Skocz do zawartości
ddemon

I Edycja Turnieju FUT Na PS4 - Zapisy,Regulamin,Wyniki i Tabela

Rekomendowane odpowiedzi

1 ddemon - DarDemon89 - KSG Demon Team
2 otacon - otacon3 - Lutnia
3 Vinnie - HankM88 - Zombi
4 Piachu00 - piachu00 - proland
5 Evo666x - Olo2014 - AC TEAM eVo
6
7
8
9
10

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 ddemon - DarDemon89 - KSG Demon Team
2 otacon - otacon3 - Lutnia
3 Vinnie - HankM88 - Zombi
4 Piachu00 - piachu00 - proland
5 Evo666x - Olo2014 - AC TEAM eVo
6 Foxter - Foxter - FC Rage Quit
7
8
9
10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 ddemon - DarDemon89 - KSG Demon Team

2 otacon - otacon3 - Lutnia

3 Vinnie - HankM88 - Zombi

4 Piachu00 - piachu00 - proland

5 Evo666x - Olo2014 - AC TEAM eVo

6 Foxter - Foxter - FC Rage Quit

7 Krosek - DisneyINTRO - Damianus Club

8

9

10

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 ddemon - DarDemon89 - KSG Demon Team

2 otacon - otacon3 - Lutnia

3 Vinnie - HankM88 - Zombi

4 Piachu00 - piachu00 - proland

5 Evo666x - Olo2014 - AC TEAM eVo

6 Foxter - Foxter - FC Rage Quit

7 Krosek - DisneyINTRO - Damianus Club

8 Tom182-Diabel182-DevilsFC 

9 vkkaaa - F4n4t1cK - Cruyff Crew

10 

 

Zapisuję się o ile jest to od 50 postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
anuluje zapis, nie lapie sie:( Dopiero przeczytalem, ze musialbym miec powyzej 50 postow. pozdrawiam i zycze milej zabawy

a chetnych zapraszam do sparingow "ripperMU"

Edytowane przez ripper86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nic nie stoi na przeszkodzi zeby lige zaczac szybciej? mam teraz 5 dni wolnego i jutro moglbym zagrac cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu,dajcie chwilę na ogarnięcie wszystkiego(przeczytanie wiadomości,przejrzenie poczty itd) po 17:00 powinien mieć włączoną konsolę i wtedy będę dodawał do znajomych - wiadomości o kupnie zawodników będę wysyłał tutaj na forum,ale stopniowo(bo na razie brak tyle kart do sprzedania)- zagram 2-3 mecze kupię paczkę i będę miał wystarczającą ilość...Jak wspomniałem wcześniej wróciłem do domu i muszę trochę też odreagować...

 

PS. Zostało jedno miejsce,kto pierwszy ten lepszy :)

 

 

chyba nic nie stoi na przeszkodzi zeby lige zaczac szybciej? mam teraz 5 dni wolnego i jutro moglbym zagrac cos :)

 

Jak znajdzie się jeszcze jedna osoba,to terminarz będzie jeszcze dzisiaj wieczorem - ale wynik dopiero zostanie wpisany jak wszyscy przeleją kasę :P Inaczej będzie to mecz towarzyski :P Jak wspomniałem turniej będzie formalnie od poniedziałku,ale mecze jutrzejsze,bądź niedzielne mogą być traktowane jako mecze awansem i równie dobrze turniej nie musi zakończyć osoba w miesiąc,a w tydzień i dwa,w zależności od dostępności swojego wolnego czasu jak i rywali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vinnie,evo666,piachu00,otacon,Krosek - dla Was są już wystawione karty(jakie dostaliście PW na forum- nie narzekać !! :P)

 

Foxter zaproś mnie do znajomych na PSN,bo niestety dużo tych Foxterów....No i wciąż czekamy na 10 osobę - pozostała 4 niech się nie martwi PW dostaną wieczorem z zawodnikiem do godz 20-21 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vinnie,evo666,piachu00,otacon,Krosek - dla Was są już wystawione karty(jakie dostaliście PW na forum- nie narzekać !! :P)

 

Foxter zaproś mnie do znajomych na PSN,bo niestety dużo tych Foxterów....No i wciąż czekamy na 10 osobę - pozostała 4 niech się nie martwi PW dostaną wieczorem z zawodnikiem do godz 20-21 :)

 

Foxter proponuje niech wszytkich zaprosi bo znaleźc go sie nie da wsrod miliona innych z tym nickiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie, zapomnialem ze jest problem ze znalezieniem mojego psn :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dostał PW na forum...Zawodnicy wystawieni,w pierwszym poście na niebiesko osoby,które przeprowadziły transakcję :)

 

1 miejsce wciąż wolne - powiedzmy,że robimy zapisy do aż jak cała 9 wpłaci - myślę,że do jutra powinniście się wyrobić(do godziny 12-16?) - zagramy najwyżej w 9 - nie będzie nagrody dla 5 miejsca :P

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zgłosić się jako ostatni, lecz z racji przeprowadzki w poniedziałek będę miał podłączony Internet.

Natomiast zawodnika kupię w niedziele jak coś.

Psn id: Baku_1983

Klub: FC Pabianice

Gram przeważnie wieczorami, od 22-23 do około 2 w nocy jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram przeważnie wieczorami, od 22-23 do około 2 w nocy jak coś.

No to tak jak ja :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zapisy zakończone....Baku jutro o 12-13 wyślę ci PW na forum odnośnie jakiego zawodnika masz kupić...

Ci co przelali już kwotę są odznaczeni na niebiesko i spokojnie możecie między sobą już grać mecze awansem..

 

Pełny terminarz rozgrywek znajduję się tutaj :start:  http://www.ps3site.pl/forum/topic/82307-ustawki-turniejowe-terminarz/w nim też znajdziecie wyniki,które podacie w tym temacie...

Tutaj też w pierwszym poście będzie aktualizowana tabela na bieżąco(co jakiś czas będzie mój post "Wszystko zaktualizowane" - Uwaga aby mecz był podliczony w tabeli musi być rozegrany dwumecz(np. jeśli jeden mecz zostanie rozegrany w poniedziałek,czekam cały tydzień na drugie spotkanie,jeśli nie zostanie rozegrane wtedy będzie naliczone spóźnienia(2 spóźnienia,każde następne walkower dla przeciwnika)...

 

Mam nadzieję,że wszystko jasne,jak nie to pytać....Życzę każdemu sukcesów,wysokich wygranych,ale przede wszystkim dobrej zabawy,bo o to tutaj chodzi ;)

Edytowane przez ddemon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało miejsc: (

Szkoda

Edytowane przez mihail1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupiłem zawodnika. Sorry za opóźnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter - Vinnie 4:3

Vinnie - Foxter 3:2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zrezygnował to poproszę mnie wpisać na rezerwową listę, nie zdążyłem się zapisać, jak wróciłem z pracy to już było po ptokach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu00(piachu00)    -    Krosek (DisneyINTRO)  1 : 0 / Krosek (DisneyINTRO)    -    Piachu00(piachu00) 0 : 4

 

vkkaa (F4n4t1ck)    -    Piachu00(piachu00)  0 : 3 / Piachu00(piachu00)   0   - 1    vkkaa (F4n4t1ck)

 

Piachu00(piachu00)    -    ddemon (DarDemon89)  6 : 0 / ddemon (DarDemon89)    -    Piachu00(piachu00) 1 : 4

 

Dzięki za spotkania chłopaki.

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ddemon (DarDemon89) - Krosek (DisneyINTRO) 2:2

Krosek (DisneyINTRO) - ddemon (DarDemon89) 4:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ddemon - Krosek 2:2

Krosek - ddemon 4:3

 

Pierwszy mecz mimo,że strzałów oddaliśmy po równo to wydaje mi się,że miałem więcej klarownych sytuacji..W drugim meczu to samo prowadziłem 0:2 i drużyna przestała grać i dała dupy :D Gdy udało się dojść na remis 3:3 miałem klarowną sytuację 1vs1 i co - słupek :( Potem strata bramki i gdy już sędzia pomógł rywalowi wyjściem 1 vs1 to wiedziałem,że momentum(ty tego spotkania nawet nie zremisujesz) wciąż przy mnie trwa...W końcówce znów dwie dogodne sytuacje i znów nie wykorzystane...

Cóż mam nadzieję,że przeciwnik się nie obrazi,grał przewidywalnie,zrywami,ale cóż dla mnie wystarczyło i gratuluję...Smutne powinny być w moim odczuciu co najmniej 4 pkt po mojej stronie,a mam 1 z przedłużona serią 10 meczów bez zwycięstwa :D Mimo wszystko dziękuje i powodzenia w dalszych meczach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×