Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

No tak pobrać Titanfall z PSN to kpina ;) 

(ba nawet już nie da się COKOLWIEK pobrać z normalną prędkością :P)

 

Dobrze, że na One raz dwa pobrało... ale i tak będę was szukał wieczorem na PS4 :24_stuck_out_tongue: (może nie dziś ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem z tym 10 minut ... Nie rozumiem fenomenu tej gry dla mnie to kandydat do nagrody Crapa roku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jedynka była nieco bardziej nastawiona na manewrowanie pilotem i zawsze miałeś jakąś szansę na odwet jak ktoś Cię zaatakował, zaś tutaj mamy typowego COD'a czyli kto kogo pierwszy zobaczy ten wygrywa... Oczywiście masa kamperów na najwyższych pozycjach, nieistniejący matchmaking, celowanie (dla mnie) ssie po całości, przeciwnicy zlewający się z tłem, itd....

Nie wierzę, że oni cokolwiek zmienią, te problemy tkwią w jądrze gry, tego się już nie da zmienić... No nic, chyba zacząłem trzymać kciuki za BF1, żeby zniszczył tą grę pod każdym względem, a Respawn dało sobie spokój z robieniem gier na jakiś czas :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo jedynka była nieco bardziej nastawiona na manewrowanie pilotem i zawsze miałeś jakąś szansę na odwet jak ktoś Cię zaatakował, zaś tutaj mamy typowego COD'a czyli kto kogo pierwszy zobaczy ten wygrywa... Oczywiście masa kamperów na najwyższych pozycjach, nieistniejący matchmaking, celowanie (dla mnie) ssie po całości, przeciwnicy zlewający się z tłem, itd....

Nie wierzę, że oni cokolwiek zmienią, te problemy tkwią w jądrze gry, tego się już nie da zmienić... No nic, chyba zacząłem trzymać kciuki za BF1, żeby zniszczył tą grę pod każdym względem, a Respawn dało sobie spokój z robieniem gier na jakiś czas :24_stuck_out_tongue: 

:38_worried:

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co przychylam się do proroctw Patricko. Słabo się strzela, często pokaz slajdów o kamperach już nie mówię. Jeszcze pewnie dam im szanse przy drugiej becie, ale na razie średniawka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Patricko napisał:

No nic, chyba zacząłem trzymać kciuki za BF1, żeby zniszczył tą grę pod każdym względem, a Respawn dało sobie spokój z robieniem gier na jakiś czas :24_stuck_out_tongue: 

bf juz po pierwszym zwiastunie zniszczyl titanfalla i coda z kosmosu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fala hejtu i gównoburza na ich forum jest przednia. W sumie to załatwili się tą betą, ogromna ilość ludzi podziękowała temu tytułowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tryb 6v6 to klon Coda z możliwością wskoczenia wszędzie.

A chcesz tytanow graj z botami. Bez sensu 3 mecze i dziękuję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn, myslalem ze to przez te browary tak ciezko mi sie celuje, ale widze problem lezy w grze a nie we mnie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Czyli wybor jest prosty - wersja na PC (i to tez tylko pod warunkiem ze w grze bedzie tryb Frontier Defence). Do dzisiaj nie moge pojac jaki problem maja deweloperzy ze zrobieniem normalnego sterowania w grach na konsolach, CoD2 na X360 juz 13 lat temu pokazal ze da sie zrobic grywalnego FPSa na padzie, a znaczna wiekszosc deweloperow jak na zlosc idzie w druga strone... Tym bardziej ze pierwszy TF mial sterowanie wypisz wymaluj jak w CoD co czynilo caly gameplay meeeega przyjemnym, wystarczylo zrobic Ctrl+C Ctrl+V, a oni tak spartolili robote... Tak jak pisze Patricko, zalatwili sie ta beta, testami, czy jak to nazwac. Moze by im to jako-tako uszlo na sucho gdyby byla posucha na rynku, ale w tym samym momencie wychodza jeszcze BF1, CoD:IW oraz CoD4 Remaster, co juz na starcie stawialo TF2 w nieprzyjemnej sytuacji. Jesli do konca roku gra osiagnie wynik 2MLN sprzedanych sztuk to bede szczerze zaskoczony. W sumie teraz wiadomo po co im drugi zespol robiacy gre w swiecie SW - bo TF jest juz praktyczne martwy, moze polataja gre kilkunastoma patchami i kiedys gra przebije nawet kapitalna jedynke, ale jak zawsze liczy sie pierwsze wrazenie, a to jest niestety tragiczne.

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy średniak, nic więcej. Zero frajdy z gry jak dla mnie. Dzięki tej becie upewniłem się że nie kupię tej gry =) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 o co wam chodzi z tym celowaniem? mi sie dobrze celuje, wchodzi jak powinno, ratio na plus. Gra jest szybka i trzeba korzystac z zaslon i wtedy wcale nie jest ze kto kogo pierwszy zobaczy ten ubija a teksty typu pogralem 10 min i podziekuje sa najlepsze :1_grinning: Najwiekszy mankament jak dla mnie to ze nie moge pograc ze znajomymi, tego trybu z mechami jeszcze nie odpalalalem bo ciuram non stop w pilot vs pilot. Gra szalu nie robi ale fali hejtu zupelnie nie rozumiem. Snajperka sie gra bardzo przyjemnie na mapce ze skalami.

Edytowane przez bany1987
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem o co chodzi. Dzieci BFa dobrały się do szybszej gry i marudzą czy co? Zagrałem jeden meczyk, bo więcej nie mam zwyczaju grać w bety. Sterowanie ok, grafika super, płynniutka. Bajerek.

Grałem  na Xboxie, a wy co? LagStation4? Nawet wam współczuje.

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecietna ta gra, po kilku meczach w TF2 odpaliłem po wielu miesiącach przerwy BO3 dla porównania i nie wiem gdzie ten CoD-Killer. Druga sprawa to że jakby ktoś mi powiedział, że to TF1 to bym uwierzył. Są jakieś zmiany, ale podobno na gorsze. Nie wiem co Respawn robił tyle czasu. Spodziewałem się naprawde mocnej kontynuacji, trailery na E3 ostudziły oczekiwania, test techniczny chyba zabił moje zainteresowanie grą. Czekam na BF1 i CoD4. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom. Na LagStation 4 gra jest do niczego, ale na Xboxie gra działa super i jak zwykle płynniej. Daje 10/10 i biorę na premierę razem z urlopem.

#dziecibfa #szybszagra #killercod #ktopierwszykogozobaczy #wspolczucie

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "wariaty" z bf się zleciały ;) Gra do niczego, rzucam torby i wracam do coda :)

Dość dzisiaj się uklnąłem przy krótkiej sesyjce. Żeby w 6 nie można było pograć - kpina.

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż moje ZłomStation 4 jest już wystawione na co większych internetowych żydowniach, odłączone i spakowane, postanowiłem na wieść o tej "becie" jeszcze je wyjąć i sprawdzić, co też Respawn graczom przygotował.

 

Powiem krótko - jest MOC! A teraz powiem długo. Cóż za rewelacyjna rozgrywka - niemalże dokładnie to, czego oczekiwałem. Nie rozumiem narzekania na celowanie - mi tam się celuje bardzo dobrze. Gra została ciupkę spowolniona, szczególnie jeśli chodzi o tytanów - ale może to i dobrze, takie gówno jak ilość dashów nie powinno być czynnikiem decydującym o tym, który tytan jest najlepszy. Starcia 1v1 emocjonujące i soczyste. Gunplay jest po prostu... no właśnie taki, jaki chciałem. Ta sama genialna mechanika ruchu, która razem z tytanami tak bardzo wyróżnia tę pozycję. Łatwo się pogubić w tym bieganiu na wszystkim i skakaniu po wszystkim, naprawdę trzeba treningu na zapoznanie ścieżek i ogarnięcie, jak ustawić kamerę, żeby pilot zawsze wykonał pożądany manewr. Uwielbiam to. Cała otoczka około-rozgrywkowa również wygląda świetnie - pomysł na postępy w karierze i odblokowywanie nowych zabawek, jest jakaś personalizacja (mi tam kolorki obojętne, ale jak już są, to niech będzie tego sporo - mam nadzieję, że tutaj mamy tylko fragment tego systemu), system tych Networków na "papierze" wygląda aż za dobrze, także jestem ciekaw, jak się sprawi w praktyce.

 

Problemy z dobieraniem graczy? Osobiście nie miałem żadnych, przeciwnie wręcz - byłem zaskoczony, jak szybko i sprawnie dobiera mi rozgrywkę, do tego w jakimś wczesnym teście. Nie przesadzam, nie żartuję, nie cukruję. Pomiędzy meczami w ciągu trzech godzin nie spędziłem więcej, niż 30 sekund (łącznie). Każdy mecz toczył się płynnie, bez lagów, od początku do końca. Połączony byłem z jakimś Data Center w Belgii, pokazywało ping 32 ms.

 

Dawno nie byłem tak zadowolony z gry wideo - dawno nie miałem tak, żebym mógł powiedzieć: właśnie tego dokładnie chciałem.

 

Idealnie oczywiście nie jest. Mimo zachwytów mam kilka mniejszych uwag do gry:

  • Zdrowie pilotów mogłoby być większe. Tak odrobinkę. Teraz jest prawie idealnie (czyli nadal bardzo dobrze), ale gdyby o ten malutki fragment wydłużyć pojedynki, rozgrywka jeszcze bardziej by na tym zyskała.
  • Tzw. UI feedback jest do mocnej poprawy. W jedynce zdrowie wrogich tytanów było lepiej widoczne, a teraz to czasem nie wiem, czy w ogóle coś zrobiłem czy nie. Postęp do następnego tytana pokazywał się na środku ekranu, tak było również lepiej. Poprzednia część pokazywała też, ile poszczególne drużyny miały gotowych / aktywnych tytanów łącznie. Użyteczna informacja, chciałbym mieć ją z powrotem. No i ta linka - wszystko fajnie, ale ni ch*** nie wiadomo, jaki ma zasięg, jak zrobić z niej dobry użytek itp. Jakieś wskaźniki w UI powinny być. Jak w Just Cause choćby - celownik zmieniał się odrobinę, kiedy wskazywało się miejsce, w którym można się zaczepić.
  • Obecny system zrzucania tytanów nie jest zły, ale chyba wolałem ten z jedynki - czyli na czas i skracanie za ranienie wrogów / objective. Idealnie nagradzał aktywnych graczy, a kamper musiał czekać całe wieki, co często odstraszało od takiego stylu rozgrywki. Nowy system ma co prawda swoje dobre pomysły (duży boost za grę pod objective, lepsza mechanika rodeo, ostatnie kilkanaście % do tytana spada w trakcie braku aktywności), ale czasówka jednak lepsza. Inb4 narzekania cieniasów, że teraz w ogóle nie mogą doczekać się tytana.
  • Radar mógłby pokazywać - również tak jak w poprzedniczce - gdzie iść, żeby znaleźć guza. Nie jest to jakiś wielki ból, bo jak się gra objective, to wiadomo gdzie iść - jednak pomiędzy falami zadań są przerwy, w trakcie których czasem się biega i nic się nie dzieje.
  • Z tego co zauważyłem, tytani mają nieodnawialną tarczę. Szkoda - taki system odbiera aspektu taktycznego walce tytanów i robi się albo puszczanie potshotów, albo chaotyczna jatka kto pierwszy padnie. Efektowne i taktyczne walki tytanów zakończone epicką fatalitą są teraz rzadkim przypadkiem, a nie stałym fragmentem każdego meczu.
  • Ja chcę moje burn cards! A nie jakiś tam boost jako część loadoutu.

 

Kiedyś do minusów doliczyłbym naturalnie niemożność przestawienia w menu gry tych tandetnych triggerów na L1 / R1... ale ponieważ za tydzień wkraczam do zielonego świata, skończą się dla mnie takie głupie problemy :24_stuck_out_tongue:

 

Bardzo przyjemnie obserwuje się w tej grze klasyczny kryzys wieku dziecięcego i graczy, którzy nie kumają za szybko zasad gry. W bounty hunter ludzie nie składają w banku swoich zarobków (i co za tym idzie, tracą je przy śmierci zamiast przysłużyć się drużynie), albo ogólnie chcą robić sobie TDM zamiast grać pod objective - a potem słyszę w słuchawkach narzekania gościa, że on tytana nie ma. Ja wpadam na A lub B, a po minucie już mam first to fall i zaczyna się zabawa. Na koniec meczu typek ma score 1000 na 32 fragi, ja mam score 2700 na 13 fragów.

 

Już w pierwszym meczu spotkałem kampera, który usilnie usadzał się na wieżach na tej dużej mapie i szukał tutaj Call of Duty czy innego BFa... więc ja - człowiek, który nie lubi snajperek z FPSach - postanowiłem odpowiedzieć ogniem na ogień. Wyjąłem obce mi narzędzie, czyli snajperkę i po tym, jak zdjąłem gościa 5 razy, poddał się i zaczął normalnie grać. Zero świadomości otoczenia. To był jedyny przypadek, potem już ani razu nie widziałem snajperki :thumbsup:

 

Titanfall 2 zapowiada się rewelacyjnie. Ta "beta" tylko utwierdza moją decyzję o premierowym zakupie.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj ze 2h i mam mieszane uczucia. Do jakiego typu graczy ma trafić ta gra? W czym ona ma być lepsza od BF czy COD? Przecież to się prawie niczym nie różni. Strzelanie moze i jest w miarę przyjemne, ale nic poza tym. Gra wychodzi w tym samym miesiącu co BF wiec totalny strzal w stopę od EA ze wypuszczają dwa FPS-y w jednym miesiącu. Sprzedaż pewnie będzie beznadziejna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lagstation wczoraj wszystko plynie a dzisiaj sie nie da grac tak scina. na xbone jeszcze gorzej.... pewnie jakis stress test na 5% mozliwosci serverow...

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowy TitanFAIL. Lagi ogromne wywala z serwerów. Nice Beta

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wkurzalo że strzelać trzeba na dole L2 i R2. Ale bez marudzenia zamieniłem te guziki w menu ps4 ;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Da się w jakikolwiek sposób zagrać razem ze znajomym ?

Ktoś podpowie? Zapraszam znajomego, dołącza ale nic się nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuja sie pewne zmiany po ostatnim, bardzo negatywnym feedbacku po Tech Testach:

http://www.titanfall.com/en_us/news/tech-test-and-feedback/

 

Maja ostatnia okazje zeby sie odkuc, jesli po nadchodzacej drugiej fazie Tech Testow nie odzyskaja zaufania graczy to juz definitywnie jest po grze, jesli nie calej marce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×