Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze!

 

Pieprzę XONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniemy się ekscytować...

Gra była grywalna.. umarła tak szybko że ostatnio za darmo rozdają do niej całe DLC (na PC i Xbox)

To może być hit jeśli gra będzie zawierała w sobie więcej..

 

- fabuły... w jedynce nie było jej wcale..
- broni - w jedynce było mało

- robotów - śmiech na sali
- customizacji - czegokolwiek
- map - szkoda gadać
- sposób walki 6vs6 plus tępe boty - lol (system 6vs.6 nie jest zły jego wykonanie tak)

Pierwszy Titanfall jest jak Evolve... Ta gra powinna być trybem sieciowym w pełnej produkcji lub grą F2P a nie grą reklamowaną jako tytuł AAA 

 

Jeśli poprawią te wszystkie braki to może gra będzie lepsza. 

 

Ale zaraz to EA... it's all in the game :biggrin: (or on DLC)
 

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- fabuły... w jedynce nie było jej wcale..

Czego sie spodziewales po grze nastawionej na sieciowa rozrywke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie takiej fabuły jak chociażby w Cod? Skoro nawet ludzie od CoD'a to robili...

Ale co tam, gra sieciowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pozbędą się tych obsranych botów w następnej części, które strasznie irytują podczas grania.
Na grę byłem najarany przed premierą, ale bardzo szybko hype opadł i przestałem grać w nią po miesiącu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego sie spodziewales po grze nastawionej na sieciowa rozrywke?

 

Kiedyś dawno temu wyszła gra nastawiona Tylko na rozgrywkę sieciową -  Battlefield 2142 każda mapa miała wstęp podczas loadingu i informację dlaczego i po co na niej walczymy.. (to były inne czasy, gracze jeszcze czytali informację a nie czekali aż lektor im je poda... no i gry miały instrukcje grubsze niż dwuwarstwowy papier toaletowy) Była też taka gra jak MAG na PS3.. podobnie zawsze wiedziałeś jaki był sens walki i jej cel.

Tryb sieciowy nie jest wymówką do olewania fabuły... ale po co teraz developer ma się wysilać skoro "nowe pokolenie" łyka wszytko jak Sasha Grey oblizuje się i prosi o więcej...

 

Mam nadzieję, że pozbędą się tych obsranych botów w następnej części, które strasznie irytują podczas grania.

Na grę byłem najarany przed premierą, ale bardzo szybko hype opadł i przestałem grać w nią po miesiącu...

 

Dokładnie... tak samo padnie Evolve

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall 2 na konsolach sony?...jak najbardziej. Jednak mam kilka zastrzeżeń. 

 

1. Jedynie jako wersja multi.

2. Jedynie jako F2p z płatnymi DLC

3. Nie robione przez EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall 2? To jakiś symulator menadżera nVidii którego celem będzie osiągnięcie gigantycznych wykików sprzedarzowych nowego Titana Z?

A tak serio - wali mnie to. TF od początku "śmierdział" CODem, ergo nie rozumiałem ekscytacji tytułem wyglądającym jak DLC do kolejnego Moderna.

O wiele bardziej cieszył bym się z jakiś "Girsów" na PS4.

Wysyłane z mojego ZTE V987 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może okazać się całkiem dobra... Poczekajmy, zobaczymy co pokażą.

Chodzi mi o to żeby nie budować ekscytacji na zbyt wysokim poziomie. Wtedy może uda nam się nie zamienić tego wątku Hate Fest do gry z której nie widzieliśmy nawet okładki.

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniemy się ekscytować...

Gra była grywalna.. umarła tak szybko że ostatnio za darmo rozdają do niej całe DLC

I dalej przestałem czytać. Praktycznie codziennie gramy po kilka meczy wieczorami, i cały czas gra masa ludzi w tym dużo Polaków. Także proszę Cię zmień informatora i nie rozsiewaj bzdurnych teorii.

Gra faktycznie jest stricte multiplayerowa i pozbawiona singla, za to rozrywka jest bardzo miodna i dynamiczna. Jako posiadacze ps4 możemy się tylko cieszyć, że taki dobry tytuł multi będzie na naszej maszynce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej przestałem czytać. Praktycznie codziennie gramy po kilka meczy wieczorami, i cały czas gra masa ludzi w tym dużo Polaków. Także proszę Cię zmień informatora i nie rozsiewaj bzdurnych teorii.

Gra faktycznie jest stricte multiplayerowa i pozbawiona singla, za to rozrywka jest bardzo miodna i dynamiczna. Jako posiadacze ps4 możemy się tylko cieszyć, że taki dobry tytuł multi będzie na naszej maszynce.

Masa ludzi w porównaniu z jakim tytułem? Czy do gry która przyciąga masę ludzi rodzaje się całe dlc za darmo? Czy może wydaje się nowe żeby zrobić?

To że gra ma oddaną bazę fanów nie podlega dyskusji. Fajnie że nadal masz z kim grać... Ale TF 1 umiera czy Ci się to podoba czy nie.

http://www.larshaendler.com/2015/02/19/titanfall-pc-player-base-random-thursday-february-2015/

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię screeny z X1 i X360 ile ludzi gra to może wrzucę wieczorem. TF może umarł na pc  ( pc nikogo nie obchodzi ! )ale na konsolach daje radę.Zawsze łączy do meczu fan jest spory a wygląda obłędnie dobrze. I mam Titana z biało czerwoną szachownicą oczywiście. Serwery pokazuje w 30ms na EU a nie dedykowane na Europę i zlokalizowane na wsch. wybrzeżu USA jak w BF3 czy BF4.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie media i ludzie z branzy gier twierdza jasno, ze Titanfall zaliczyl niezly fail i stracil graczy bardzo szybko. Wierze ze granie w ta gre sprawia frajde i sa ludzie w ktorzy w nia graja, ale warto sie dokladniej rozejrzec aby miec pelny obraz rzeczywistosci. Hype byl, na Evolve tez .. a skonczylo sie tak jak sie skonczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fail czy nie, lepiej mieć możliwość wyboru i wypróbowania, a nie ograniczać się do wyboru między codem a bfem :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniemy się ekscytować...

Gra była grywalna.. umarła tak szybko że ostatnio za darmo rozdają do niej całe DLC (na PC i Xbox)

To może być hit jeśli gra będzie zawierała w sobie więcej..

 

- fabuły... w jedynce nie było jej wcale..

- broni - w jedynce było mało

- robotów - śmiech na sali

- customizacji - czegokolwiek

- map - szkoda gadać

- sposób walki 6vs6 plus tępe boty - lol (system 6vs.6 nie jest zły jego wykonanie tak)

Pierwszy Titanfall jest jak Evolve... Ta gra powinna być trybem sieciowym w pełnej produkcji lub grą F2P a nie grą reklamowaną jako tytuł AAA 

 

Jeśli poprawią te wszystkie braki to może gra będzie lepsza. 

 

Ale zaraz to EA... it's all in the game :biggrin: (or on DLC)

 

 

Proszę Cię kenet nie pi*** głupot, ty w ogóle grałeś w TF? Fabuła w grze MP po co to komu? :) Do broni rzeczywiście można się doczepić, jest jeden grywalny gnat R101C. Tytany są idealnie zbalansowane i jest ich w sam raz. Mapki to jak dla mnie najlepszy element tej gry, idealnie przemyślane i grywalne, niema nawet jednej która by mi się nie podobała.

 

Boty nie są wcale takie złe, rzeczywiście na początku też mi to nie pasowało ale teraz mogę powiedzieć że dzięki nim gra żyje, one same nie zadają zadnych obrażen więc można na nie nie zwracać uwagi, zresztą jest tryb 6v6 bez botów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię kenet nie pi*** głupot, ty w ogóle grałeś w TF? Fabuła w grze MP po co to komu? :) Do broni rzeczywiście można się doczepić, jest jeden grywalny gnat R101C. Tytany są idealnie zbalansowane i jest ich w sam raz. Mapki to jak dla mnie najlepszy element tej gry, idealnie przemyślane i grywalne, niema nawet jednej która by mi się nie podobała.

 

Boty nie są wcale takie złe, rzeczywiście na początku też mi to nie pasowało ale teraz mogę powiedzieć że dzięki nim gra żyje, one same nie zadają zadnych obrażen więc można na nie nie zwracać uwagi, zresztą jest tryb 6v6 bez botów :)

 

TF grałem głównie na PC i około tydzień na X360 (konsola pożyczona od kumpla)

To, że Tobie odpowiada brak fabuły w grze multi to nie znaczy, że ja nie mogę mieć innego zdania i wymagać więcej od gry, która w zapowiedziach i becie była reklamowana jako epicka sieciowa strzelanka - następca CODa a w końcowej wersji dostaliśmy tyle fabuły co w becie i trailerach. Tylko Destiny wypadło w tych sprawach gorzej.

 

 

Mechanika gry jest idealnie wyważona i gra się mega miodnie. Mapki są świetne... ale co z tego skoro jak sam napasałeś grywalna jest jedna pukawka.

 

Wyważenie i klasy Tytanów nie są dla mnie problemem. Problemem jest brak zawartości.. broni.. czegokolwiek - bez tego gra jest sterylna...

Czy tak trudno było by dodać kosmetyczną... nie wpływającą na statystyki kustomizację Tytanów? Więcej broni?

Gra nie powinna żyć dzięki botom... tylko dzięki graczom.. to tak jak byś napisał że gry MOBA żyją dzięki Creepsom.

Jak wspomniałem wcześniej gra ma wierną bazę fanów i sam z niecierpliwością czekam na TF2 bo zakładam że RES.. odpowie na życzenia fanów i gra będzie większa.. lepsza i pełniejsza.

Jak już napisałem wcześniej to dobrze, że masz z kim grać w grę, która sprawia ci przyjemność... ale TF jest grą która zawiodła wielu graczy i recenzentów.. (tak samo jak Evolve) baza aktywnych graczy spadła bardzo szybko i w chwili obecnej grają w TF fani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TF grałem głównie na PC i około tydzień na X360 (konsola pożyczona od kumpla)

To, że Tobie odpowiada brak fabuły w grze multi to nie znaczy, że ja nie mogę mieć innego zdania i wymagać więcej od gry, która w zapowiedziach i becie była reklamowana jako epicka sieciowa strzelanka - następca CODa a w końcowej wersji dostaliśmy tyle fabuły co w becie i trailerach. Tylko Destiny wypadło w tych sprawach gorzej.

 

 

Mechanika gry jest idealnie wyważona i gra się mega miodnie. Mapki są świetne... ale co z tego skoro jak sam napasałeś grywalna jest jedna pukawka.

 

Wyważenie i klasy Tytanów nie są dla mnie problemem. Problemem jest brak zawartości.. broni.. czegokolwiek - bez tego gra jest sterylna...

Czy tak trudno było by dodać kosmetyczną... nie wpływającą na statystyki kustomizację Tytanów? Więcej broni?

Gra nie powinna żyć dzięki botom... tylko dzięki graczom.. to tak jak byś napisał że gry MOBA żyją dzięki Creepsom.

Jak wspomniałem wcześniej gra ma wierną bazę fanów i sam z niecierpliwością czekam na TF2 bo zakładam że RES.. odpowie na życzenia fanów i gra będzie większa.. lepsza i pełniejsza.

Jak już napisałem wcześniej to dobrze, że masz z kim grać w grę, która sprawia ci przyjemność... ale TF jest grą która zawiodła wielu graczy i recenzentów.. (tak samo jak Evolve) baza aktywnych graczy spadła bardzo szybko i w chwili obecnej grają w TF fani.

 

Oczywiście że masz prawo wymagać więcej, tylko ja jako gracz stricte mp mam totalnie wy*** na fabułę, i pewnie każdy gracz mp powie Ci to samo. Niewiem jak dawno olałeś gre ale teraz możesz zmienić odgłosy czy tam dodać insygnia, więc jakaś kustomizacja jest :) Pisząc że gra żyje dzięki botom miałem na myśli że zawsze coś się dzieje na mapie, jest jakaś akcyja :) No nic ja w swojej przygodzie z MP doświadczyłem funu tylko dzięki kilku gierka, jednym z nich jest TF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że masz prawo wymagać więcej, tylko ja jako gracz stricte mp mam totalnie wy*** na fabułę, i pewnie każdy gracz mp powie Ci to samo. Niewiem jak dawno olałeś gre ale teraz możesz zmienić odgłosy czy tam dodać insygnia, więc jakaś kustomizacja jest :) Pisząc że gra żyje dzięki botom miałem na myśli że zawsze coś się dzieje na mapie, jest jakaś akcyja :) No nic ja w swojej przygodzie z MP doświadczyłem funu tylko dzięki kilku gierka, jednym z nich jest TF.

Na bank kupię TF2.. nie tylko z powodów recenzenckich ale taż dla tego, że w jedynkę grało mi się bardzo dobrze choć krótko.. więc może spotkamy się w sieci :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam myślałem ze zamiast drugiej części zrobia najpierw remaster. Remaster bym kupil ale 2 czesc mnie nie interesuje bo i tak nie wiem po co gralem w pierwszą część :-D ja tam tylko strzelalem. Tyle wiem :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ign podali"prawdopodobna" date wydania gry...

Rok fiskalny `17 czyli pomiedzi 1.04.1016 - 31.03.2017^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynke zagrywam sie do dzis, takze day-one jak mnie :) Ciekawe czy poprawia/wyeliminuja bledy oryginalu typu cloak, auto-aim pistol czy boty w multi? Tak czy inaczej szykuje sie FPS roku ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, miecze dla mechów, czyli będzie melee. Oby usunęli te durne boty z mapy i dali znacznie większą różnorodność broni i modyfikacji, bo jedynka była biedna jak rumunka pod kościołem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×