Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie crushing w 2 i 3 były nie tyle trudne co irytujące więc podobnie chyba jest z brutalem. Wydaje mi się, że jakichś większych umiejętności wymagać nie będą, a jedynie wytrwałości i cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zygo89 napisał:

Właśnie ukończyłem Brutala w jedynce, bez żadnych czitów, gliczy i tym podobnych, stąd pytanie - jak on ma się do pozostałych 2 części? Z tego co pamiętam, Crushing w trylogii pod względem trudności u mnie wyglądał tak: 1>3>2, czy podobnie jest z Brutalem? Oczywiście robię sobie małą przerwę od trylogii, ale jestem ciekawy jak nastawiać się na Brutala w przyszłości.
PS Fajnie się teraz patrzy na Crushing, przez pryzmat jeszcze wyższego poziomu trudności. 

 

Kwestia ogrania i wprawy. Pamiętam jak na PS3 w U1 na normalu padałem jak mucha. Na PS4 w U 1-3 na crushingu szedłem jak przez masło. Z marszu wziąłem się za U1 i też nie było problemu.

Za to crushing w U4 sprawił że znienawidziłem tą grę. Przeciwników znacznie więcej niż na normalu, strzelają jak snajperzy no i brak amunicji robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja pytałem o Brutala. Crushing zarówno w trylogii na PS3, jak i w jedynce na PS4 nie sprawił mi żadnego problemu, z kolei Brutal to zupełnie inna bajka. O ile podczas Crushingu widać akcje, w których ewidentnie posługujemy się skillem - rolki, zmiana osłon, broni i tak dalej, tak podczas Brutala u mnie wyglądało to tak, że 80% zabójstw było z klamki, 99% headshotów, większość akcji w sweet spotach, gdzie campiłem i ładowałem czapki, gdy ktoś się napatoczył. Na 3 pełne przejścia miałem ponad 1k restartów, z czego niemal wszystkie przypadły na Brutala. 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że sam niedawno postanowiłem raz jeszcze przejść serię, po ograniu jej poprzednio na Crushing, przyszła kolej na Brutal. Momentami irytująco i niesprawiedliwie, ale póki co jakoś idzie, poziom z tym zalanym budynkiem poszedł nawet szybciej niż na Crushingu, co było miłą niespodzianką. Wydaje mi się, że mimo niektórych "niefortunnych" checkpointów, to gra się bardzo przyjemnie, właściwie to nie bardzo wyobrażam sobie przechodzenie tej gry na niższych poziomach trudności, bo przy tym wycisku od przeciwników jeszcze lepiej można wczuć się w klimat gry, no i Drake wypada mniej super-bohatersko, jak pada od 1-2 strzałów :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzimy sklep z grami. Zastanawiające dla nas jest to, że ludzie omijają tą gre. Zawsze polecam jak ktoś nie wie co wybrać. Czy to na ps4 czy na ps3. Mam dwie teorie na tą gre. Albo nie przyciąga okładka albo większość osób już w to grała... aa i w sumie jest trzecia teoria dlaczego ludzię w 2019 roku nie chcą tej gry. Do całej serii Uncharted przykleiła się łatka, że to takie męskie tomb raider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prowadzimy sklep z grami. Zastanawiające dla nas jest to, że ludzie omijają tą gre. Zawsze polecam jak ktoś nie wie co wybrać. Czy to na ps4 czy na ps3. Mam dwie teorie na tą gre. Albo nie przyciąga okładka albo większość osób już w to grała... aa i w sumie jest trzecia teoria dlaczego ludzię w 2019 roku nie chcą tej gry. Do całej serii Uncharted przykleiła się łatka, że to takie męskie tomb raider
Każdy w to już grał jak nie na PS3 to właśnie jako kolekcja na ps4

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

45 minut temu, szuldi82 napisał:

Każdy w to już grał jak nie na PS3 to właśnie jako kolekcja na ps4

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie, seria ma już swoje lata i kto chciał to już dawno ograł. Zwłaszcza, że na PS3 to były hiciory, więc grało w to sporo osób. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się przychylał do opinii, że kto miał zagrać to zagrał - chociaż np. takie GTA V pierwszej młodości już nie jest, a jednak ciągle trzyma się w top 10 w różnych zestawieniach sprzedaży. Co prawda tam jest online, ale nie wiem czy to ma aż tak ogromny wpływ na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×