Skocz do zawartości
Tomi915

Defense Grid 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Brakuje mi tylko tego pucharka do Platyny, za cholerę nie kumam o co w nim kaman :/ CO włączyć w tych 10 wieżach? 
 
10 Items No less
Enable a Tower Augmentation Item on 10 Towers.


p.s. Przypomniał mi się ten post podczas przeglądania Forum :) Platyna wbita, więc:


Platyna raczej łatwa ale czasochłonna i "zbugowany" pucharek za 100 złotych medali! UWAGA!

Jeśli robisz Platynę, po zainstalowaniu gry, przed pierwszą grą ustaw poziom trudności, polecam easy (na trudniejszym pograsz sobie po wbiciu Platyny). Po ustawieniu poziomu trudności NIGDY, aż do wbicia Platyny go NIE ZMIENIAJ! Chodzi o to, że ten pucharek za 100 złotych medali zalicza tylko za 100 złotych medali na tym samym poziomie trudności. Ludzie ustawiali normal albo hard, robili ze 30 medali, potem było trudniej, zmieniali na easy, dobili do 100 i wielkie zdziwienie. Jeśli chodzi o trofeum o które pytałem, to trzeba (niestety) losowo zdobyć ulepszenia do wszystkich 9 wież (chociaż po 1 DLA KAŻDEJ). Kiedy już je mamy, wybieramy układ gry powyżej 11 (wtedy można już stawiać wszystkie wieże), przed wejściem do gry w każdej z wież włączamy dowolne ulepszenie, zaczynamy grę, stawiamy wszystkie 9 rodzajów wież i walimy super bronią L2+R2, kończymy układ i pucharek wpada :)

Ocena trudności 3 (w tym +1 za czasochłonność).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×