Skocz do zawartości
Turin

Deus Ex: Mankind Divided

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie must have, edycja z poprzedniej generacji (IMO TOP 5 na PS3) to jeden z nielicznych tytułów, który udało się skończyc, głównie za sprawą fabuły, KLIMATU i mechaniki gry :)

Czekam z niecierpliwością. :banana:

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarałbym się bardzo ale podejrzewam że moją radość ostudzi jedna sprawa.

 

 

2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie 2016 to będzie super. Ja się obawiam ze to może być 2018

 

Ostatni deus wyszedł 4 lata po zapowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, jeszcze lepiej, mam nadzieję że to nie jest właśnie kolejna kretyńska zapowiedź 100 lat przed premierą :). 2018 ale pre-order można już złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że soundtrack będzie tak samo genialny jak w przypadku HR:

 

Teraz lookam na trailerze, jest Michael McCann, także o oprawę audio nie ma co się martwić ;)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2018 ale pre-order można już złożyć.

Spokojnie, za chwilę będziesz mógł zamówić wersję z czapką z bobra w grze, albo naklejką z kaczorem donaldem w pudełku, za jedyne 350zł :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. I asked for this. :D

Jak będzie 2016 to spoko. Bo na 2016 planuje sobie ps4 kupić :)

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo gra brana na premierę bez czytania jakichkolwiek recenzji. Poprzednia gra gdyby nie skopane walki z bossami jak się później okazało zrobione przez całkiem inną ekipę to w zasadzie gra idealna. Muzyka do dziś wywołuje ciarki na plecach. Zresztą soundtrack jest chyba w mojej opinii najlepszy ze wszystkich gier. Fabuła która po prostu była mądra i nie na odpier... tylko była jedną z najważniejszych składowych a to mało kiedy się zdarza w dzisiejszych grach. To samo klimat i te miejscówki które zapadają w pamięć. Niepodrabialna atmosfera. To po prostu mądra gra była. To jest tzw pewniak. Tylko ciekawe kiedy to wyjdzie.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj boze... ten obraz, ta muzyka... Ah, az sie serce raduje :)

Dla mnie pierwszy prawdziwy powod by zakupic current gena (choc chyba zainwestuje w gamingowego laptopa :P)

Anyway, czekam. Dla samej muzyki pewnie warto bedzie ten tytul ograc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś mnie powstrzymuje przed sprzedażą PS4, to właśnie nadzieja na takie tytuły. O ile wypaliłem się i konsolę włączam od święta, gdy takie FC4 czy The Order ogrywam nie dłużej niż godzinę z powodu szybkiego znudzenia, o tyle podejrzewam, że nowy Deus mógłby mnie pochłonąć na grube godziny. Parafrazując luźno słowa z nieudanej nowej wersji Głupiego i Głupszego - w tą grę grzmociłby jak piorun w jabłonkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź nowego Deusa aż mnie natchnęła aby zagrać w dodatek fabularny The Missing Link. 

Premiera tej gry będzie pewnie też impulsem do zakupu nowej konsoli co by mnie niezmiernie ucieszyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka. :D Gra musi być genialna, tak samo jak Human Revolution. Pozostaje mieć co do tej gry nadzieje, że nie będziemy musieli tak długo czekać na premierę, od momentu ogłoszenia tytułu. Będzie hit!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie 2016 to będzie super. Ja się obawiam ze to może być 2018

 

Ostatni deus wyszedł 4 lata po zapowiedzi

 

 
W 2018 Deus Ex: MD a w 2016 wypuszczą remaster Human Revolution   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zgodnie z tradycją. Najpierw remaster HR, a dopiero po tym można się zabrać za wydanie MD  :biggrin:

 

tumblr_lv3990B0XE1qjhgo6o1_400.gif

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remaster bym kupił bo nie gralem w ta gre jeszcze :-)

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo DX:HR w Biedrze za 9,99, postaram sie przemoc i w koncu przejsc gre bo nowy trailer jak zwykle urwal mi oba jadra, ale ten brak konsekwencji czy gra ma byc FPP czy TPP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwór z trailera w całości i bez żadnych przerywników  :wub:

 

 

Mm nadzieję, że cały OST utrzyma poziom powyższego kawałka i tego z Human Revolution - którego słucham do dzisiaj...

 

fnqxbd.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nie pokazali, ale i tak czekam na tą produkcję...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to "early 2016" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obejrzałem właśnie powyższe 25 minut czystej rozgrywki i o ja pie*****... toż to wygląda tak dobrze, że aż trudno mi w to uwierzyć. Absolutnie najlepsza zajawka ostatnich dni. Rzadko mam tak, że podoba mi się wszystko co widzę w zapowiedzi, ale tutaj - od interfejsu, przez hakowanie i nowe ulepszenia, do systemu walki. To jest chyba najlepsze strzelanie jakie widziałem, nieważne jaka perspektywa. A do tego niesamowita płynność i przechodzenie od stylu do stylu. Bunt Ludzkości miał niewiele problemów i twórcy twierdzą, że naprawią je wszystkie. Nie ma powodu, żeby im nie wierzyć. Adam w tym filmiku jest na pewno podkręcony, z ulepszonymi pukawkami i odblokowanymi wszystkimi ulepszeniami, co raczej nie będzie możliwe w grze, ale jeżeli to jest docelowy kształt rozgrywki, to przy braku bugów i z dobrą fabułą to jest absolutne 10/10.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj po północy oglądałem ten gameplay i podoba mi się okrutnie :D Największą obawę mam o to przystrzeliwanie wrogów do powierzchni a bardziej ich reakcji na to, aaale można będzie przymknąć oko jesli to będzie jedyny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×