Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany zmianami ale ja nie rozumiem po co te boty w rozgrywce z Tytanami, dla mnie to idiotyzm i dyskwalifikuje ta grę na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat te boty są dość pomysłowo wplecione w rozgrywkę, ale to i tak zwykłe mięso armatnie i nie robią graczowi jakiejkolwiek krzywdy. Równie dobrze moglibyśmy strzelać do kaczek w tym trybie, różnica żadna. Tryby gry bez botów i tak są o wiele ciekawsze.

 

Mnie najbardziej i tak zniechęca ten zasrany auto-aim, gdy widzę na killcamie, że koleś wali ze snajpy obok mnie, a i tak mnie ubija. To jest największy rak tej gry i właśnie to powinni w cholerę wywalić permanentnie.

 

No ale zobaczymy, czy zmiany będą odczuwalne przy drugim podejściu do testów. Ja jestem pozytywnej myśli. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytan na razie się skompromitował tymi testami. Ludzie pograli po 5-15 min i nie mieli ochoty wracać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w pilot vs pilot troche pogralem i nie bylo zle jak na alfe, jak wyeliminuja lagi i zbalansuja rozgrywke to moze byc przyjemne multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pablos_83 napisał:

Tytan na razie się skompromitował tymi testami. Ludzie pograli po 5-15 min i nie mieli ochoty wracać.

 

 

No tak chyba nie do końca wszyscy. Ja zagrałem kilka rundek, by liznąć możliwie każdy aspekt i nie oceniam pierwszej fazy testów aż tak fatalnie. Choć mój początkowy hype na kupno mocno opadł, to widzę pole do poprawy i szansę dla devów na odkucie się. Tej grze daję jeszcze szansę.

 

Moim zdaniem ci, co zagrali za krótko, za mało widzieli, żeby wyciągnąć trafne wnioski. Gdy w jednym z meczów po raz pierwszy (po zdobyciu tytana) naładowało mi się laser beam (czy jakoś tak) i zaorałem tym pół mapy, to szczena opadła mi skutecznie.

 

Na szczęście zbliża się drugi weekend testów i będzie można wyrobić sobie bardziej miarodajne wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klient alfy zostaje do kolejnych testow czy trzeba ssać nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zostaje. Ściąganie nowego to moim zdaniem głupota i kolejny strzał w stopkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient zostaje na 100%, nawet wczoraj zassało małą aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś poprawili w kolejnych testach? Widziałem że jakaś nowa mapka jest,tylko nie pamiętam w jakim trybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zmiany na plus teraz to się gra mega 0 lagow 0 spadków fps w 1 meczu miałem z 4 razy tytana jest moc strasznie się wkreca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to takie Dlc do Tf1,zmiany kosmetyczne.

Nadal to gra dla szajbusow i swirow, którzy lubią szybką rozgrywkę.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie jak w to zagrać ze znajomym? bo jakoś nie mogę rozgryźć tego systemu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taka mala lepsza akcja . Gierka jest kosmos mega fun. Biorę na premierę.  W ogóle będzie ona po polsku? Komuś jeszcze się podoba tak samo jak mnie? Jeśli tak zapraszajcie Banan91PL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, gameplay poprawiony, niby jest lepiej... Ale ten zasrany auto-aim obrzydził mi tę grę wystarczająco skutecznie. Nie znoszę sytuacji, gdy widzę na killcamie, że koleś wali snajpą obok mnie, a i tak mnie ubija. Nie podoba mi się też zmieniony licznik dla tytana, bo teraz byle lama go dostaje i potem łazi 6 tytanów po mapie jednocześnie, wprowadzając tylko zamęt. Już nie wspominam o tym, że nie ma żadnej obrony przed przeciwnikiem wskakującym nam na plecy.

 

Moje odczucia są takie, że gra promuje kamperów i lamerów, jednocześnie utrudniając grę wyskillowanym i uczciwym graczom.

 

I w ten oto sposób moja nadzieja na dobrą alternatywę dla Killzone upadła chyba już bezpowrotnie...

 

Oczywiście jest to tylko moja prywatna opinia, oparta na bazie doświadczeń z Tech Testem. Nikogo urazić nie zamierzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się zmiany w drugim weekendzie testów. Mechami teraz sra jak grzybami po deszczu, można nic nie robić a i tak żelastwo spadnie z nieba. Przyśpieszenie rozgrywki dla mnie na minus. W pierwszych testach cieszyłem się, że dostaliśmy coś pomiędzy Killzonem a Codem a teraz z Killzona zostało już nie wiele. Jak po pierwszym tygodniu był to 100 % pewniak na premiere to teraz raczej na pewno nie. Zgadzam się, że snajperzy kamperzy to najbardziej irytująca sprawa w T2. te pociski chyba same się naprowadzają na cel bo miejsca oddania strzału nawet nie są blisko celu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac w testy TF2 mialem nieodparte wrazenie deja vu z KZ3 - czyt. z zajebistej i unikatowej gry, ktora wymagala jedynie kilku drobnych szlifow, zabrali wszystko co czynilo ja zajebista i unikatowa, i tak oto mamy generic shooter numer 1249... Ta gra jest po prostu nijaka, wlasciwie to strasznie zalatuje mi MW2 - nawet nie mozna miec juz jednoczesnie pistoletu oraz broni vs Tytany jak to mialo miejsce w jedynce, a wlasnie wzorem MW2 musimu wybierac miedzy jednym a drugim... Linka ktora tak mocno reklamuja, ktora zdawalaby sie podstawa gry podobnie jak wallrunning czy double jump jest po prostu jednym z perkow do wyboru. Ludzie w jedynce chcieli zabrania botow z multi i zastapienia ich normalnymi graczami - boty owszem usunieto, za to zapomnieli dodac graczy przez co gra jest znacznie mniej dynamiczna, jest zdecydowanie mniej akcji na mapie. Tytany bez tarcz juz nie sa takie mocne, bajecznie latwo je zdjac z dachow budynkow, a przez ich wyspecjalizowane, malo celne bronie sa prawie bezbronne przeciwko kampiacej na dachach piechocie. Glowna boloaczka TF1 byl za maly content, glownie to brakowalo broni do wyboru bo map i trybow bylo az nadtko - teraz liczba broni jest praktycznie identyczna, za to map w podstawce ma byc ponoc tylko 6!!!, i trybow tez ma byc mniej. Gdyby nie NMS to TF2 zgarnalby zapewnie tytul klapy roku, a tak bedzie tylko drugie miejsce :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kolejnych testach tak zrobali sterowanie ze brak mi slow. W ustawieniach czulosci byl przeskok z defoult sensivity na sensivity +3 i nie dalo sie tego dobrze ustawic. Celowanie snajperka to bylo jakies nieporozumienie. Jakos malo responsywnie to dzialalo. W pierwszych testach dzialalo to o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do częstotliwości mechow moim zdaniem na plus  w końcu o to chodzi w tej grze jest mega rozpierducha. Dla mnie gra bomba niczego bym nie zmieniał tak jak było podczas 2 testów było idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpierducha nie jest niczym złym, to stały element sieciowych shooterów. Ale już promowanie kamperów i każdej lamy jest zwyczajnie słabe. Niech nastawiają więcej kominów i wież na mapach, będzie wesoły campfestival. No i obowiązkowo potrójny auto-aim, jako perk zamiast linki. Ja trzymam się od tej gry z daleka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premierowy trailer.

 

W temacie cisza, tymczasem gra tuż za rogiem i parę godzin temu zeszło embargo na recenzje. Sytuacja przedstawia się bardzo dobrze!

GameInformer - 9.5/10

God is a Geek - 9.5/10

PlayStation Lifestyle - 9.5/10

Digital Spy - 9/10

Gamespot - 9/10

Gamesradar - 9/10

TheSixthAxis - 9/10

GameCrate - 9/10

Hardcore Gamer - 9/10

TrustedReviews - 9/10

Digital Trends - 9/10

Xbox Achievments - 8.5/10

Gaming Trend - 8.5/10

NZGamer - 8.2/10

USGamer - 8/10

Polygon - 7/10

 

Polygon w swojej recenzji jako minusy wymienia słabe AI w kampanii, zmiany w systemie rodeo względem TF1 (chodzi o baterie i że rodeo nie jest już OP; pierwsze zgoda, drugie paranoja), tryby zachęcające do kampienia (znane z bety, faktycznie Bounty Hunt i Amped Hardpoint z dziwnymi pomysłami), brak animacji wsiadania do tytana w pierwszej osobie (???) oraz zbyt "płaskie" mapy.

 

Co natomiast warto wiedzieć i co nie było wspomniane na forum, to że po becie twórcy się ugięli i w grze jest tryb Attrition, czyli podstawowy tryb gry z jedynki ala normalne TDM.

 

Mam nadzieję, że recenzje pomogą sprzedać grę i ta znajdzie swoje trwałe miejsce pomiędzy CoDem a BFem. Jak ktoś zamierza wziąć na XO, to zapraszam do wspólnej gry już od Piątku wieczorem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem za wiele czasu więc tylko trochę kampanii i jeden meczyk pvp. Kampania trochę oldschoolowa ale zapowiada się ciekawie i wyjątkowo będę chciał ją skończyć od razu a nie jak w innych fpsach po pół roku. Graficznie i "dizajnersko" to moim zdaniem połączenie Killzona z Avatarem. Świetne odczucia przy strzelaniu, może to efekt głośno nastawionych słuchawek ale to nie pineski z CoDa, chce się strzelać. Pełny dubbing daje rade choć głosiki trochę zniewieściałe, wolał bym takiego Raynora ze Starcrafta. Walki tytanów na razie banalnie proste, siedzimy w super maszynie i wszyscy padają jak muchy, ale to sam początek więc pewnie tak musi być. Odczucia po godzinie spędzonej w kampani bardzo pozytywne choć jakiegoś opadu szczęki nie było. PVP bez lagów, płynnie, strzelanie w miarę skillowe, choć auto aim spory, na plus wytrzymałość pilotów nie padają od jednego strzału, trzeba trochę naboi wywalić. Jakoś trzeba przemęczyć ten piątek w robocie a potem jazda do rana :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×