Skocz do zawartości
Patricko

PayDay 2 Crimewave Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno wersje konsolowe są strasznie w tyle za tą z PC. Mówiąc krótko, wersje na konsole nie mają żadnego wsparcia od twórców, zwykły skok na kasę. Także poczekałbym z zakupem wersji na PS4 i zobaczył jak się sytuacja rozwinie. A gier do coopa jest juz kilka z Destiny czy Borderlands na czele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co miałem czytać? Przecież kto śledził temat za czasów PS3 to wie jak to wyglądało. Ogromne opóźnienia w dlc, powolne poprawki, itd. W końcu twórcy zaniechali całkowicie support na poprzedniej generacji. Ludzie się już nabijali, że dlc na konsole jest zaraz za Half Lifem 3 :)

Także ja bym uważał. Każdy robi co chce, ale na premierę w życiu bym osobiście nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się "latało" z ekipą swojego czasu na ps3 :) heheeh. Gra z niesamowitym potencjałem w/g mnie . Jeden z lepszych coopów . Niemniej jednak tytuł traktowany po macoszemu na konsolach. Wsparcie dla PC nijak nie przekładało sie na konsole . Na paczki trzeba było czekać i czekać . Graficznie uważam ,że nie poprawią za wiele. Ponieważ tak gra nie stoi grafą tylko grywalnością . Poczekałbym jednak na rozwój sytuacji. Tzn. trzeba poczekać czy wogóle ktoś będzie w to grał . Bo to odgrzewany kotlet bez dwóch zdań. I garstka zapaleńców może być nie wystarczająca do fajnej regularnej rozrywki. Podejrzewam też , że w niecały rok po premierze trafi do plusa . A wtedy będzie się działo .......... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.metacritic.com/game/xbox-one/payday-2-crimewave-edition/critic-reviews

 

 

RECENZJE jak najbardziej ok, minusy w stylu że single jest słaby albo AI kompanów słabe, to żadne minusy.

Na PS4 już masz średnią 64. Ale 4 oceny to tyle co nic i do tego od mniejszych serwisów. Trzeba poczekać dzień, dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens grać online we dwóch? Bo słyszałem opinie że lepiej mieć większą ekipę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę miał payday2. Chętne, sympatyczne osoby zapraszam do wspólnej gry:) ps4, psn: Kvass1986 (piszcie plis że chodzi o payday)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę chętnych do grania z ewentualnym nagrywaniem? :P

Nie wiem czy kupować grę bo na PC samemu nie dało się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotlet.

 

Czy ktoś jeszcze gra i ma ochotę wspólnymi siłami "kroić hajs" ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×