Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

O skubani... jak taka będzie graficzka na xbonie no to cóż... Boner i Microsoft take my money!

 

zwiastun na bank szedł na PC :) co więcej ten malutki fragment przygotowali specjalnie pod tą zapowiedź zwiastuna... LOL co za czasy :D

Więc na pewno na PC Tytan będzie wyglądał tak jak ten w filmiku.. a roślinność będzie zajebista ale raczej nie taaaak gęsta jak sugeruje materiał :)

Wg. mnie Boty nie znikną z Titan Fall - prędzej gra pójdzie w bardziej Mobowe klimaty - przynajmniej jednym trybem gry.

Po pierwszym TF dostali wystarczająco informacji zwrotnych żeby zrobić tą grę niemal idealnie - wystarczy że posłuchają :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boty powinni zostawic wylacznie na Horde mode, ale w normalnym TDM, Dominacji, CTF itd. itd. powinno byc jak najwiecej graczy, ja rozumiem ze jedynka byla cross-genowa i X360 nie wyrabial z wiecej jak 12-16 graczami, ale w dwojce 24 to powinno byc absolutne minimum. No i ciekawe co z kwestia SP, wielu graczy psioczylo najbardziej wlasnie na brak singla, a jak przychodzi co do czego to pisza ze po co w ogole SP w grze na multi i nawet go nie ruszaja, jak np. przy kazdym BFie... IMO zrezygnuja z rund rozgrywanych w Multi a pojda w strone co-opa na wzor Gearsow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boty powinni zostawic wylacznie na Horde mode, ale w normalnym TDM, Dominacji, CTF itd. itd. powinno byc jak najwiecej graczy, ja rozumiem ze jedynka byla cross-genowa i X360 nie wyrabial z wiecej jak 12-16 graczami, ale w dwojce 24 to powinno byc absolutne minimum. No i ciekawe co z kwestia SP, wielu graczy psioczylo najbardziej wlasnie na brak singla, a jak przychodzi co do czego to pisza ze po co w ogole SP w grze na multi i nawet go nie ruszaja, jak np. przy kazdym BFie... IMO zrezygnuja z rund rozgrywanych w Multi a pojda w strone co-opa na wzor Gearsow.

 

sam teser sugeruje tryb single...

ktoś wyraźnie zwraca się do postaci - poucza ją... - mówi o poświęceniu się dla sprawy itd. takie teksty lecą tylko w kierunku bohaterów singla - Nie mówisz graczowi w trybie multi żeby grał ostrożnie.. wręcz przeciwnie :biggrin: w trybie multi kozaczenie to cel gry :) W multi się skacze.. lata... wchodzi na plecy Tytanów... gdzie tam miejsce na ostrożność :) Wszystko jest szybkie, niebezpieczne i się ginie  :) - często :D

Więc single jest 100% pewny - to czy będzie dobry to inna sprawa :biggrin:

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle było info czy gra będzie na wszystkie platformy? 12 czerwca to przed czy po E3 już?

Gry pewnie można się spodziewać najwcześniej w okolicach września mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, E3 jest od 14 do 16 czerwca, także będzie pewnie więcej materiałów na samych targach i konferencji EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega bezsensowny ruch ze strony EA - 4 shootery w tym samym czasie (BF1, TF2, CoD:IW i MW:R) to nie jest dobry pomysl delikatnie mowiac, oba CoDy sie swietnie sprzedadza to jest pewne chocby nie wiem ile dzieciaczki na forach hejtowaly, BF tez znajdzie swoich fanow, a ucierpi wlasnie TF ktory bedzie najlepszy z tej czworki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno inwestuje w Titanfalla, bo chłopaki będą go supportować dość długo, a i może nawet w dniu premiery nie będzie wymagać miliona patchy tak jak BF.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad pewność, ze beda go dlugo supportować? Jedynka raczej szybko obumarła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jedynka raczej szybko obumarła. 

skąd wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie kazda gra online ktora nie jest CoDem lub BFem szybko obumiera ;) W TF na XB1 codziennie gra pare tysiecy graczy, wiec wynik raczej dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

skąd wiesz?

Od ludzi, którzy grają/grali. Na forum też pojawiło się trochę opinii. Gra ma dość duży potencjał, ale wydaje mi się, że nie do końca wykorzystany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Od ludzi, którzy grają/grali. Na forum też pojawiło się trochę opinii. Gra ma dość duży potencjał, ale wydaje mi się, że nie do końca wykorzystany.

no właśnie coś usłyszałeś i powielasz bzdury, a na temat potencjału tm bardziej się nie wypowiadaj skoro nie grałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

no właśnie coś usłyszałeś i powielasz bzdury, a na temat potencjału tm bardziej się nie wypowiadaj skoro nie grałeś :)

A skąd pewność, że nie grałem? Bo nigdzie  o tym nie wspomniałem :) To, że nie przegrałem setek godzin nie znaczy, że nie mogę się wypowiedzieć. Pograłem kilka godzin i uważam to co napisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pograłem kilka godzin

no właśnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynce przede wszystkim zabraklo contentu - jest praktycznie tylko jedna bron danego typu - 1 shotgun, 1 LMG, 2 SMG, 2 snajperki itd. Broni tytanow jest jeszcze mniej i kazda ma wlasciwie tylko jeden upgrade. Z jednej strony ograniczony aresnal pozwolil na swietny balans gry, ale z drugiej gra szybko sie nudzi no bo ile mozna latac z tym samym? Ale biorac pod uwage ze gre robi ex-IW czyli tworcy CoD4 i MW2 to mysle ze nie bedzie zbytniego problemu jak w dwojce zwieksza ilosc pukawek, byle tylko nie poniosla ich fantazja i nie wprowadzili jakis udziwnien do rozgrywki typu perki, killstreaki itp. bo jak na trailerze zobaczylem tytana z mieczem to pierwsze co mi przyszlo na mysl to Commando z MW2, a przy gabarytach tytanow mowimy tu o przyciaganiu na odleglosc ~50 metrow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij "Otwórz w przeglądarce" i powinno być :)

Tutaj wyciekły prawdopodobne kolekcjonerki. W dodatku z naszej ultimy.

1TKiVsc.jpg

 

msrFTkl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny trailer SP:

 

27016795683_90b9d795be_o.gif

 

Zapowiada sie mega :)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wspominam titanfall z xone, brakowało tylko więcej graczy, a mniej botów. Świetna rozgrywka plus te Tytany. Czekamy..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czeskimaster napisał:

Bardzo dobrze wspominam titanfall z xone, brakowało tylko więcej graczy, a mniej botów. Świetna rozgrywka plus te Tytany. Czekamy..

Dzięki EA Access w Titanfall na XboxOne i tak gra sporo osób nawet teraz :)

EDIT: ale co posiadacze Playstation mogą o tym wiedzieć, Sony na (nie)szczęście uchroniło ich przed tak słabą usługą jak EA ACCESS... uffff...

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z Multi:

Co tu duzo mowic, RIP CoD, RIP BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga, jeszcze bardziej zwiększyli dynamikę w trybie MP, bardzo mi się podoba to co zobaczyłem.
Widziałem, żeby skupić się na Titanfallu. Zapowiada się kawał solidnego MP, co mnie cholernie cieszy.
Niech dadzą miliony możliwości kustomizacji, broni od groma, kilka rodzai tytanów i można pykać w nieskończoność :)
Cieszy mnie też fakt, że Titanfall nie wychodzi rok w rok jak COD i mam nadzieję, że tak zostanie. Skupić się i dopracować jeden produkt, a nie wypuszczać kotlety rok w rok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×