Skocz do zawartości
pakasiedlce

LIGA PSSITE UT

Rekomendowane odpowiedzi

No i ok danon w sęk tym,że ja mając taki czas jaki miałem dawałem raporty na bieżąco !! Można by rzec żyłem tym turniejem - Ty od 3 dni nie napisałeś nic,poza tym,że masz jakieś tam tabelki...Teraz widać jakiś efekt,mimo wszystko chyba warto dać jakiś konkretny termin zapisów i ogólnie ustalić szczegóły o czym wspomniałem wyżej,bo moim zdaniem są istotne i jako organizator powinieneś powiadomić !!

Ok, dzięki. Każda opinia jest ważna, mam pytanie: zapiszesz się do ligi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę,muszę poznać w sumie jak każdy więcej szczegółów o których pisałem wyżej...Jak dla mnie są istotne,bo nikt w ciemno raczej nie zapiszę się do turnieju nie wiedząc czy będzie miał czas i do kiedy będą zapisy....

Co się stanie jak będzie kilka edycji i w jednej osoba nie będzie mogła wziąć udział(wtedy już terminy będą jasne) czy będzie obowiązała zasada,że każdy z uczestników grających będzie mógł prosić o tzw roczną absencję(każda kolejna będzie jednak oznaczała już spadek do niższej ligi) - taki luźny pomysł,punkt do regulaminu,którego w ogóle nie ma !!

Ale naprawdę skoro projekt ma być organizowany cyklicznie warto o tym pomyśleć...Skoro masz doświadczenie to powinieneś wiedzieć,że czas jest tu ogromnie ważny w każdym wypadku,a przypominam,że za oknem co raz cieplej !! :P Wypady na piwko ze znajomymi w parku,na ławce,nad wodą itd. to się po prostu zacznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są istotne,bo nikt w ciemno raczej nie zapiszę się do turnieju nie wiedząc czy będzie miał czas i do kiedy będą zapisy....

nie wiem jak Ty, ale ja widzę 15 zapisanych osób... Może się mylę, ale 15 nie równa się "nikomu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ddemon doceniamy twoj wklad w poprzednie edycje ale spokojnie daj czas danonowi bo na razie twoje pretensje są z nikąd. Wycofales sie wiec nie krytykuj innych tym bardziej ze jeszcze sie nic nie zaczelo.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jestem długo, podejść do turniejów była masa, ale tylko ddemon to ogarnął i zrobił to koncertowo, więc myślę,że wie co mówi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jestem długo, podejść do turniejów była masa, ale tylko ddemon to ogarnął i zrobił to koncertowo, więc myślę,że wie co mówi

No ale szkoda ze sie wycofal.  Dajmy sie innym wykazac a krytykowac bedziemy pozniej ;)

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją nie krytykuje tylko się zastanawiam czy ewentualnie gracze z dolnej połowy tabeli będą mieli motywację grać o tz pietruszke gdy np można z kolega piwko na ławce wypić. Nie jestem przekonany do tego systemu rozgrywek, moga zdarzyć się kwiatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją nie krytykuje tylko się zastanawiam czy ewentualnie gracze z dolnej połowy tabeli będą mieli motywację grać o tz pietruszke gdy np można z kolega piwko na ławce wypić. Nie jestem przekonany do tego systemu rozgrywek, moga zdarzyć się kwiatki

 

dlatego właśnie podział, ci którzy nie będą chcieli grać (zapewne przez słabe wyniki) odpadną po pierwszej części turnieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie podział, ci którzy nie będą chcieli grać (zapewne przez słabe wyniki) odpadną po pierwszej części turnieju

Są na liście osoby których można być pewnym, ale są też niewiadome, tak czy siak czekam na szczegóły bo ją zamierzam pograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno tu nie podlega dyskusji, że jasny i klarowny regulamin powiniem się pojawić. Większość zapisała się do turnieju @pakasiedlce który dziś sie przekształcił w turniej @danona :D

Czyli wychodzi na to, że po prostu jesteśmy zapisani do ligi?turnieju?  ale nie wiemy nic nt zasad. :) Wiem wiem, zapewne pojawi się na czasie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dwoch zaczelo to juz dawno (jakas wasn dziwna) a Wy to kontynuujecie. Poczekajmy cierpliwie i nie karmcie bestii (tutaj konfliktu) bo ja myslalem ze w polowie 2 edycji juz zostala pozegnana ;) Tez juz chcialbym zaczac grac mecze, ale mimo ze nie mam multum godzin dla konsoli i nie bede mial, czekam cierpliwie co sie wymodzi. Po co a to a tamto. Jesli ktos chce pomoc w turnieju to elegancko, ale fajnie byloby gdyby to byla faktycznie pomoc, nie "...a Ty, ...a ja!" Apeluje o roztropnosc ;D

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Paka

2. sew

3. Baczek867

4. depcik94

5.joseph969

6.baku83

7.Tom182

8.pietruch

9. Zioomek

10.antyfutbol

11. Evo666

12.Jakub1993PL

13. Piachu00

14. O.Tadeusz 

15. Awruk87

16. vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dosyć spekulacji, robię regulamin, jeżeli w trakcie ktoś zdecyduje się na sponsoring będą dodatkowe nagrody. Póki co wpisowe 16k, zapisy robimy od nowa, bo były robione bez regulaminu. Wyślę na priv info wszystkim tym którzy się zapisali, żeby nie było, że "nie wiedziałem". Jutro regulamin, początek zapisów (około 21) i wszystko będzie jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17. lokitheman

( smigam na fonie a tam nie bardzo ogarniam i niewiem jak skopiowac cala liste i dopisac sie ;D )

a no dobra. nie przeczytalem poprzedniego posta do konca. :)

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wraz danonem żeby była jasność - nie traktujcie moich postów jako ataków na jego/Twoją osobę..Po prostu domagam się jakiś konkretów,bo nawet nie wiecie czy do ligi czy turnieju się zapisaliście już nie wspomnę o regulaminie,którego nie ma(ma być i chwała za to)....Czy będzie sponsor,jakieś nagrody,wpisowe też byście nie wiedzieli,gdyby nie wyłonienie przeze mnie danona...Brakuje konkretów...

 

Owszem wycofałem się,bo ponoć są osoby,które potrafią to zrobić lepiej(nie twierdzę,że robię turnieje idealnie,były błędy) ale było w miarę wszystko klarowne jaka formuła,terminy,regulamin i aktualniane na bieżąco...Teraz obecnie poza oddzieleniem tematów FIFY od PES-a nie ma praktycznie nic...Tak jakby te 3 tematy z PES-a(+1max 2 z każdą nową odsłoną) przeszkadzały :| No ale dobra są,bo są na cholerę drążyć temat...Po prostu nie ma najważniejszych rzeczy...

Jeszcze raz podkreślę nie czepiam się,napisałem czego nie ma i to powinno się jak najszybciej pojawić,co można zrobić(danon też non stop pisał w trakcie turnieju,że brakuje mu porządku m.in o tematach) także owszem miałem swoje 5 minut,dam pracować innym,ale róbcie to z głową,a nie od dupy strony :P

 

Widzę,że danon zacznie coś w tym kierunku działać i chwała mu za to,trzymam kciuki za turniej-ligę :)

Chciałbym tym postem zamknąć temat jakieś prywatnej wojny - czy się udało? Decyzja należy do Was :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tym postem zamknąć temat jakieś prywatnej wojny - czy się udało? Decyzja należy do Was :)

Uff nareszcie, kamień z serca.

Edytowane przez danon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×