Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Żywy napisał:

Dokladnie tak to bedzie dzialac - przyklejasz czujke ktora ma ogranczony obszar dzialania. Aczkolwiek nie wiadomo czy Active Radar Pulse z jedynki nie powroci.

 

Jak wypuszcza XB1S w tej stylistyce to biore bez zastanowienia :)

Dasz 20 dolców to tobie naciągnę od hooya skinów na xboxone (+ na pada) od chinolków... oooo :24_stuck_out_tongue:

Nie trzeba specjalnie kupować edycji jakichś tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall coraz mocniej przypomina mi Killzone i coraz mocniej się nim jaram. Paradoksalnie nowy CoD też mi się podoba i też z deczka podobny do Killzone.

Będzie w czym wybierać na jesieni, choć bardziej skłaniam się ku TF. Kluczowa i tak będzie beta, która, mam nadzieję, pojawi się w obu przypadkach przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Dasz 20 dolców to tobie naciągnę od hooya skinów na xboxone (+ na pada) od chinolków... oooo :24_stuck_out_tongue:

Nie trzeba specjalnie kupować edycji jakichś tam...

Dzieki ale mam juz Halo 5 Edition i zaden skin jej nie przebije ;) Ale jakbym mial sie przesiasc na Slima to jedynie wlasnie na jakas fajna limitowana edycje, ew. cos czarnego (Elite?), ale nie snieznobialy model ktory kompletnie nie pasuje do niczego w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Żywy napisał:

Dzieki ale mam juz Halo 5 Edition i zaden skin jej nie przebije ;) Ale jakbym mial sie przesiasc na Slima to jedynie wlasnie na jakas fajna limitowana edycje, ew. cos czarnego (Elite?), ale nie snieznobialy model ktory kompletnie nie pasuje do niczego w salonie.

Ja slimowi dziękuję (m.in. wbudowany zasilacz itp.) czekam na Scorpio już :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiezutki trailer MP:

 

 

Testy serwerow odbeda sie 19-21 Sierpnia czyli juz w ten weekend, oraz kolejny czyli 26-28 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay'u z multi:

 

 

 

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że betka będzie gdzieś we wrześniu, a tu taka miła niespodzianka. :banana:

 

Jak ktoś będzie chciał wspólnie pogierczyć na PS4, zapraszać śmiało! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaś będzie problem co wybrać do multi TF2, GoW4 czy BF1

3 bardzo różne gry, wystarczy się określić czy wolisz duży teren, grę TPP z system cover czy szybki skillowy fps. Ja wybieram to ostatnie :) Choć nie wiem czy na premierę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło betki Titana i B1 do ogrania a potem 10h w EA Access. Chyba nawet deusa odpuszczam bo będzie co testować przez 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurdę, jakoś nie czuje powiewu świeżości w tej części. Taki TF1 z nowymi mapkami...

Czyli ewidentnie nie grałeś w pierwszą część, skoro twierdzisz, że to tylko pakiet mapek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się świetne bawię bawię z pierwszą częścią więc pewnie drugą z chęcią przytulę. Tylko niech na xone poprawią trochę grafe, bo jedynka śmiga na mitycznym 792p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba oficjalnie możemy uznać koniec sezonu ogórkowego. Titan, BF1 czy Deus jest w czym wybierać. Szkoda, że nie dadzą już możliwości pobrania bety bo jak wyskoczą ze 20GB to jeden dzień stracę na pobieranie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro do pobrania? Jak coś to też się pisze na grańsko :)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba koło 18, brak pre loadu przy raptem weekendzie do grania to trochę porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Znając życie tak to będzie zasysało, że przynajmniej ja zagram dopiero w sobotę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×