Skocz do zawartości
Laptok

Dragon Ball Xenoverse

Rekomendowane odpowiedzi

Czy już nikt nie pamięta tego anime, w którym walki potrafiły trwać dłużej niż niejeden mecz w Tsubasie? ;) Przyznam szczerze, że w swoim czasie oglądało się bajkę z wypiekami na twarzy, toteż i do serii gier z tego uniwersum mam sentyment :)
6f8f6d7909e8c643f766df9f2455809234afa0f4
Tymczasem dziś mamy premierę kolejnej gry z serii bijatyk z Son Goku, a mianowicie Dragon Ball: Xenoverse, a na forum cisza. Pierwsze recenzje nawet pochlebne, chociaż online na razie kuleje. Jeśli już komuś gra wpadła w łapska, to pierwsze wrażenia mile widziane :)

Na początek zapodaję premierowy zwiastun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli gra bedzie chociaz w polowie tak dobra jak Sparking Meteor ktore wg. Mnie bylo mega genialne. To nie mamy sie o co bac. Obecnie oceny lataja w granicach 7-8/10 wiec jest dobrze. W porownaniu do poprzednich dwoch czesci ktore byly totalna klapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do anime jestem wielkim fanem. Pamietam jak z chłopakami grało sie w piłę i pilnowalo czasu zeby na 16:00 zaginac na chate i siadając przy RTL7 ciesząc sie dwoma odcinkami :-D a pozniej spowrotem na boisko. Piekne czasy. Co do gry to ostatni raz gralem na ps2 oraz w mugena na PC. Teraz czas moze powrócić do czasów młodości bo wygląda to nieźle :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też jestem fanem tego anime, jakiś czas temu zrobiłem sobie odświeżenie i obejrzałem całe serie Z i GT... Rocznik pewnie podobny jak @sakosusz bo u mnie za dzieciaka dnie wyglądały podobnie ;)

Grę kupiłem na slocie, na płytę żal by mi było pieniędzy. Zagrałem w tutorial i jeszcze nie stworzyłem postaci. Ktoś się orientuje, czy podczas walki nasza postać może się zmieniać w Super Saiyan?

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem koło 2 godzin na pierwszy rzut oka , przypomina mi to troszkę takie małe mmo :). Itemy , skille itp . Wspólne questy , jak narazie ok :) . Zawsze to jakiś powiew świeżości dla DB. 

 

P.S Też jestem mega fanem anime ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku prawdopodobnie dostanę swoją kopię to chętnie się wypowiem, ale zapowiada się gierka na dużą ilość godzin, zwłaszcza, że jestem z czasów DB w RTL a do dziś odświeżam regularnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie gra bardzo podoba, dawno sie tak nie wkrecilem w gre tego typu :)

Tutaj filmik ktory dzisiaj nagralem po zdobyciu Makankosappo Piccolo.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda strasznie sterylnie, sądziłem że będzie lepiej to się prezentowało, Naruto z ps3 wygląda o wiele lepiej niż ten Dragon, a wielka szkoda.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×