Skocz do zawartości
adiq1033

PS3 SuperSlim - brak obrazu analogowego, przegrzewa się na HDMI.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam kłopot ze swoim PS3 SuperSlim 500GB. Po podłączeniu konsoli złączem analogowym (przez euro-scart do telewizora) nie wyświetla obrazu. Sprawdzane na dwóch złączach w moim TV oraz na innym. Problem nie występuje po podłączeniu portem HDMI. Niestety konsola po zaledwie 5 minutach pracy sygnalizuje zbyt wysokie temperatury i wyłącza system. Komunikat wyświetla się w prawym górnych rogu. Sprzęt nie jest umiejscowiony w ciasnym zakamarku, a na otwartej przestrzeni - ma bardzo dobry przepływ powietrza. Nie mam możliwości wysłania konsoli na gwarancje - był to leżak magazynowy. Czy domyślacie się co jest powodem awarii? Uda mi się ją usunąć w domowych warunkach? Na początku z konsolą było wszystko OK, działała poprawnie przez parę godzin - włączyłem pobieranie wersji demonstracyjnych z PSN i nic jej nie dolegało. W momencie gdy chciałem zainstalować owe DEMO konsola wyłączyła mi się w trakcie instalacji gdy wyszedłem z pokoju, po powrocie i ponownym uruchomieniu zaczął wyskakiwać komunikat o zbyt wysokiej temperaturze systemu. 

 

Jakieś pomysły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na niezłego "egzemplaża" - albo konsola była specjalnie sprzedana jako "leżak" bo wiedziano o problemach z nią albo jest to sprzęt refurbished w baryce ;) i niestety tak mogą mieć.

Chyba ze to sztuka z ekspozycji i natrzaskała 1000 godzin pracy i trzeba zrobić wymianę pasty termo + czyszczenie układu chłodzenia co może pomóc - jak nie pomoże to masz przegrzaną płytę głóną/procesor RSX i koszty naprawy przewyższają wartość sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×