Skocz do zawartości
Kenet

Dying Light - Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie jestem w stanie kupić każdej gry, w którą chciałbym zagrać/zrecenzować.. czasem muszę poczekać aż uda się złapać używkę lub wymienić grę w akceptowalnej kwocie... stąd opóźnienia... wiele gier omijam bo po prostu nie mam na nie kasy... ale kogo interesują gorzkie żale :P
Jak zwykle czekam na komentarze te pozytywne i te negatywne... 

 



Dying Light może być grą wtórną dla gracza który ma już za sobą wiele godzin w Dead Island. Jednak parkour i  zmiany pory dnia sprawiają jednak, że warto sięgnąć po ten tytuł nawet jeśli masz już trochę dosyć zombie mani.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo fajna, wszystko zgrabnie fajnie powiedziane bez przynudzania. Gdy w końcu ogram zaległości na PS3 i zakupię PS4 to muszę Dying Light'a ograć ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo fajna, wszystko zgrabnie fajnie powiedziane bez przynudzania. Gdy w końcu ogram zaległości na PS3 i zakupię PS4 to muszę Dying Light'a ograć ;).

Dzięki :) te Kilka minut powstawało lekko ponad 5 roboczo-godzin :biggrin: więc naprawdę przyjemnie jest usłyszeć dobry komentarz :biggrin:

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra recenzja, oglądam cię już od czasów inFMOUS... i jak zwyklę kawał dobrej roboty!

 

klonislaw123.png

Edytowane przez klon95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pochwalę, pozytywnych opinii nigdy za wiele i warto, żebyś wiedział, że wykonujesz dobrą robotę  :thumbsup: Ogromny plus za to, że nie wydziwiasz na siłę, jak większość youtuberów, aby wyróżniać się nie wiadomo czym na tle innych. Podchodzisz do recenzji profesjonalnie i rzetelnie, masz dobry i wyraźny głos, przyjemnie się ogląda i słucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×