Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

I można tam wgrać Retroarch więc masz już w hooy emu więcej wtedy...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry New Dawn za 65 na allegro lub MediaExpert

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto brać nawet na handel. z vita tv wszyscy się śmieli że jest poniżej 100 a teraz chodzi grubo powyżej 300 a jedyna nówka na allegro jest po 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pablos_83 napisał:

warto brać nawet na handel. z vita tv wszyscy się śmieli że jest poniżej 100 a teraz chodzi grubo powyżej 300 a jedyna nówka na allegro jest po 600

Nie tylko Vita TV ale gry na samą Vitę kosztują majątek. God of War HD za ponad 160, Killzone powyżej 100, Silent Hill 150 to gry które pierwsze przychodzą mi do głowy. Paradoks polega na tym że w promocjach na PSN chodzą za grosze. Np jeśli cebula taka jak ja kupiła GoW HD 1 i 2 na ps3 za 30zł to dostał je na Vitę w ramach Cross Buy. Naturalnie bywają też oferty których nijak nie jestem w stanie zrozumieć.

 

https://allegro.pl/oferta/final-fantasy-x-hd-final-fantasy-x-2-hd-unikat-8124849486

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia podaży. Popytu na to też nie ma ale ktoś jak ma jedną z 3 sztuk w pl to daje na allegro w kosmicznej cenie.

ja na vitę nie mam żadnej gry w pudełku, tylko cyfra i to w 99% z ps+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na allegro psTV w godnej cenie ażeby moje maleństwo kupione kiedyś tam za 50zł w jednym z elektromaketów opylić.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God Of War w sklepie Merlin za 79 z wysyłką.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy mając kartę zdrapkę za 200 zł i kartę kredytową podłączoną do konta PSN i kupując grę za 209 zł to pobierze mi 200 zł ze zdrapki i 9 zł z konta ??

Pytam przezornie żeby nie wydać dwa razy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rad840 napisał:

Mam takie pytanie czy mając kartę zdrapkę za 200 zł i kartę kredytową podłączoną do konta PSN i kupując grę za 209 zł to pobierze mi 200 zł ze zdrapki i 9 zł z konta ??

Pytam przezornie żeby nie wydać dwa razy :D

 

Tak, dokładnie tak zrobi. :) Jeżeli masz jakiekolwiek środki w portfelu PSN, to zawsze najpierw wybiera z niego, a ewentualną różnicę dociąga z podpiętej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oferty cyfrowe na czarny piątek już są. Szczerze to jak na ostatni BF w tej generacji spodziewałem się czegoś lepszego. 
https://psprices.com/region-pl/discounts/?platform=PS4&sort=date
Kto by się spodziewał jakichś super promocji w Polsce na black friday. U nas coś takie to jest tylko z nazwy.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas są promocje jak sklep zrobi pricebuga jak rok temu Media Markt miał gry za 49 zł. Spiderman czy Tomb Raider

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecę klasykiem... Black Friday to jest w USA, u nas jest co najwyżej Black Frajer że sztucznie podniesionymi cenami na dzień promocji. Oni nadal myślą, że ludzie są tak głupi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, kupiłem Remnanta 50 ziko taniej, będzie grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet niekoniecznie wcześniej muszą podniecić ceny, żeby te promocje były kupę warte. W większości sklepów są jakieś tam ciut większe promocje na jakieś gowna, które im nie schodzą a tak to jakieś szałowe typu 30 zł na czymś co kosztuje 500 zeta. Euro jest mistrzem takich akcji.

Ale zdarzają się też fajne okazję, sporo książek i planszowek nakupowałemm na okazjach w okolicach czarnego piątku, ale to towar niszowy w zasadzie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazje są w niszowych rzeczach. Raczej próżno szukać okazji na tv czy gry.

Ja np wziąłem sobie eurosport player bo jest za pół ceny. Teraz się rozglądam za jakimiś bundlami typu komiksy cyfrowe. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony znowu losowo rozsyła świąteczne maile z kodami zniżkowymi. Na początku wspominają o darmowym motywie, a jak zjedzie się niżej to niektórzy powinni mieć kod 10, 20, lub 30% zniżki na zawartość koszyka, do wykorzystania do 19 grudnia 2019.

Tak jak ostatnio, jeśli nie dostaliśmy żadnego kodu lub ten najniższy to można pobrać maila na dysk i przekonwertować z formatu eml do txt, w którym mogą być ukryte dodatkowe kody.

 

Ja oficjalnie dostałem tylko 10%, ale po przekonwertowaniu w pliku txt znalazłem też kod na 20% zniżki. Niestety 30% mi się nie trafiło, ale są ludzie którzy takowy dostali.

Edytowane przez Nóżka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie kod 10%, a po przekonwertowaniu dodatkowo 20%, ten 30% None Available.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem żadnego promocyjnego maila. Ostatni który dostałem jest z wczoraj ale po przekonwertowaniu nic tam nie ma :44_frowning2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko motyw. od 2007 nie dostałem nigdy żadnego kodu, mimo wszystkich zgód zaznaczonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy da się podzielić tymi kodami; u mnie 20% wykorzystany (wjechał South Park i War of the Chosen do xcoma), ale jak ktoś potrzebuje to  kod na 10%: 75MRFT6Q44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w Auchan kVFkJZT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×