Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

zdajesz sie być ostro poirytowany z powodu 33 sekund w FPSie nastawionym na multi dlatego zainteresowała mnie twoja niezrozumiała dla mnie masochistyczna postawa wiec spytałem. Nie chciałem cie zdenerwować jeszcze bardziej, wybacz. 

ps. ale cie lajkują :obama:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie jestem ani troszeczkę nawet poirytowany, napisałem jedynie, że poniżej 40 sekund nie mogę tego "przeskoczyć" :) Swoją drogą nie jestem ani żadnym wbijaczem platyn, ani tym bardziej masochistą, co możesz zobaczyć na moim profilu PSNid: MiSueno. Jeżeli jakaś gra mi się podoba to potrafię się pomęczyć z niektórymi wyzwaniami, jak np. z Modern Warfare 2 na PS3. Więc 100% gry daje na pewno satysfakcję, ale nic poza tym. Chleba na tym nie upieczesz, a tekst o przekazaniu komuś konsoli to był swoisty żart z :platyna:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wporzo, mam czasem problem z wyczuciem ironii, my bad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem parędziesiąt prób i też koło 40 zrobiłem, chyba sobie daruje, bo już mi się nie chce mimo, że to moje ostatnie trofeum do platynki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zaczynam dopiero przygodę z multiplayer, i zastanawiam się nad różnicą w krzywej czułości, między klasyczną a stabilną.. Szczerze? Różnicy nie czuje jakoś.. Jedynie co, to zmieniłem czułość na 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że bez zmiany sterowania będzie Wam ciężko to zrobić...polecam skok pod L1 i kucniecie/wslizg pod R3 dzięki temu po 15 minutach treningu będziecie wymiatac w bieganiu po ścianach i odbijaniu się od krawędzi. Polecam 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O 23.02.2017 o 13:02, Szymek_PL_ napisał:

Od siebie dodam że bez zmiany sterowania będzie Wam ciężko to zrobić...polecam skok pod L1 i kucniecie/wslizg pod R3 dzięki temu po 15 minutach treningu będziecie wymiatac w bieganiu po ścianach i odbijaniu się od krawędzi. Polecam 

 

ja gram claw, więc może takie zmiany konieczne nie są, ale chętnie sprawdzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Próbowałam z tym L1, ale jakoś nie mogę się przestawić, zresztą póki co jakoś mi idzie w porównaniu z częścią pierwsza.

 

 

Coraz bardziej się przekonuje do pozycji, nie ma zbytnio alternatywy dla mnie, poniewaz do Battlefield 1 dalej nie mogę się przekonać.

 

Zostaje Jeszce nowy Cod, ale chyba sobie odpuszczę ten fjuczer. Chyba że Remaster gniecie jajka, to może bym się zastanowił. ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD: IW multi nie jest aż taki tragiczny, mapki są całkiem dobrze przemyślane, i może brakuje im sporo do COD: BO3, ale jest ok.

Co do COD: MW Remastered to jeżeli pytasz o multi to jest ok, w końcu to stary dobry COD, bez fjuczer ficzerów. Ale niektóre tryby, jak dominacja na małych mapach, są niegrywalne. Goście ze snajpami w punktach A i C, a B nikt nie może przejąć. Oczywiście jak ktoś lubi takie granie to mu ten tryb podpasuje. Zwykły deathmatch daję radę najbardziej. Co do Titanfalla2 to moim zdaniem mapki są jeszcze lepsze niż te z COD: IW. Ale jak wiadomo to kwestia gustu i ciężko o tym dyskutować, nie robiąc też tutaj off topa odnośnie każdej z gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki za info, póki co zostanę przy titanfall 2 i może wrócę do black ops 3.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam tez po najnowszej aktualizacji wykasowało save z kampanii? Zagrałem kilka misji, wczoraj chciałem włączyć i kontynuować i miałem albo nowa gra lub wybór misji...

Po restarcie to już w ogóle miałem tylko nowa gra. 

Nie płacze z tego powodu, ale pytam czy tylko ja tak miałem, czy może to jest jakiś błąd związany z aktualizacją.

 

Poza tym, musiałem chwile czekać zanim dołączyłem do online. Przez jakiś czas miałem komunikat, ze na tym koncie nie mogę grać online... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wywaliło save z kampani po ostatniej aktualizacji. Na szczęście mam możliwość wyboru misji. Orientuję się ktoś czy jak będę kontynuował grę z wyboru misji to zaliczy mi trofea związane ze stopniem trudności za ukończenie kampani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Wojtas083 napisał:

U mnie też wywaliło save z kampani po ostatniej aktualizacji. Na szczęście mam możliwość wyboru misji. Orientuję się ktoś czy jak będę kontynuował grę z wyboru misji to zaliczy mi trofea związane ze stopniem trudności za ukończenie kampani?

O ile dobrze pamiętam to wszystko będzie ok, byle tylko jako ostatnią robić ostatnią misję, bo inaczej może nie zaliczyć trofeum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram ale jestem na początku przygody z multi, dopiero co zacząłem drugą generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że do dwójki są dodawane jakieś darmowe DLC?

To są nowe mapy? Jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, toreso napisał:

Słyszałem że do dwójki są dodawane jakieś darmowe DLC?

To są nowe mapy? Jak to wygląda?

mapy, tryby, bronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem singla - bardzo dobry.

Naprawde fajny SF singielek, dobrze zrobiony fajnie przemyslany, zbalansowany jesli chodzi o skoki, tytana i nasze bieganie z bronia.

Do tego swietny graficznie z malym minusem w postaci gabinetu figur woskowych czyli twarzy ludzikow.

Niemniej na tyle dobry ze odpale raz jeszcze a co mi tam - przy okazji sprawdze jak PL dub wypadl choc mam spore obawy.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Magiem. Jestem na samej końcówce kampanii i dawno nie grałem tak dobrego singla w shooterze. Powiewa świeżością, którą wnosi parkour i kierowanie tytanem. Rewelacyjny, futurystyczny design broni też robi swoje. Tak więc w promocji warto brać dla tych 5-8h. Nie wiem jak na PS4, ale na PC da się jeszcze znaleźć grę  online. To jest bardzo dynamiczny i wkręcający multiplayer. Szkoda, że zdecydowali sie wydać tę grę równolegle z przereklamowanym BF1, przez to wiele osób ją pominęło.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Grabeq napisał:

 Tak więc w promocji warto brać dla tych 5-8h.

 

Dodam jeszcze ze fajnie rozwiazano komunikacje z tytanem co dodaje do klimatu.

 

PC i XO ma Titanfall 2 w ramach EA/Origin Access - serio mozna uwazac ze EA = shit, ale te 15pln czy tam 5$ za miesiac warto wydac dla samego singla w TF2.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie EA.. Udupili zajebistą grę, która podobała mi się dużo bardziej niż BF1. Kampania w TF2 jest rewelacyjna, szkoda że taka krótka. Multi zagrałem kilka gierek które bardzo mi się podobały ale nie było z kim grać. Fizyka i poczucie swobody w ruchu - jak już się wkręci w śmiganie po ścianach to się z nich zejść nie chce.

 

Mam nadzieję że nie udupią serii i będzie trójka którą wydadzą jak należy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cwir napisał:

Mam nadzieję że nie udupią serii i będzie trójka którą wydadzą jak należy.

 

Mozesz mnie nazwac starym zdrzeda, ale obawiam sie ze 3ka bedzie miala mtx, i zarzna ja nie gorzej nizli sw bf2.

a respawn bedzie jedenym z kolejnych studiow ktore zamkna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×