Skocz do zawartości
DaraS

Darksiders II: Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhhh :-/ To juz sie robi powoli nudne.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie podobała Ci się nasza gra w 30 fpsach to kup ją teraz w 60? Niczym nie ta gra nie zachęca abym ponownie ją kupił. Teraz do wyrwania chyba z 30zł nówka...

Jak ktoś nie grał to można w ciemno brać. I tak posucha w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...trochę robi się to już męczące że non stop dostajemy remastery.

 

Gra warta ogrania ale jeżeli ma być tylko podbiciem rozdziałki i fps'ów to imho nie warto brać za więcej niż 69zł.

 

Doceniam ten tytuł ponieważ jest mocno zeldowy jednak co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz robią remastera, to powinni też dać pierwszą część, nie mam pojęcia co mieli w głowie autorzy aby odświeżyć tylko drugą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto jest wydawcą tej gry? Czyżby DE było światełkiem w tunelu co do powstawania Darksiders 3?

I z tego co widzę, że Definitive Edition zapowiedziano tylko na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ich wie...oryginalni tworcy nie beda nawet przy pracach nad Darksidres 3. Oni maja teraz inne studio i ininntytul. Bodajze Battle Chaser czy jakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Siema mam pytanie do tych do ściągnęli grę z plusa, też macie taki problem ze dialogi nie istnieją i są tak jakby z automatu skipowane  ? Nie lubię jak nie wiem o co chodzi ? To taki błąd gry czy o co cho ? Ktoś coś wie jak to naprawić  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Poczekałem aż gra ściągnie się do końca, zrestartowałem konsolę i śmiga już wszystko jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że ja odpaliłem ją dopiero po ściągnięciu grubo, dziwna akcja. Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie tak, zmiana języka konsoli na angielski. Po uruchomieniu gry powinien pojawić się komunikat o zainstalowaniu gry. Wyłączenie gry, zmiana języka konsoli na polski i powinno być już dobrze.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

Mam pytanie odnośnie cytadeli, w pewnym momencie trzeba otworzyć dwa portale postawić posąg na windzie tak aby wpadł w portal  i przeskoczył na drugą stronę przez drugi portal, mój problem polega na tym że pomnik spada a nie przeskakuję , coś pominąłem ?  O co chodzi ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jest jakiś fix na zadanie Szamańska sztuka, czy trzeba grę zaczynać od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest zdecydowanie za długa. Na liczniku 18h a jestem dopiero w Mieście Umarłych. Sama lokacja to jakieś bite 1.5h grania. Całość się wlecze bez końca jak rozszerzona wersja Hobbita. W dodatku rozgrywka na jedno kopyto: przemierzamy kilometry korytarzy non stop rozwiązując zagadki by przejść dalej przez co mam wrażenie że to nie slasher tylko gra logiczna z elementami platformowymi.

Mam wrażenie że chłopaki mieli masę pomysłów tylko zabrakło kogoś kto by wcisnął hamulec i powiedział dosyć.

W dodatku na PS3, a taką wersję obecnie ogrywam, wychodzą braki w silniku gry. Doczytujące się lokacje, w otwartym terenie gra wyciąga około 20fps, dropy podczas walk a bossami.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest zdecydowanie za długa. Na liczniku 18h a jestem dopiero w Mieście Umarłych. Sama lokacja to jakieś bite 1.5h grania. Całość się wlecze bez końca jak rozszerzona wersja Hobbita. W dodatku rozgrywka na jedno kopyto: przemierzamy kilometry korytarzy non stop rozwiązując zagadki by przejść dalej przez co mam wrażenie że to nie slasher tylko gra logiczna z elementami platformowymi.
Mam wrażenie że chłopaki mieli masę pomysłów tylko zabrakło kogoś kto by wcisnął hamulec i powiedział dosyć.
W dodatku na PS3, a taką wersję obecnie ogrywam, wychodzą barki w silniku gry. Doczytujące się lokacje, w otwartym terenie gra wyciąga około 20fps, dropy podczas walk a bossami.
Zgadzam się że tytuł się dłuży, ogólnie może nie jestem fanem serii ale ograłem obie części wbijając w obu platynę i dobrze się bawiąc. Co do dwójki, mapa jak pamiętam jest spierdolona na maxa. Szukając wszystkich znajdziek do platyny to droga przez mękę szczególnie jak trafi się na wielopoziomowe budynki czy lochy.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×