Skocz do zawartości
Kenet

Metro 2033 Redux - Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Metro 2033 Redux

http://youtu.be/dSdoDsxjxNQ

Tytuł nie jest może najnowszy ale myślę że warto po niego sięgnąć zwłaszcza, że cena jest bardzo przystępna a jakość przewyższa sporą część tytułów tworzonych na current geny.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy Twój filmik który obejrzałem, spoko się Ciebie słucha, w sensie barwa głosu nie jest drażniąca czy irytująca. No ale, popracuj trochę nad tymi nagłymi pauzami, jeśli mówisz z głowy to szacun, wychodzi składnie i przyzwoicie, jeśli czytasz zredagowany wcześniej swój tekst to takie przycinki nie powinny się raczej pojawiać. No ale to moje zdanie i odczucie które nasunęło mi się po tych 8 minutach, zrób z tą wiedzą cokolwiek tam sobie zechcesz :)

 

Co do waluty to zgadzam się, naboje, metale szlachetne, jedzenie, przedmioty mające konkretną wartość nadają się idealnie. Pamiętajmy jednak że Twórcy gry nie wymyślili tej waluty a żywcem wraz całym uniwersum i bohaterami zerżnęli ją z książki Glukhovskiego. Tak czy siak, patent jest mega wiarygodny i pewnie całkiem realny w przypadku zagłady ludzkości :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko recenzja.Trace powinien takie robić,o ile jeszcze go to interesuje :D

 

Co do waluty to oczywiście naboje,jedzenie,przedmioty przyniesione z "góry" np. książka.

Nic innego nie przychodzi mi do głowy,

 

Zastanawia mnie jedna sprawa.Czy ktoś z Was zna jakieś sprawne schrony przeciwatomowe w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sprawny ale u mnie na Woli dokładnie na Wolskiej są schrony w piwnicach kiedyś tam imprezy urządzaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi chodzi o sprawny.Co z tego,że przeżyjesz w takim schronie wybuch bomby,ale jak nie masz żarcia,masek i kostiumów to równie dobrze mógłbyś dać się zabić bombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy Twój filmik który obejrzałem, spoko się Ciebie słucha, w sensie barwa głosu nie jest drażniąca czy irytująca. No ale, popracuj trochę nad tymi nagłymi pauzami, jeśli mówisz z głowy to szacun, wychodzi składnie i przyzwoicie, jeśli czytasz zredagowany wcześniej swój tekst to takie przycinki nie powinny się raczej pojawiać. No ale to moje zdanie i odczucie które nasunęło mi się po tych 8 minutach, zrób z tą wiedzą cokolwiek tam sobie zechcesz :)

Dzięki za konstruktywną krytykę. Ostanie dwa może trzy materiały nagrywam korzystając z prostej listy na której mam wypunktowane rzeczy o których chce powiedzieć.. żeby o niczym nie zapomnieć.

Nie pisze całości i nie czytam bo mi to nie podchodzi i czasem lubię dorzucić coś co akurat mi wpadnie do głowy.

Wcześniej jechałem zupełnie za żywca..

Można powiedzieć że szukam odpowiedniej równowagi między skryptem a swobodą.

Zobacz też inne filmy z kanału.. zwłaszcza te wcześniejsze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nagrywam korzystając z prostej listy na której mam wypunktowane rzeczy o których chce powiedzieć ...

No to szacun, nabierzesz polotu i będzie full profeska :yes: Jeszcze jedna sugestia po obejrzeniu innych materiałów, no więc interpunkcja w słowie mówionym też się przydaje. Czasem zaczynasz nową myśl ale pędzisz jednostajnie ze zdania w zdanie i ktoś kto nie zna np: danej gry może się potracić w takim przekazie. No ale to też wynika zapewne z częściowej improwizacji o której pisałeś wyżej. Tak poza tymi pierdołami drobnymi to jest naprawdę spoko, dałem suba na YT, obczaję pewnie resztę materiałów które tam powrzucałeś :yes:

Pozdrawiam :paladin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie idę w kierunku idealnej dykcji, idealnej interpunkcji i jakości którą można zobaczyć w Wiadomościach Tv czy u Jana Miodka. Przygotowanie nagranie i montaż zajmują od 3 do 5 godzin.. czasem trzeba iść na kompromisy :-)

Oczywiście gdybym miał więcej czasu na pewno jakość by się podniosła. Jednak trzeba z czegoś żyć i praca, rodzina itd. Kto ma ten wie :-)

Mimo wszytko sam widzę postępy więc nie jest źle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×