Skocz do zawartości
TeraJacek

E-Papsy - Czyli nasza walka z nałogiem

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No nie, ale jak się zapędzisz to główka może poboleć trochę ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jak e-fajka kupiłem to bylem strasznie "najarany" na palenie tego, zacząłem od 24mg, na drugi dzień od kupna wapowałem bez przerwy. Co drugi buch się dusiłem, helikopterek co jakiś czas, ale w końcu pod wieczór strasznie mnie zmuliło, głowa mnie bolała i na wymiociony mi się zbierało... Wydaję mi się, że lekko sobie przedawkowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego dla własnego dobra i samopoczucia lepiej nie łapać się za takie moce. Dla mnie 24mg było za mocne nawet jak zaczynałem, a co dopiero teraz.

36mg to bazy mają zazwyczaj które się rozcieńcza do zrobienia liquidu, a nie same gotowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem 18mg,ale coś mi nie pasuje.Chyba zostanę przy 12-stce,spróbuję jeszcze 16 może będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kauflandach są chyba jakieś promocje na liquidy Collinsa, widziałem po 2,99.

Niestety w moim były tylko same "zerówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerówki? to bezsensu

ja ostatnio pale tylko Aromativy 15tki pure tabacco, wszystkie udziwnienia mi sie znudzily i wrocilem do klasyka ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerówki? to bezsensu

ja ostatnio pale tylko Aromativy 15tki pure tabacco, wszystkie udziwnienia mi sie znudzily i wrocilem do klasyka ;p

Są i 16-stki... Kupiłem kiedyś bodaj jakiś tytoniowy od tego Collinssa i średni byl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio coraz wiecej olejkow draznilo, kazdy wydawal sie za mocny, moze pora przejsc na 12 ;)

 

Ostatnio kumpel zostawil u mnie fajeczki a ze padla mi grzalka a byl wieczor zapalilem sobie fajeczke i....no to juz nie to samo

z czego sie bardzo ciesze, po alko lubie smak tytoniu nie przecze, ale tak na 'sucho' raczej mi przeszlo. Mam nadzieje ze takze wszystkim rzucajacym sie powiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdecydowanie wole dymek z grzałki, nawet jak spalę calaka to sięgam zaraz po przyrząd i muszę poprawić.

Weźcie zapodajcie swój liquid nr. 1, taki którym się delektujecie, jeśli taki macie. Swego czasu Cuba od Hangshena była moim świętym graalem wśród liquidów ale niestety, zmienili etykiety na buteleczkach, zapakowali w kartoniki i przy okazji namieszali coś w składzie i teraz to liquid jakich wiele, bez rewelacji :/. Na tą chwile Fresh Watermelon od Liquinn zostawia daleko w tyle wszystko inne co wapuje. Niestety drożyzna, 18 zł za 10 ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na razie już od dłuższego czasu to Bebeca - Atmos Lab i Red Sancho - eCig Hellas, jeśli chodzi o gotowce.

Próbowałem już chyba większość tego co jest na rynku, oczywiście jeśli chodzi o producentów a nie smaki i jak na razie są dla mnie bezkonkurencyjne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdecydowanie wole dymek z grzałki, nawet jak spalę calaka to sięgam zaraz po przyrząd i muszę poprawić.

[...]

 

Kiedys mialem tak w druga strone, teraz mam identycznie jak Ty ;) jednak glowny problem nalogu to przyzwyczajenia, nie oszukujmy sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja bebece 30 ml męcze już z pół roku, dużo ludzi ją tak zachwala a mi nic a nic nie podchodzi. Dziwne jest to, że robiona jest na bazie 50/50 a chmurę daje bardzo słabą. Ale napalić się nią można konkretnie, efekt przepalenia jak po zjaraniu kilku szlugów w krótkim czasie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam jakiegos ulubionego :) kazdy smakuje mi troche mniej lub bardziej, a zawsze lubilem nimi żonglować .

 

Ja akurat mam pytanie innej natury, jaki znacie najbardziej wydajny liquid, ja sam w tej materii Euroliquid, wiem ze nazwa dosc bazarowa, ale ma fajne smaki a przede wszyskim wolno schodził. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na proporcje gliceryny i glikolu w składzie, jest albo 30/70 albo 50/50. Jak jest pół na pół to jest wydajniej i większa chmura. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety na opakowaniach nie jest wypisany sklad procentowy ;/

na necie tez malo informacji o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niektóre mają ale rzadko. Można poznać po tym, że liquid 50/50 jest gęstszy a info w necie zawsze gdzieś się znajdzie, zwłaszcza o co bardziej popularnych płynach.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mój nowy setupik  :biggrin: Istick 30W i SubTank Mini,który dziś właśnie przyjechał.Wrażenia mega pozytywne.Ależ to ma kopa.Szok!.

post-48601-0-13430000-1431630381_thumb.j

Edytowane przez piotrekoka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brawo ;)

Subtank Mini jest po prostu niezastąpiony, najlepszy tank jakiego miałem do tej pory.

Tez muszę sobie zmienić oringi na czarne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przy przesiadce z długopisu na moda zawsze jest szok :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie taniej spokojnie, nawet w PL.

Na Fasttechu, Gearbest czy Cigabuy były promocje na niego rzędu 25$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten cały nowy sprzęt do wapcenia nie będzie Wiedzmina na premierę.Trzeba będzie poczekać z dwa weeks :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znacie jakis dobry e-sklep z konkurencyjnymi cenami liqidow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z reguły kupuje w Liquidmanii lub w E-Dymie.

Czasem coś z zamagranicy ściągnę do skosztowania, ale raczej nie patrze wtedy na sklep tylko gdzie taniej ;)

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem liquid Halo żeby sprawdzić o co te całe halo i faktycznie jakościowo te liquidy to górna póła. Wziąłem Belgian cocoa, oddaje smak zwykłego kakao bez cukru w 100%, rewelacja. Zakupiłem też japońską watę i już chyba pożegnam się ze sznurkiem, wcześniej miałem watę Bocoton i to nie było to. 

 

Ja przeważnie kupuje w e-dymie, dziś zamawiam, jutro mam, nawet jak wieczorem zamówie to na drugi dzień paczka w paczkomacie już czeka. Jeszcze nigdy mnie ten sklep nie zawiódł. @graqzu sprawdz to

 

https://www.e-dym.pl/Liquidy/BM_PAKIETY/

 

Wychodzi 5-6 zł za 10ml, nie wiem tylko czy te liquidy są dobre, z Blue Mist miałem tylko tiramisu, a właściwie mam jeszcze bo nie dałem rady przez te kilka miesięcy zużyć 10ml, taka ochyda  :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×