Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz mi powiedziec co teraz mam zrobic, mam 49 skokow kaskaderskich, chce zrobic kopie tak aby nie bylo tego samego problemu co z czesciami statku. Wiec jak wyl autosave? aby wrocic do 49 jesli trofeum mi nie wpadnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arczi a teraz? jesli juz mam 50 czesci statku, przywracanie tego save z pena nie pomaga mimo iz robilem go przed zebraniem 50 czesci statku? Jest jakas szansa aby mi to wpadlo czy raczej trzeba robic wszytsko od nowa? ; /

 

Zrobilem tak jaknapisalem w 2 pierwszych pkt, nie pomoglo.. ;/

Żeby czegoś Tobie nie zepsuć:

- wyłącz autosava w ustawieniach gry;

- zrób kopie wszystkich swoich sejwów z GTA V;

- wywal wszystkie savy GTA z poziomu konsoli;

- skopiuj savy z pena do konsoli (tylko ten zrobiony przed zebraniem wszystkich części statku)

- uruchom konsolę tak żeby nie połączyła się z netem JEST TO BARDZO WAŻNE - KONSOLA CAŁY CZAS MA BYĆ OFFLINE - i uruchom grę;

- po uruchomieni gra powinna załadować właściwy save;

- zbierz 49 części i udaj się do kryjówki zapisać grę;

- zbierz ostatnią część i ponownie się prześpij;

- po jakimś czasie pojawi Ci się nowe miejsce do odwiedzenia w którym musisz oddać części i wtedy trofeum wpada.

 

Powinno pomóc. Jeżeli nie to proponuję ponowną instalację gry.

Mozesz mi powiedziec co teraz mam zrobic, mam 49 skokow kaskaderskich, chce zrobic kopie tak aby nie bylo tego samego problemu co z czesciami statku. Wiec jak wyl autosave? aby wrocic do 49 jesli trofeum mi nie wpadnie? 

Autosava wyłącza się w ustawieniach gry - musisz poszukać - nie pamiętam z głowy.

Jeżeli masz zrobione 49 skoków to:

- wyłącz autosava;

- zapisz grę recznie w kryjówce (najlepiej na dwóch nowych slotach - tak dla bezpieczeństwa);

- wywal autosava z poziomu konsoli;

- uruchom konsolę tak żeby nie połączyła się z netem a następnie uruchom grę - konsola musi być cały czas offline - BARDZO WAŻNE;

- z uruchomieniem konsoli załaduje się save z zaliczonymi 49 skokami - będzie tak jeżeli jest on najpóźniej zrobionym savem;

- zrób ostatni skok, .

 

Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo save mam caly czas na penie przed tym 50 czescia statku, lecz usuwalem z konsoli, dawalem tego z pena, zamienialem ale konsola nie widzi tego. wszystko jest zrobione w ogolne mam 50/50 i nieznajomi i dziwacy, dlatego to troche dla mnie dziwne jest .. ; / 

 

Tego save zostawie ze statkiem, jak zrobie reszte to odinstaluje gre i wgram to na nowo. 

 

pytanie, jesli teraz znowu zrobie zapis na pena przed 50 skokiem to mi nadpisze save na tych 49 czesciach statku kosmicznego, jak to obejsc?? ; /

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo save mam caly czas na penie przed tym 50 czescia statku, lecz usuwalem z konsoli, dawalem tego z pena, zamienialem ale konsola nie widzi tego. wszystko jest zrobione w ogolne mam 50/50 i nieznajomi i dziwacy, dlatego to troche dla mnie dziwne jest .. ; / 

podaj psnid

Bo save mam caly czas na penie przed tym 50 czescia statku, lecz usuwalem z konsoli, dawalem tego z pena, zamienialem ale konsola nie widzi tego. wszystko jest zrobione w ogolne mam 50/50 i nieznajomi i dziwacy, dlatego to troche dla mnie dziwne jest .. ; / 

 

Tego save zostawie ze statkiem, jak zrobie reszte to odinstaluje gre i wgram to na nowo. 

 

pytanie, jesli teraz znowu zrobie zapis na pena przed 50 skokiem to mi nadpisze save na tych 49 czesciach statku kosmicznego, jak to obejsc?? ; /

poprost zrob kopie na kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoki wskoczyly, take zrobilem jak mowiles, lepiej dmuchac na zimne, zostaly jeszcze mosty. Skoncze trofea na single, wtedy odinstaluje gre i wrzuce te save z pena moze wskoczy to trofeum za statek, ale watpie; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem problem z 2 trofeami. skoki kaskaderskie i za fabułe co trewor i michael ratują córke z tego kastingu. 

właczyłem konsole i w ustawieniach sieci odchaczyłem polączenie z internetem, potem właczylem gre, wczytałem zapis z 49 skokami i zrobiłem 50, trofik wpadł od razu.

no i powtórzyłem misje z powtórek i tez wpadło od razu. a predzej z 10 razy próbowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to mnie dziwi ze mimo iz mam ten save z 49 czesciami to za kazdym razem jak go wrzucam mam te 50.. dlaczego? .. zobacze jeszcze z ta opcja wyl internetu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to mnie dziwi ze mimo iz mam ten save z 49 czesciami to za kazdym razem jak go wrzucam mam te 50.. dlaczego? .. zobacze jeszcze z ta opcja wyl internetu. 

Dla pewności sprawdz jeszcze w statystykach gry ile masz zaliczonych skoków. Jezeli 50 to jest to poprostu sajw z zaliczonymi 50 odłamkami. Jezeli masz HS to wyslij mi zapa na impreze i coś poradzimy.

Moj PSN ID - ArcziVIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie, ktos wie czy działa dalej online nabijanie leveli? W poradniku jest parch 1,4 a teraz mamy 1,6. Jeszcze jedno od ilu procent pojawi sie zadanie od tej kobiety co trzeba Trevorem łapać zbiegów? Chodzi mi o dostarczenie żywego.

Btw zauważyłem tez ze rzeźnie nie zaliczają sie po kolei. Tzn robię trofik na 70 złotych medali. Trzeba wszystkie zadania w rzeźni wykonać za pierwszym podejście przykładowo zabij 45 przeciwników i 2 auta zniszcz, zrobiłem jedno w jednej grze drugie w powtórce i mam dalej srebro.. Tez tak macie ?

Edytowane przez hakom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposoby na szybkie levelowanie nie działają i aktualnie nie ma żadnych działających.

W rzeźniach musisz wykonać wszystkie zadania za jednym podejściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle innych misji, gdzie możesz zrobić złoty medal, że spokojnie rzeźnie możesz olać, mi wpadła jedna ta z wojskiem, bo jest IMO najprostsza. Na PS3 jak robiłem 100% to przeszedłem grę i potem dobijałem złota, a na PS4 to było już tak bezproblemowe, że miałem wbite 70 złotych medali przed końcową misją, a jeszcze mi kilku znajomych i dziwaków zostało i 4 proste misje zabójstw od Lestera, które sobie na sam koniec zostawiłem i tu też złotka wpadły bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ktos wie czy działa dalej online nabijanie leveli? W poradniku jest parch 1,4 a teraz mamy 1,6. Jeszcze jedno od ilu procent pojawi sie zadanie od tej kobiety co trzeba Trevorem łapać zbiegów? Chodzi mi o dostarczenie żywego.

Btw zauważyłem tez ze rzeźnie nie zaliczają sie po kolei. Tzn robię trofik na 70 złotych medali. Trzeba wszystkie zadania w rzeźni wykonać za pierwszym podejście przykładowo zabij 45 przeciwników i 2 auta zniszcz, zrobiłem jedno w jednej grze drugie w powtórce i mam dalej srebro.. Tez tak macie ?

Jeżeli chodzi o rzeźnie to musisz w jednym podejściu zaliczyć wszystkie zadania wymagane złoto. Tak było zawszy, także na innych konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Muszę zainstalowac ponownie gta.. Mam 50 rangę online, jesli usune gre muszę grac od poczatku? Troszke mi sie nie uśmiecha.. Gdzie sie postępy z online zapisują??

Edytowane przez hakom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Bo zastanawiam sie wlasnie nad tym czy usuna mi sie postepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Bo zastanawiam sie wlasnie nad tym czy usuna mi sie postepy.

Zapisuje się na serwerze wszystko, poza tym usuwając grę z dysku nikt Ci nie każe usuwać zapisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Jak mam zaatakować gang? kręcę się w miejscach gdzie powinny się pojawiać i nic.

Co do trofeów za znajdki to ja powtórzyłem daną misję (off line), czyli w przypadku fragmentów listu Gwiazdka z Vinewood i mi wpadło,ale za to mam problem z napadami na sklepy on line w statach mam 20 zrobiłem dużo więcej a trofka nie mam.

Edytowane przez portek84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak mam zaatakować gang? kręcę się w miejscach gdzie powinny się pojawiać i nic.

Co do trofeów za znajdki to ja powtórzyłem daną misję (off line), czyli w przypadku fragmentów listu Gwiazdka z Vinewood i mi wpadło,ale za to mam problem z napadami na sklepy on line w statach mam 20 zrobiłem dużo więcej a trofka nie mam.

Jak osiągniesz rangę 18 to zadzwoni do Ciebie Martin Madrazzo i od tego czasu będziesz mógł likwidować gangi. Jak odrzucasz połączenia od niego, to mimo wyższej rangi gangi mogą być dalej zablokowane, co do sklepów to przy każdym z 20 sklepów na mapie musi być ten zielony "check", a jako, że możesz je napadać wielokrotnie, to stąd wzięła Ci się w statystykach wyższa liczba, możliwe, że któryś pominąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak osiągniesz rangę 18 to zadzwoni do Ciebie Martin Madrazzo i od tego czasu będziesz mógł likwidować gangi. Jak odrzucasz połączenia od niego, to mimo wyższej rangi gangi mogą być dalej zablokowane, co do sklepów to przy każdym z 20 sklepów na mapie musi być ten zielony "check", a jako, że możesz je napadać wielokrotnie, to stąd wzięła Ci się w statystykach wyższa liczba, możliwe, że któryś pominąłeś.

Raczej odbieram wszystkie połączenia, ale gdyby tak było jak piszesz to w jaki sposób mogę odblokować te gangi? Sklepy mam oznaczone wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej odbieram wszystkie połączenia, ale gdyby tak było jak piszesz to w jaki sposób mogę odblokować te gangi? Sklepy mam oznaczone wszystkie.

Nie mam pojęcia, co do tych gangów, graj dalej i czekaj na telefon. A co do sklepów to możesz spróbować zrobić je za jednym posiedzeniem, może pomoże. Ja zrobiłem wszystkie za jednym razem, ale słyszałem, że coś są te trofki na PS4 zbugowane, mi akurat wpadły wszystkie automatycznie po wejściu do multi, bo miałem 100% na PS3 zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi ne chce wpaść trofeaum za trzyosobową armię, Jutro spróbuję tym sposobnem offline mam nadzieje że pomoże, bo jak narazie, każdą postacią próbowałem zwołać całą trójkę i jeździłem 10 min po lotnisku, próbowałem nawet zrobić rozróbe normalnie w mieście i też nie wpadało. Zastanawiam się czy się za multi zabierać skoro mam już na singlu zglichowane trofea, a widzę że sporo osób ma problemy z trofeami na PS4.

 

Sprawdziłem jeszcze poradnik i zauważyłem że niewpadły mi dwa trofea za fabułę, poza tym zauważyłem też, że Social Club nie wczytuje trofików z konta PSN albo coś z PSN się dzieje albo z social clubem. Mogę też stwierdzić, że to dzisiaj się coś rypło bo wczoraj mi trofea normalnie wpadały.

Edytowane przez Wara19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku na telefon od Madrazo czekałem aż do 25 poziomu, wtedy pojawił mi się znacznik gangu na mapie, a do sklepów musiałem zrobić nową postać, bo przy pierwszej, pomimo obrabowania wszystkich 20 sklepów, trofeum nie wpadło. Tak na marginesie, trofeum za 50 poziom postaci online wpadło mi gdy osiągnąłem poziom 57. Gra jest świetna ale system trofeów jest zbugowany na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej, po skopiowaniu postaci z PS3, wszedłem do multi i dostałem instant wszystkie trofki za multi, plus 3 za singla (odpicuj brykę, odpicuj spluwę i sam nie wiem czemu trofik za wszystkie skoki kaskaderskie - co w sumie i tak średnio pomogło, bo do 100% kariery kryminalnej trzeba 25 skoków zrobic i tak) poza tym wszystkie trofki wpadały jak w zegarku...do czasu. Nie wpadł mi trofik fabularny za ostatni skok. Wyłączyłem internet na znaczniku Sieć w ustawieniach i grałem offline, a nim powtórzyłem ostatni skok, to zrobiłem jedną misję od nieznajomych na brąz i ding, wpadł mi trofik za 70złotych medali w misjach głównych i pobocznych, sądziłem że mi nie wpadł wcześniej, bo pewnie 1 czy 2 licząc na oko mi jeszcze brakowało, ale faktycznie jak policzyłem to było równe 70, więc już ten trofik mi nie wpadł jak grałem będąc online wcześniej, a wracając do trofka fabularnego, to powtórzyłem ostatni skok i wpadł bez problemu. Więc, aby uniknąć problemów pozostałe w moim przypadku 4 trofki do 100% gry, też wbiłem offline i na szczęście większe problemy mnie ominęły. Gorzej mają Ci co maja problem z trofkami online jak widzę, no bo tam nie pograsz sobie offline :/ Hint z tymi sklepami, żeby zrobić to na nowej postaci IMO całkiem dobry, oby wszystkim potrzebującym zadziałał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja sie zastanawiem czy nie odbudować bazy systemowej systemu w trybie awaryjnym bo widać że coś jest nie tak jak ps4 łączy się z siecią i na dodatek wyskakuje mi informacja że pamięć masowa jest pełna, jak narazie gram offline i tego komunikatu nieuświadczyłem. Wogule widać że jest "skopane" ps4, bo dopuki nie połączysz się z siecią niemasz możliwości przejżenia trofików i profilu, czyli wychodzi na to że otwiera wszystko tak jakby z chmury i tak jakby coś tam było nie tak, bo jak się z siecią łączysz to trofiki niewpadają czyli wydaje mi się że to raczej problem z samym oprogramowaniem jak z grą, a dopuki grasz offline to wszystko jest ok.

Edytowane przez Wara19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam znowu staty sklepów 19/20.. Zaś gdy jestem w mapie pokazuje mi tylko 17 nie wiem dlaczego.. Wszędzie mam zaliczone napady mimo to w nagrodach jest 19/20..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×