Skocz do zawartości
Patricko

Borderlands 3

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam że będą takie same jak poprzednio tylko z inną nazwą ;D No może jedna klasa jakaś dojdzie nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo ciekawie.  Czyżby jakiś porządny konkurent dla Destiny...  I bardzo dobrze, że nie wychodzi na past geny, przynajmniej nie będzie kompromisów z powodu wydajności starszych platform. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo ciekawie. Czyżby jakiś porządny konkurent dla Destiny... I bardzo dobrze, że nie wychodzi na past geny, przynajmniej nie będzie kompromisów z powodu wydajności starszych platform.

Konkurent dla Destiny? Przecież Borderlands zjada je na śniadanie :-D
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię tę serię i nawet mam dwa calaki. Trójeczkę przyjmę z bananem na twarzy i mam nadzieję że postaciom będzie bliżej do tych z jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jakakolwiek gra, która byłaby bardziej monotonna od Destiny...

Jest, Bordery

Dla mnie do momentu ukończenia super się gra i zawsze powiem, że jest ekstra i tutaj Bordery dominują. Ale po skończeniu fabuły to jest grind nad grindy i tutaj dla mnie Destiny dużo lepiej wypada jeśli chodzi o farmę. Mechanika zachowania broni również znacznie lepiej u Bungie mi pasuje.

Poza tym ta cukierkowa oprawa mnie osobiście również męczy po dłuższym graniu. Jestem ciekaw czy coś zmienią na nowej generacji.

Co kto lubi, ale rzucać głupimi tekstami można bez ustanku ;) Problem w tym, że mało kto ma argumenty chociaż. Trollowac też trzeba z głową ;)

Ale nie róbmy z tego wątku Bordery vs Destiny...

Jedyne co mnie interesuje to czy nadal będą ekipy po 4 osoby i jedynie insty i bossy do farmienia, czy zrobią w końcu coś na wzór raidów na większe ekipy, np. 8 osobowe. Wtedy mnie mają i myślę, że moja ekipa z Destiny też by to brała w ciemno.

Trzeba czekać na więcej info.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko, w pełni się z Tobą zgadzam. W B3 marzą mi się dungeony, gdzie po epickim starciu, czeka ogromna skrzynka z lootem dla ekipy... Narazie nie ma się co rozpędzać, bo jeśli grę ujrzymy prędzej niż za 1,5 roku, to będzie nieźle, a w co raczej wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Current geny wiec mozna sie spodziewac czegos nowego, jezeli beda dungeony do pladrowania gra pozamiata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurent dla Destiny? Przecież Borderlands zjada je na śniadanie :-D

 

Pod jakim względem?? Zakładam, że pod takim samym  jak kawa z łyżeczką cukru " zjada na śniadanie" kawę bez cukru czyli pod względem  czysto subiektywnym  ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×