Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale szybko poleciało :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chcę to może zgarnąć Days Gone za 209zł w MediaMarkt z kuponem powitalnym w ich Klubie https://mediamarkt.pl/klub

Kupon jest wysyłany do 3 dni od momentu rejestracji. Ja kupon miałem już wcześniej i oczywiście zapomniałem o tym i kupiłem w normalnej cenie w MediaExpert...

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chcę to może zgarnąć Days Gone za 209zł w MediaMarkt z kuponem powitalnym w ich Klubie https://mediamarkt.pl/klub
Kupon jest wysyłany do 3 dni od momentu rejestracji. Ja kupon miałem już wcześniej i oczywiście zapomniałem o tym i kupiłem w normalnej cenie w MediaExpert...
Czekam 5 dzień i kodu nie mam

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kamillo napisał:

Czekam 5 dzień i kodu nie mam

Sprawdź spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tam też nie ma, no nic zobaczę jutro.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Co to w euroRtv do jutra jest promka na akcesoria gamingowe i gry... nowy AC z hasłem Rojo 89zł, myślę że to bardzo dobra cena.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt niedostępny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem jakieś 15 minut przed tym, jak MagEllan wrzucił linka i były oba zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie spoznilem. 

Ale to i tak bylo dla tych co do porannej kawy nie sprawdzaja promocji :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem spidermana ze steelbokiem za 139zl i teraz nie wiem czy go brać czy czekać do czerwca bo może będzie niższa cena.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kamillo napisał:

Zamówiłem spidermana ze steelbokiem za 139zl i teraz nie wiem czy go brać czy czekać do czerwca bo może będzie niższa cena.

Jak chcesz czekać to poczekaj jeszcze z pół roku i cena będzie jeszcze niższa. Nie chcesz, to kupuj teraz. Nie rozumiem takiego myślenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o days of play co będzie w czerwcu i czy wtedy może będzie za 100 do wyrwania.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kamillo napisał:

Chodzi mi o days of play co będzie w czerwcu i czy wtedy może będzie za 100 do wyrwania.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 

XD 

 

inaczej się tego nie da skomentować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie był do wyrwania za 49 przez błąd cenowy w MediaMarkt, więc obecnie nie opłaca się w uj. A tak serio to co to za rozkmina? Jak masz zamiar ograć od razu, a nie kisić na półce, to kupuj i graj ;) steelbook jest osobno, to możesz go sobie zatrzymać, a grę potem odsprzedać. Możesz też zaczekać 2 lata i kupić za 59zł, zawsze kiedyś będzie taniej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można też jailbreak'a walnąć na ps4, a Spajdiego ściągnąć z torrentów, wtedy już masz za free :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zajebistą radę
Ah nie ma za co :) dziękuję w imieniu forumkowego kolegi.

Jak widzisz Każdy z Nas dokłada wszelkich starań aby pomóc jak najbardziej kompleksowo :)

Hej trzymaj się i miłego czekania do usranej śmierci i pozdrawiam tych co grają w gry, a nie czekajo!

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Doładowania 20$ na PSN US (Amerykański sklepik) do wyrwania w bardzo atrakcyjnej cenie w zagranicznym sklepie.

https://www.lvlgo.com/playstation-store-20-usd-psn-gift-card-us.html

 

Po wejściu w link należy koniecznie upewnić się, że wybrana waluta to PLN bo wtedy cena jednego doładowania to 64,32 zł (przy walucie USD cena jest wyższa)

Kod dodający mały rabat: CY3OFF

Cena ostateczna jednego doładowania po rabacie: 62,39 zł

 

60$ (tyle kosztują w USA gry na premierę) wychodzi w przeliczeniu 187,17zł więc za tyle możecie sobie kupić jakiś nowy tytuł, lub zostawić kasę na jakieś promocje, bo sklepik hamburgerów ma zazwyczaj dużo fajniejsze oferty niż nasz.

 

Jeżeli komuś nie straszne angielskie wersje gier, bądź może chce zakupić tytuł który i tak nie ma języka polskiego, to promocja bardzo atrakcyjna.

Sam przed chwilą kupowałem i obecnie mam doładowane 120$ na swoim amerykańskim koncie, czekające na jakiś ciekawy zakup. :P 

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Nóżka napisał:

Doładowania 20$ na PSN US (Amerykański sklepik) do wyrwania w bardzo atrakcyjnej cenie w zagranicznym sklepie.

https://www.lvlgo.com/playstation-store-20-usd-psn-gift-card-us.html

 

Po wejściu w link należy koniecznie upewnić się, że wybrana waluta to PLN bo wtedy cena jednego doładowania to 64,32 zł (przy walucie USD cena jest wyższa)

Kod dodający mały rabat: CY3OFF

Cena ostateczna jednego doładowania po rabacie: 62,39 zł

 

60$ (tyle kosztują w USA gry na premierę) wychodzi w przeliczeniu 187,17zł więc za tyle możecie sobie kupić jakiś nowy tytuł, lub zostawić kasę na jakieś promocje, bo sklepik hamburgerów ma zazwyczaj dużo fajniejsze oferty niż nasz.

 

Jeżeli komuś nie straszne angielskie wersje gier, bądź może chce zakupić tytuł który i tak nie ma języka polskiego, to promocja bardzo atrakcyjna.

Sam przed chwilą kupowałem i obecnie mam doładowane 120$ na swoim amerykańskim koncie, czekające na jakiś ciekawy zakup. :P 

Chciałem od nich kupić to zachciało się weryfikacji. Pierdzielę takie zakupy. Przynajmniej zwrot pieniędzy szybki. Polecam :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
49 minut temu, danken000 napisał:

Chciałem od nich kupić to zachciało się weryfikacji. Pierdzielę takie zakupy. Przynajmniej zwrot pieniędzy szybki. Polecam :30vm3cw:

 

Gdzie ci weryfikację wywaliło? Mi poszło kartą Revolut przez Paypala bez problemu i po 2 minutach miałem kod na mailu.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Nóżka napisał:

 

Gdzie ci weryfikację wywaliło? Mi poszło kartą Revolut przez Paypala bez problemu i po 2 minutach miałem kod na mailu.

Zapłaciłem przez Paypala i dostałem maila od nich żeby zweryfikować tożsamość. Koleś z live chatu pisał żeby przesłać zdjęcie dokumentu i swoje, z kartką że to dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, danken000 napisał:

Zapłaciłem przez Paypala i dostałem maila od nich żeby zweryfikować tożsamość. Koleś z live chatu pisał żeby przesłać zdjęcie dokumentu i swoje, z kartką że to dla nich.

podobnie mialem kiedys z CDkeys, ludzie niedowierzali az musialem maila wkleic.

Bywa ze niektore sklepy maja cos od czapy  z weryfikcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days Gone ponownie do wyrwania za 164zł

https://solpol.pl/gry/177307-gra-ps4-days-gone-711719795414.html

 

Sam osobiście gry miałem nie kupować przynajmniej na razie ale skusiłem się i złożyłem zamówienie... Od wtorku już młócę. Wysyłka 0zł za pobraniem DPD.

Miałem już w ostatni weekend pisać lecz nie mogłem po zmianie maila Taptalka zalogować się. 10_wink.png

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×