Skocz do zawartości
DaraS

Wasteland 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam z niecierpliwością :) Uwielbiam klimaty postapo. Ma być poprawiona rozgrywka i grafa na unity 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na PC. Nie było źle ale szczerze mówiąc to Divinity Original sin było znacznie lepsze i dużo chętniej bym je na konsoli powitał zwłaszcza że na moim PC działało tak sobie momentami ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki cisza w temacie nowego Fallouta, to chętnie bym zagrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie must have. Lapka mam tylko do pracy więc nie jest przeznaczony do grania dlatego też bardzo się ucieszyłem na wiadomość o Wastelandach na Ps4. Kolejny pożeracz czasu i to na wielkim ekranie. Czekam na jakiś gameplay, podobno ma być wiele usprawnień i dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC Wasteland 2 wyciągnął ze mnie 80 godzin życia. Grałem, czasem klnąc (przeważnie na kiepską optymalizację oraz na skopaną mechanikę, również walki) ale bawiłem się świetnie. Ciekawy jestem zmian w wersji konsolowej. Wiem że wyjdzie patch uploadujący wersję PC do wersji konsolowej (przejście na silnik Unity 5, poprawki w mechanice) ale jak gra będzie porządnie wykonana w wersji konsolowej, to całkiem możliwe że prędzej czy później się w nią zaopatrzę (raczej później, bo już jeden pre-order robiłem ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawił się nowy trailer wersji konsolowej Wasteland 2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurra potwierdzona Polska Wersja Językowa, będą napisy :) To świetne wieści bo napisów tam mnogo :P a i zbytnio nic nie spierniczą skoro to tylko napisy a nie dubb :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś już grał i chce się podzielić wrażeniami. Straszna cisza w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś już grał i chce się podzielić wrażeniami. Straszna cisza w temacie.

 

premiera polska jest 16 października wtedy będzie pewniej więcej wpisów na temat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na PC. Nie było źle ale szczerze mówiąc to Divinity Original sin było znacznie lepsze i dużo chętniej bym je na konsoli powitał zwłaszcza że na moim PC działało tak sobie momentami ;(

Divinity wyjdzie na PS4 premiera jakoś po 20 października

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się na Falloutem ale taki system walki bardziej mi pasuję a i klimacik wydaje się fajny .

Wygląda na ciekawą rozbudowaną gierę, mam ją na oku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle...grałem w Wasteland 2 na PC i gra była mega. Wymagająca, dobrze rozbudowana i taktyczna. Jeżeli ktoś tęskni za starymi grami turowymi gdzie kaszty błąd może oznaczać śmierć...to polecam.

 

A tak i pamiętajcie...umiejętność naprawiania tosterów jest niezbędna ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Plumpbass, kiedy pisałem tamtego posta Divinity wciąż było dostępne jedynie na PC, wiem o istnieniu portu i czekam na testy i recenzje żeby się nie naciąć. Bo jeśli tylko wszystko będzie dobrze to od razu wydam te parę złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie (oceny w sieci oscylują w granicach 8-8,5/10), turowki uwielbiam, ale jednak w tego typu gry lepiej się gra na PC, chociaż "controls are wonderfully intuitive" dobrze wróży :) Na razie zrobię chyba wyjątek tylko dla Divinity (co-op na splicie).

Tak BTW, to tytuł powinien zagościć w dziale RPG.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zgodzę się wyjątkowo :)

Takiego XCOM'a grało mi się świetnie na konsoli, a też turówka.

Także jak dobrze tutaj rozwiążą sterowanie, to będzie świetna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem XCOM dawał radę :) chociaż w przypadku W2 mamy oprócz walk, jeszcze dużo eksploracji. W każdym razie wyczuwam szybką obniżkę, a <100 to już będzie dobry deal ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podacie panowie numer CUSA? Jako posiadacz wersji pierwotnej Wasteland 2, dostałem gratis Director's Cut na PC. I nie wiem czy to zasługa Unity 5, czy może lepszej optymalizacji gry (a może tego i tego), to ta gra w końcu śmiga na pięknych ustawieniach graficznych w stabilnych 30 FPS'ach na sekundę. Robi wrażenie, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w starej wersji gry na średnich na dużo mocniejszym laptopie niż sugerowałyby to wymagania rekomendowane, animacja chrupała. Jeżeli ktoś jest fanem postapo, a dodatkowo tęskni za izometrycznym widokiem rodem z F1 i F2, niech bierze śmiało :) 

 

Najpierw skończę (a właściwie zacznę, bo pograłem może z godzinę) Serce z kamienia, a potem zapewne do listopada na zmianę Mad Max i Wasteland 2. A potem to już tylko Fallout 4 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno kupię fajne klimaty turowy system walki ( w końcu! juz mam dość rozbłyskow pod casualów w realtime !)

Napisy PL cena na premierę 149 za director's cut edt ....

Pełen szacun .

Choć podobno jest niesamowicie mała czcionka znowu ale może spatchują jak we wiesiu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzine się zeszło na zrobieniu drużyny. Napewno czcionka do powiększenia. Jak ktoś siedzi daleko od tv i nie ma możliwości się zbliżyć na dłużej to taki tytuł staje się nie grywalny do czasu patcha. A tak to klimat fallouta jest od samego początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ciężko się doczytać.Mnie męczy mulące menu a przede wszystkim kółko skrótów,czasem chce wybrać leczenie a mogę tylko lock-pick bo menu zacina się na jakimś podświetlonym elemencie.I podświetlane nazwy naszych towarzyszy bo czasem ciężko dojrzeć kogo będzie leczył przykładowo medyk.

Oczywiście też zagrałem z 1h aby poznać mechanikę i dopiero z 30 min robiłem swoją drużynę by mieć wszystkie zdolności do wyboru i nie dublować ich niepotrzebnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę jakieś 2.5m od 32'TV i to jest maks, dla ilu da się jako tako czytać dialogi i inny tekst. Sama gra niezła, w sam raz na przeczekanie do Divinity a późńiej Fallouta :) Na dzień dobry popełniłem gafę i dałem dwóm kompanom umiejętność SAPER a z kolei nikt nie miał WŁAMYWACZa. Niestety, zauważyłem to dopiero w Agro-cośtam, a nie chciało mi się już od nowa zaczynać. 

Jeżeli chodzi o sterowanie to nie ma aż takiej tragedii, da się wybrać pojedyńczą osobę, uleczyć ją itp. Gorzej jest kiedy trzeba szybko rozpocząć atak na przeciwniku. Dlatego warto często saveować, aby być przygotowanym na takie akcje.

Szkoda że gra jest 'liniowa' - nie da się gdzieś na początku zdobyć super stuffu, jak ma to miejsce np. w Falloucie. Lecisz i po kolei zdobywasz coraz to lepsze bronie, armor itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×