------

 

@xavris Moja kobieta i ja obserwujemy ceny w Saturnie. Kobieta chce Detroit - a ja mam bony do Saturna wiec pierwsza promka po 150 i gra jest nasza :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MagEllan napisał:

 

 

@xavris Moja kobieta i ja obserwujemy ceny w Saturnie. Kobieta chce Detroit - a ja mam bony do Saturna wiec pierwsza promka po 150 i gra jest nasza :D

 

No biorąc pod uwagę, że obie sieci się łączą, kupując na stronie mm masz do wyboru odbiór osobisty w Saturnie. Sprawdź, czy Twój ma obniżona cenę i jedź :)

co ciekawe, poszedłem dzisiaj odebrać zamówienie, a na półce normalnie stało DBH w cenie takiej jak w promocji niby. Więc może to jakaś ogólna akcja obnizkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, xavris napisał:

No biorąc pod uwagę, że obie sieci się łączą, kupując na stronie mm masz do wyboru odbiór osobisty w Saturnie. Sprawdź, czy Twój ma obniżona cenę i jedź :)

co ciekawe, poszedłem dzisiaj odebrać zamówienie, a na półce normalnie stało DBH w cenie takiej jak w promocji niby. Więc może to jakaś ogólna akcja obnizkowa.

i tu jest w morde problemik - karty prezentowe sa po drugiej stronie baltyku. ;)

ale spokojnie do sie odwlecze to nie uciecze w polowie wrzesnia dotra do PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No biorąc pod uwagę, że obie sieci się łączą, kupując na stronie mm masz do wyboru odbiór osobisty w Saturnie. Sprawdź, czy Twój ma obniżona cenę i jedź
co ciekawe, poszedłem dzisiaj odebrać zamówienie, a na półce normalnie stało DBH w cenie takiej jak w promocji niby. Więc może to jakaś ogólna akcja obnizkowa.
Nie ma czegoś takiego jak obie sieci, jest to jeden holding i tyle...

Zresztą zmieniają szyldy Saturnow na MM bo jest bardziej rozpoznawalne w PL.
(pisze to jako były wieloletni kieras w holdingu MSHP)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Nie ma czegoś takiego jak obie sieci, jest to jeden holding i tyle...

Zresztą zmieniają szyldy Saturnow na MM bo jest bardziej rozpoznawalne w PL.
(pisze to jako były wieloletni kieras w holdingu MSHP)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

oj tam, oj tam nie bardzmi tacy drobiazgowi.

 

Tak jeden wlasciciel 2 marki i maja sie polaczyc (w sensie jedna ma sie przemalowac). Z drugiej strony wiele marek tego samego holdingu/wlasciciela moze tworzyc zludzenie wiekszej konkurencji na rynku.

(bo zakladam ze znajdzie sie statystyczny janusz ktory nie jest swiadom ze obie marki to ten sam holding).

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że to jeden właściciel i sklepy różnią się tylko kolorem wykladzin. Nie chciałem robić opisu na pół strony, bo nie ma to w tej sytuacji żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam nie bardzmi tacy drobiazgowi.
 
Tak jeden wlasciciel 2 marki i maja sie polaczyc (w sensie jedna ma sie przemalowac). Z drugiej strony wiele marek tego samego holdingu/wlasciciela moze tworzyc zludzenie wiekszej konkurencji na rynku.
(bo zakladam ze znajdzie sie statystyczny janusz ktory nie jest swiadom ze obie marki to ten sam holding).
 
Kończąc offtop dokładnie! Tylko temu ma to służyć czyli uludzie konkurencji, np. firma mająca szyld MediaExpert (czyli firma TERG) ma Avans, Mega Avans, Electro, Domex, Astral...

Więc sorry... ;) nie znajacym rynku, miłego...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn i MM - Detroit Become human - 149pln. 

 

Cena pewnie do konca roku bedzie ladnie leciec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie kupiłem Detroit Become Human za minus 11 złotych.

Myślę że MM anuluje mi to zamówienie ale jest kod dla tych którzy subskrybują newsletter u nich i promo trwa od 00:01 do 8:59 22.11.2018. Ku memu zdumieniu TR ze 149 zł spadł na 49 a Detroit na kwotę ujemną.

O ile nic nie skopałem to w poście zdjęcie na dowód tego wspaniałego osiągnięcia. Zapłacone już jest i z odbiorem w sklepie, czekam teraz na ich ruch :D

 

2018-11-22-1.png

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruby price bug, nocne testowanie serwerów i kodów zniżkowych przed piątkiem chyba im nie wyszło :yao: Sam zamówiłem Pająka i nowego Tomb Raidera, po 49 za sztukę, rano pewnie grzecznie anulują wszystkie zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM to mają łep. Zamiast dać promocję po 139 i zarobić, to pricebug i cały weekend będzie towar niedostępny a potem wszystko anulują.

 

Badawczo wziąłem TR na XO. Może w ramach rekompensaty jakiś kodzik na -10% dostanę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuć ie kodem na newsletter


Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pablos_83 napisał:

Także tego

Screenshot_20181122-092453.png

Patrz Pan, a mi anulowali za te Detroit za minus 11 złotych. Skandaloza.

Ale napisałem do nich maila jeszcze domagając się swoich praw :P zobaczę co odpowiedzą bo było nie było za TR'a w moim zamówieniu cena była prawidłowa a tak kod został zmarnowany i przecież nie z mojej winy :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM podjęło decyzję, że zrealizują wszystkie złożone zamówienia, także można wyjść w Polsce z twarzą, jeśli chodzi o sklepy ;) Pewnie za wyjątkiem GoW, bo dawać grę i dopłacać 11zł, to jednak już zbyt duży cebulowy hardcore xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak by ktoś na czarny piątek widział fajne promo gier na ps 4 proszę o informację 

Dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy cenowe na cień TR i czleko-pająka mnie ominęły.
Nie załapalem sie tez na day one chłopcze edition GoW wiec jedyny zakup to GoW zwykła edycja... i w sumie dobrze bo i tak zbyt wiele gier do ogrania czeka w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×