Skocz do zawartości
polo508

Marvel's Daredevil

Rekomendowane odpowiedzi

Prawa wreszcie wrocili do Marvela ktory postanowil wspolnie z Netflixem stworzyc serial ktory podobnie jak Agent's of S.H.I.E.L.D. będzie powiązany z filmowym uniwersum Marvela (prawdopodobnie pojawi się w 3 fazie) 

Po zwiastunie powiem ze zapowiada się epicko :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia dzieją się w tym samum uniwersum, ale to że się pojawi w 3 fazie to jakaś bzdura, żadnych takich informacji nie widziałem nigdzie, ale za to sporo zaprzeczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi jeszcze 3 odcinki pierwszego sezonu. Serial wymiata.. sceny walki zjadają wygibasy z Arrow na śniadanie. Największe wrażenie zrobiła na mnie 5 minutowa scena walki w wąskim korytarzu DD vs. Ruscy nakręcona w jednym ujęciu bez cięć :)
 

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem że walki są lepsze niż w Banshee. Kolejny serial do zaliczenia na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super serial, polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trailer drugiego sezonu:

 

 

Zajebisty! Muzyczka, klimacik mega. Nic tylko odliczać do 18 marca. 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Arrow...strasznie słabe z tym wymuszonym mrokiem który okazuje się śmieszny. Oglądałem Flash...strasznei happy go lucky tak samo jak Supergirl. Jednak jak zacząłem oglądać Daredevil to mogę powiedzieć wprost. Jest to idealny serial dla fanów komiksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszę wam. Mnie jakoś nie pochłonął. Pewnie dlatego że oglądałem go zaraz po maratonie ostatniego sezonu Banshee gdzie walki są wywalone w kosmos. Na ich tle te z Daredevil wyglądają śmiesznie. Jeśli miałbym wybierać to wolę Jessikę Jones dla jej mrocznego klimatu i genialnego Davida Tennata. Nie zmienia to faktu że Krysten Ritter to jakaś mimoza bez krzty talentu aktorskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×